نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
کلا کنفرانس های PC امسال دوتا بودن، یکی مایکروسافت یکی هم PC Gaming Show
اصل کاری همین مایکروسافت بود :D
هر زمان سونی هم مثل مایکروسافت سیستم عامل به بزرگی ویندوز داشت و جرات میکرد که سیستم عاملش را به امان خدا بسپاره بیا با هم صحبت کنیم .
برای مایکرو کاری نداره ( که همین الان نشستی پشت محصول مایکروسافت تایپ میکنی ) بازی را چه روی ویندوز بخری چه XBOX هر دوش میره تو جیب مبارک مایکروسافت مخصوصا با این سیاست جدید که هر نسخه را بخری یعنی برای هر دوش را خریدی هم ویندوز هم XBOX هدف از عرضه کنسول هم فروش بازی هست نه چیز دیگه . اگه میخوای مایکرو سود نکنه بهتره که بری لینوکسی یا اندرویدی اینا بخری تا باهش چت کنی و با دوستات خوش بگذرونی .

نیازه که کمی بزرگ فکر کنی اره عزیزم .

وقتی کسی سیستم عامل رو فقط در گیم می بینه خوب تکلیفش معلومه :)
هدف کنفرانس هدف گرفتن گیمرها بود :) و مایکرو برای هر دو محصول خودش همین کار را کرد اونم به شکل بسیار خفن که PC گیمری هم ازش شاکی نباشه .
گفتم که نیاز نیست ثابت کنی هیتر مایکروسافت هستی کاملا تابلو هست نیاز به این تشریفات نیست .

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
هر زمان سونی هم مثل مایکروسافت سیستم عامل به بزرگی ویندوز داشت و جرات میکرد که سیستم عاملش را به امان خدا بسپاره بیا با هم صحبت کنیم .
برای مایکرو کاری نداره ( که همین الان نشستی پشت محصول مایکروسافت تایپ میکنی ) بازی را چه روی ویندوز بخری چه XBOX هر دوش میره تو جیب مبارک مایکروسافت مخصوصا با این سیاست جدید که هر نسخه را بخری یعنی برای هر دوش را خریدی هم ویندوز هم XBOX هدف از عرضه کنسول هم فروش بازی هست نه چیز دیگه . اگه میخوای مایکرو سود نکنه بهتره که بری لینوکسی یا اندرویدی اینا بخری تا باهش چت کنی و با دوستات خوش بگذرونی .

وقتی کسی سیستم عامل رو فقط در گیم می بینه خوب تکلیفش معلومه :)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من فکر می کنم این هماهنگی کنسول های فعلی با اسکورپیو و نیو موقته، احتمالا یه چند سالی همینجور ادامه پیدا می کنه تا کم کم بازی ها در انحصار این دوتا قرار می گیرن و کنسول های فعلی کنار گذاشته میشن، اتفاقی که شاید چندین شال دیگه واسه اسکورپیو و نیو باز تکرار بشه و دیگه شاهد عوض شدن نسل به یکباره نباشیم و کم کم این اتفاق بیوفته!!

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
به نظرم ماکرو با این معرفی کنسولش به فروش وان ضربه زده الان کمتر کسی پیدا میشه بره وان بخره و همه صبر میکنن کنسول جدید بیاد
اصلا سیاست سرش نمیشه این کمپانی

اگه فن ها رو سرم نریزن مایکرو کلا xbox رو فراموش کرده کنسول بذون انحصاری شبیه باقلا پلو بدون باقلاست

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
برای مایکرو کاری نداره ( که همین الان نشستی پشت محصول مایکروسافت تایپ میکنی ) بازی را چه روی ویندوز بخری چه XBOX هر دوش میره تو جیب مبارک مایکروسافت مخصوصا
خب اگر برند ایکس باکس از بین بره اون موقع سودی از فروش بازیهای دیگر شرکتها روی ایکس باکس که میره تو جیب مایکروسافت هم می‌پره
خب نخر مگه مجبورت کردن! من دلم میخواد پول بیشتر بدم بشینم بازی محبوبم رو 4k بازی کنم.
شما هم میتونی همون بازی محبوب رو ۷۲۰ بازی کنی. یعنی الان مشکل اینجاست که به جاییت بر میخوره ببینی یکی داره از همون بازی بیشتر از تو لذت میبره.:))

تو کنفرانس سونی هم تنها چیزش که بهتر از این کنفرانس بود، گیم پلی شاهکار بازی هورایزن بود که البته هورایزن ماهم نمایشش چیزی کم نداشت.:D

God of war تا وقتی معلوم نشه داستانش چیه یه بازی معمولی محسوب میشه.
God of War شد بازی معمولی؟
ریمستر کراش، farpoint, death stranding و GoneDay و اسپایدرمن جدید محصول اینسومنیاک رو ندیدی؟
نمایش بازیها روی VR رو ندیدی؟ فاینال 15 و رزیدنت ایول ۷ و کال‌آو جدید VR رو ساپورت می‌کنن.
کنفرانس سونی اونقدر پربار بود که به بازیهای انحصاری زیر تایید شده هستن اصلا تایم نمایش نرسید:
Final Fantasy VII
Persona 5
Gravity Rush 2
Shenmue 3
Yakuza
Gran Turismo Sport
Ni no Kuni 2
HellBlade
Dreams
گفتن نداره که استودیوهایی مثل ساکرپانچ و ناتی‌داگ هم نمایشی از بازی آینده‌اشون نداشتن!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کنفرانس خوبی بود البته نه به خوبی سونی:D
فورتزا فوق العاده بود
قشنگ با روح و روان بشر ریسینگ باز بازی میکنه:D

این کنسول قویتر هم عالیه اگه قیمتش معقول باشه
وان اس هم خیلی شیک و جمع جور و قشنگ شده قیمتشم که عالیه

این دوستانی هم از انحصاری نبودن بازی ها ناراحتن دقیقا مشکلشون چیه؟اینکه بازی براpcبیاد و یه عده ازش لذت ببرن شمارو ناراحت میکنه؟

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,600

هدف کنفرانس هدف گرفتن گیمرها بود :) و مایکرو برای هر دو محصول خودش همین کار را کرد اونم به شکل بسیار خفن که PC گیمری هم

هدف کنفرانس هدف گرفتن گیمرها بود :) و مایکرو برای هر دو محصول خودش همین کار را کرد اونم به شکل بسیار خفن که PC گیمری هم ازش شاکی نباشه .
جامه ندران برادر.:) تنها کسی که از این هوشمندی یا حماقت مایکرو سود می کنه ما وان ندارها هستیم که می تونیم عناوینی که علاقه داریم رو روی پی سی بازی کنیم. الان کاپ هد یا inside رو من غم داشتم چطور بازی کنم ولی الان ردیفه.:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,453
نام
مــاکــان
یه سری کلا همیشه دلواپسن دیگه.
اینها بیشتر از مایکرو نگران برند XBOX هستن.اصلا اینجا دارن حروم میشن یه سری.
کل مایکروسافت که میلیارد دلاری سرمایه گذاری کرده رو این برند و آیندش اشتباه میکنن ، اونوقت اساتید نقشه راه میدن در حد نظریه نسبیت.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
اگه فن ها رو سرم نریزن مایکرو کلا xbox رو فراموش کرده کنسول بذون انحصاری شبیه باقلا پلو بدون باقلاست
وان انحصاری نداره ؟ الان وان دارها سرگیجه گرفتن بودجه رو چطوری تنظیم کنن تا انحصاری های پیش رو تا یک سال اینده رو بخرن ... گررز و فورزا انحصاریه سونی شدن لابد !!! سونی فن میشناسم به خاطر تجربه ی ریسینگ داره وان میخره همین لحظه از سال ...

تا باشه از این فراموشی ها ...

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
جامه ندران برادر.:) تنها کسی که از این هوشمندی یا حماقت مایکرو سود می کنه ما وان ندارها هستیم که می تونیم عناوینی که علاقه داریم رو روی پی سی بازی کنیم. الان کاپ هد یا inside رو من غم داشتم چطور بازی کنم ولی الان ردیفه.:D

البته روی ویندوز 10 مایکروسافت برادر:D:D:D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
وان انحصاری نداره ؟ الان وان دارها سرگیجه گرفتن بودجه رو چطوری تنظیم کنن تا انحصاری های پیش رو تا یک سال اینده رو بخرن ... گررز و فورزا انحصاریه سونی شدن لابد !!! سونی فن میشناسم به خاطر تجربه ی ریسینگ داره وان میخره همین لحظه از سال ...

تا باشه از این فراموشی ها ...
منظور ایشون عرضه بازیای کنسول روی PC هست وگرنه کسی منکر انحصاریهای مایکروسافت نمیشه!سریع جبهه نگیرید:D
اینکه افراد بیشتری بتونن بازیارو اونم روی پلتفرم دیگه مایکروسافت تجربه کنن نمیدونم چه مشکلی نداره واقعا!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
منظور ایشون عرضه بازیای کنسول روی PC هست وگرنه کسی منکر انحصاریهای مایکروسافت نمیشه!سریع جبهه نگیرید:D
اینکه افراد بیشتری بتونن بازیارو اونم روی پلتفرم دیگه مایکروسافت تجربه کنن نمیدونم چه مشکلی نداره واقعا!

واقعا منم نمی دونم مشکلش چیه
چرا مایکروسافت نمیاد بازی هاش رو برای PS4 و NX/Wii U و Linux و macOS و ... هم عرضه کنه که افراد بیشتری بتونن بازی هاش رو تجربه کنن، سودشم توی جیب مایکروسافت می ره دیگه :-??

• Like
Reactions: vaan 2

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,208
نام
ماکان
فرخ دیدی تحلیلت در مورد غافلگیری سونی و .... از بیخ غلط بود؟:D

سونی نتنها هیچ چیزی از Neo و سخت افزار احتمالیش نگفت (طبق گفته تو باید یه چیزی نزدیک به اسکورپیو پرت میکرد تا بعدا بتونه بسازه) بلکه کل قضیه کنسول بین نسلی رو با یه ترول (!) جمع کرد رفت! همونطور که از نظر من کامل مشخص بود اصلا هیچ اشاره ای نمیکنه تا فروش کنسول فعلی افت نکنه. در عوض با بازی هایی که داره هایپ میکنه.

+++

آقا نمایش GeoW4 وحشتناک عالی بود. من یه نفر واقعا ارضا شدم. هم گرافیک ورای تصور من بود، هم گیم پلی و اکشنش. اون قسمتی هم که از آسمون رعد و برق میزد دیگه کولاک بود. خلاصه از نظر بنده جزو بهترین نمایش های E3 بود. البته در کنار Horizon 3 که حتی منی که ریسینگ دوست ندارم رو هم متحیر کرد! من تو عمرم کلا یه NFS2‌ بازی کردم یه DC. انقدر از این سبک دور اما با این حال داشتم حال میکردم با بازی. ببین فن های این ژانر که کیفی بکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر