نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,752
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,359
نام
امیر
کنفرانس به این چرتی رو داده 9، دیگه وای به کنفرانس سونی که 4.5 گرفته!
تا اینجا که کنفرانسو دیدم، یک از یک بازیا چرت‌تر بودن!

باوشه ! گیم پلی کوانتوم بریک / انحصاری شدن نسخه جدید Tomb Raider / نمایش forza horizon 2 و ori and the blind forest و HALO:MCC و . . . چرت باوووووووووشه ! ;)

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
فک کنم فیل امسال با این خرجی که کرد و کارایی که قراره بکنه کل شرکت ماکروسافتو ورشکست کنه :d ولی خدایی خیلی خوبه این بشر. :x

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
باوشه ! گیم پلی کوانتوم بریک / انحصاری شدن نسخه جدید Tomb Raider / نمایش forza horizon 2 و ori and the blind forest و HALO:MCC و . . . چرت باوووووووووشه ! ;)
کلاً غیر از انحصاریای نینتندو، هیچ انحصاری دیگه‌ای نیست که ازش خوشم بیاد!:d
ولی از بین اینا فکر میکردم کوانتوم بریک خوب باشه که با دیدن گیم‌پلی، نظرم عوض شد!:|
توم رایدر هم که فقط در حد خبر بود:| خبر مهم نیست. خود بازی مهمه.
COD هم دیگه زیادی تخیلی شده بود. از اون‌ور بام افتاده بود قشنگ! وگرنه بازی بدی بنظر نرسید.
اون بازی ایندی‌ها هم که دیگه هیچی! باز اسکیپیستس بد نبود. ولی بقیه...

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
مثل اینکه باید تا TGS صبر کنیم :| اسپنسر برای نمایش تو خونه حریف برنامه داره:d

کنفرانس به این چرتی رو داده 9، دیگه وای به کنفرانس سونی که 4.5 گرفته!
تا اینجا که کنفرانسو دیدم، یک از یک بازیا چرت‌تر بودن!
اره راست میگی خیلی چرت بودن:(

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب منم همین الان کنفرانس رو کامل دیدم و باید بگم 100% از E3 هم بهتر بود . گفتیم تو چند خطی نظرات خودمونو بگیم ;)
اول از همه این رویه ای که اسپنسر در پیش گرفته Games Games Games کلا کنفرانس هارو از این رو به اون رو کرده و دیگه خبری از بحث های سخت افزاری و شبکه های اجتماعی و کینکت و آمار فروش و ... نیست خدا رو شکر :bighug:
مورد دوم قبل از اینکه به بازیها برسیم اینکه چقدر شرایط محیا شد برای فروش هر چه بیشتر Xbox One توی تعطیلات 2014 به دلایلی که عرض میکنم خدمتتون :

باندل ارزشمند فیفا 15 در اروپا با قیمت 399 یورو ( چیزی که مشخص هست اینکه فیفا توی اروپا بسیار بسیار پر فروش هست و این میتونه به فروش وان کمک کنه )
باندل اختصاصی COD با طراحی زیبا با قیمت 499 دلار ( COD هم که همیشه تو آمریکا طرفداران خودش رو داشته و پرفروش هست با این باندل هم میتونه مقداری به فروش وان کمک کنه )
باندل سفید ایکس باکس وان به همراه Sunset Overdrive با قیمت 399 دلار ( از همین الان این باندل در آمازون امریکا جزو 10 تای اول در قسمت پیش فروش هست , به شدت این باندل هم کمک خواهد کرد )
Halo Master chief collection هم که دیگه نیازی به صحبت در ارتباط به فروش و کمک کردن به فروش وان نداره :d
همه ی اینا در کنار مجموعه ای از بازیهای انحصاری و مولتی پلتفرم آخر سال خیلی خوبی رو از لحاظ فروش برای ONE خواهد ساخت بدون شک ;)

اما در مورد بازیها : Quantum واقعا بینظیر بود تریلرش :x سم لیک همیشه ایده های نابی رو داشته و هیچی کم نداشت واقعا نمایش بازی ...
گرافیک , فیزیک , گیم پلی , نورپردازی همه و همه در یک کلام عالی بودند .
Ori همچنان خوب بود و باید منتظر بمونیم ببینیم چی کار میکنه .
Forza Horizon 2 چقدر چشم نواز بود و مشخص بود که نسبت به E3 پیشرفت هایی داشته !
و در آخر چه سورپرایزی رو کردن از تام رایدر :-o واقعا برا همه عجیب بود این حرکت و بسی پسندیده :)):d
همون اسم تام رایدر چه کار ها که نکرد :d حالا جالبتر میشه E3 سال بعد موقع نمایش گیم پلی بازی ...
کلا این اسپنسر خوب میدونه داره چیکار میکنه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,752
نام
محمد
فیل اسپنسر از وقتی اومده E3 و GC رو اونجوری ترکوند، نمی دونم مایکروسافت تو TGS کنفرانس داشته باشه یا نه، ولی فکرش رو کنید اگه کنفرانس داشته باشه فیل اسپنسر چه بلایی سر TGS میاره :)) برای اولین بار در تاریخ مایکروسافت میریم که داشته باشیم حمله مستقیم به خاک دشمن!! :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
اولا کنفرانس خیلی چیز جالبی بود!:d خودم دوست داشتم هیچ بازی جدیدی معرفی نشه تا E3 2015 دست پر بیان، جالبه؛ هیچ بازی جدیدی معرفی نشد (البته به جز بازی Frontier :d) ولی یکی از بازی هایی که قبلا معرفی شده بود، انحصاری شد. :)):d
این چیزیه که واقعا میشه اسمش رو گذاشت مگاتن! :bighug::d
بعد من الان دارم به E3 2015 فکر می کنم اونجا که اولین نمایش Halo 5 و TR با معرفی Gears همراه میشه. =p~ البته همین دیروز تجربه نشون داد هر چی سطح انتظارات پایین تر باشه نمایش بهتر میشه. :|

قبل از E3 من حدش زده بودم شاید شماره ی بعدی TR انحصاری باشه... اون موقع یه یوزر خفن با یه یوزر نِیم خفن تر (:lol::d) به من گفت هم چین چیزی غیر ممکنه، ولی حالا... :d
قبل از E3 تاریخ 07-05-2014:

Tomb Raider 2 : معرفی بازی و یه نمایش عالی + محتوای انحصاری{اگر مایکروسافت Action Adventure رو نکنه بعید نیست انحصاری باشه!}
http://forum.bazicenter.com/thread88401/page4/#post3208324

دقت کردید Apr 9 مایکروسافت ScreamRide رو ثبت کرد، اینجا معرفی شد. نکته جالب تر ساخت بازی توسط Frontier بود. را به را داره برای مایکروسافت انحصاری معرفی می کنه! :|:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
جالب این Damage کنترل دوستان اون وری هست :d
من فکر کنم فیل میره TGS یه Scalbound نشون میده بعد میگه خب دوستان FF بعدی هم انحصاری!:d بعدم میکروفون رو میندازه میره

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان فکر نمی کنید این QB بعد از یه مدت کسل کننده بشه ؟! :-/

آخه اینطور که معلوم بود فقط دو تا Skill داشت :|

هی زمان رو وای میستوند بعدش هی از اونا پرت می کرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر