نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
Gamingblot به کنفرانس مایکروسافت امتیاز 9.0 داده، به کنفرانس E3 مایکروسافت 8.5 داده بود :)) چه میکنه این فیل اسپنسر :D
A slow start cannot detract from the most aggressive conference Microsoft has had in years

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
دوستان حیف من یه کاری پیش اومد خونه نبودم و نشد با شما هم راهی کنم :D
مثل اینکه کنفرانس خوب و راضی کننده بوده :bighug:
Thank you phil spencer
Thank you sam lake

Speechless#

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه
دوستان تو GC2014 چه اتفاقاتی افتاد؟ من دو روزه که سر کاربودم خونه نیومدم نمیدونم چی شده یکی از دوستان به اختصار توضیح میده
سپاسگذارم

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
سلام به همه
دوستان تو GC2014 چه اتفاقاتی افتاد؟ من دو روزه که سر کاربودم خونه نیومدم نمیدونم چی شده یکی از دوستان به اختصار توضیح میده
سپاسگذارم
TR انحصاری شده برای مایکروسافت و کوانتم بریک میخ خودش رو زد:d یه کانال هم معرفی شد به اسم Halo Channel..

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام به همه
سپاسگذارم
نمایش تقریبا از بازیای 2014 بود. نمایشا خوب بودن (هیلو/ سانست / below / ori / و ...)
نمایش گیم پلی کوانتوم بریک بود که فک بر انداز بود (ندیدم هنوز)
تایید هم شد که Rise of The Tomb Raider کاملا انحصاری X1 خواهد بود(البته نمیدونم انحصاری x1 یا xbx )

- - -ویرایش - - -

میشه لینک دانلود کل کنفرانسو بدین؟ 720 ترجیحا

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سایت Gamingbolt که بیشتر سمت PS4 و سونی بوده به کنفرانس سونی4.5 داده به مایکروسافت 9
جل الخالق GB؟بعد دیو کوک که فن سه موتوره سونی بود این آخرین سایتی بود که انتظار داشتم مایکروسافت رو بیشتر تحویل بگیره.بعدی کیه؟CinemaBlend احتمالا":d

نمرات دیگه نیومده؟؟
بیشتر سعی میکنن تا روز آخر مراسم صبر کنن بعد نمره رد کنن:d
اما :
This year, Microsoft won Gamescom hands down.
Sony vs Microsoft: Who won Gamescom 2014? | GameOnDaily
یا همین GB که بالاتر گذاشتن

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اگه اون تبلیغای منفی قبل از عرضه نبود و مایکروسافت از اول سیاستاشو عین آدم توضیح میداد الان X1 راحت ۳ به ۱ نسبت به PS4 میفروخت. بازیای بیشتر و بهتر، سرویسای آنلاین بهتر، وسایل جانبی و باندلای بهتر...
حیف...
البته هنوز اول راهه، اگه مایکرو همینجوری جلو بره این نسلم مثل نسل قبل میتونه ببره، فک کنم ۹ سال وقت داره :D

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اگه اون تبلیغای منفی قبل از عرضه نبود و مایکروسافت از اول سیاستاشو عین آدم توضیح میداد الان X1 راحت ۳ به ۱ نسبت به PS4 میفروخت. بازیای بیشتر و بهتر، سرویسای آنلاین بهتر، وسایل جانبی و باندلای بهتر...
حیف...
البته هنوز اول راهه، اگه مایکرو همینجوری جلو بره این نسلم مثل نسل قبل میتونه ببره، فک کنم ۹ سال وقت داره :D
دقیقا حرفت درسته،خوشحالم که گول اون تبلیغات سو سونی رو نخوردم و ابر کنسول مایکروسافت رو دوباره انتخاب کردم،مرسی فیل اسپنسر

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
سایت Gamingbolt که بیشتر سمت PS4 و سونی بوده به کنفرانس سونی 4.5 داده به مایکروسافت 9
Damn :d

کنفرانس به این چرتی رو داده 9، دیگه وای به کنفرانس سونی که 4.5 گرفته!
تا اینجا که کنفرانسو دیدم، یک از یک بازیا چرت‌تر بودن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر