Microsoft تکنولوژی ای شبیه Move را قبول نکرده بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Chris_Lewis_1.jpg

Chris Lewis از مایکروسافت گفت: پلتفرم X360 تکنولوژی ای بر پایه ی "قرار دادن یک چیز پلاستیکی در دستان مردم"را قبول نکرد و در عوض نوآوری ای به نام Kinect را به مشتریان عرضه میکند.

Lewis معاون بخش اروپایی سرگرمی های مایکروسافت در جواب خبرنگار Eurogamer که از او پرسیده بود آیا از جانب Playstation move احساس نگرانی می کند یا خیر گفت:Kinect یک حرکت نوآورانه برای X360 بود نه یک "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"!!

ما به دنبال تکنولوژی ای هستیم که از دستگاههایی جلوتر از زمان خود استفاده می کند.خیلی چیزها در این بازار را ما برای اولین بار عرضه کردیم.مانند:تجربه ی High Definition,Online Streaming,انتخابهایی که ما به مشتریان خود دادیم و Kinect که یک گام نوآورانه برای Xbox360 است تا یک چیز پلاستیکی برای کنترل به دستان مردم ندهیم.

زمانی که از او خواستند روشن کند که منظورش از "تکنولوژی مورد استفاده قرار گرفته"چیست,پاسخ داد:خُب,منظورم این است که فکر میکنم داشتن نوآوری واقعا یک چیز مهم است.

ما همه این تکنولوژی را دیدیم و من واقعا از کارهایی که میشود با Kinect انجام داد هیجان زده ام.Kinect مصرف کنندگان را وارد بعد جدیدی از سرگرمی میکند.

Lewis بر این باور است که Kinect کمک میکند تا عمر XBOX360 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

"من فکر میکنم ما تازه نیمی از راه را طی کردیم,که این هم برای این صنعت و هم برای توسعه دهندگان Third Party خیلی خوب است."

• Like
Reactions: Dinosaur

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی
درسته کینکت ایده خیلی جالبیه ولی به نظر من هنوز کار داره.
Move vs Kinect=))

عجب ویدیوی باحالی بود.......کینکت که کلا احتیاج به reset داشت ...خوابیده بود:d
راستی یه سوال :به نظرتون این move هم لگ نداشت؟؟مخصوصا وقتی که یارو سرشو کوبید یا یه ضربه مشت زد(تو آخرای ویدیو)

در کل باید تا عرضه صبر کنیم ببینیم چی میشه...........

ولی لااقل اینو فهمیدیم که کینکت همون ps eye نیس و با هم فرق دارن=))

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
عجب ویدیوی باحالی بود.......کینکت که کلا احتیاج به reset داشت ...خوابیده بود:d
راستی یه سوال :به نظرتون این move هم لگ نداشت؟؟مخصوصا وقتی که یارو سرشو کوبید یا یه ضربه مشت زد(تو آخرای ویدیو)

در کل باید تا عرضه صبر کنیم ببینیم چی میشه...........

ولی لااقل اینو فهمیدیم که کینکت همون ps eye نیس و با هم فرق دارن=))
دقیقا!move هم لگ داشت و 1:1 نبود.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگه یکم ویدیو از MOVE بیبینین متوجه لگ MOVE هم میشین(اینجا جو و حال و هوا رو نگاه نکنین با عقل خودتون قضاوت کنین!).ولی خوب کینکت لگ بیشتری داره.
----------
حالا من موندم اون دوست عزیزی که خودشو کشت و گفت اختلاف کینکت و ps eye رو بگین کجاست؟ واقعا سامان راست گفت بچه های اینجا یه روز در میون شخصیتشون عوض میشه و در نتیجه ثبات فکری ندارن و هر روی یه چیزی میگن ...!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همون اول گفتن نزدیک 0.3 ثانیه اختلاف داره کینکت نزدیک 0.7هست!!!!!!! دراین مورد
به نظرتون با توجه به تکنولوژی هر دو این اختلاف طبیعی نیست؟ :)

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
همون اول گفتن نزدیک 0.3 ثانیه اختلاف داره کینکت نزدیک 0.7هست!!!!!!! دراین مورد
به نطر من move که ظاهرش همون wii mote هست ازش انتظار میره حداقل مشکل تاخیر رو نداشته باشه تا نسبت به wiimote(که تکنولوژیش متعلق به چند سال قبل از move هست)یه پیشرفت درست و حسابی باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
به نطر من move که ظاهرش همون wii mote هست ازش انتظار میره حداقل مشکل تاخیر رو نداشته باشه تا نسبت به wiimote(که تکنولوژیش متعلق به چند سال قبل از move هست)یه پیشرفت درست و حسابی باشه.
سونی به جای اینکه ایرادات Move رو برطرف کنه , رفته پول ریخته به حساب کارشناسای Gamescom تا این وسیله رو (که بعد از 4 سال حتی نتونسته ایرادات Wiimote رو برطرف کنه و بعد از 4 سال پیشرفتی به حساب نمیاد) انتخاب کنن ! عجب مارمولکیه این سونی !!!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,788
نام
مراد حلیمی
سونی به جای اینکه ایرادات Move رو برطرف کنه , رفته پول ریخته به حساب کارشناسای Gamescom تا این وسیله رو (که بعد از 4 سال حتی نتونسته ایرادات Wiimote رو برطرف کنه و بعد از 4 سال پیشرفتی به حساب نمیاد) انتخاب کنن ! عجب مارمولکیه این سونی !!!

اخه این حرف ایشون چه ربطی به جایزه gamescom داره؟؟؟؟؟:d:d

همه میدونیم که لگ move کمتر از kinect هستش و همینم به همراه عرضه بازیهای بیشتر هنگام عرضه باعث شده از "گیمز کام" جایزه بگیره...ولی خوب تاخیر داره دیگه...نباید گفت؟؟؟....

این تاخیر تقریبا مثه تاخیرای wii هستش (تو بعضی بازیهاش) و امیدواریم برطرف بشه تا همه از بازی با این حسگر لذت بیشتری ببریم

همین

نه دیگه اصلا اصلا طبیعی و موجه نیس کینکت تاخیرش ماکزیمم باید صفر باشه:d(حالا با ارفاق 0.1):))

یعنی تو gamescom بین معمولی و بد،معمولی به عنوان بهترین انتخاب شده.
این حرف حسابه کلا............. .

آخرین ویرایش:

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
من گفتم یه پیشرفت درست و حسابی یعنی طوری که move نسل جدید motion controller به حساب بیاد.تو gamescom رقیب move چی بود؟kinect که تو بیشتر بازیها لگ وحشتناکی داره و هنوز اول راهه و هنوز 1st partyهای MS هم نتوستن یه بازی بدون اشکال براش بسازن!یعنی تو gamescom بین معمولی و بد،معمولی به عنوان بهترین انتخاب شده.
تو این ویدیو هم معلومه فعلا کدوم بهترن.
و هر دو این motion controllerها هنوز جای پیشرفت و کار بیشتر دارن.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
کی گفته طبیعی نیست؟! این لگ ها و... مال ویدئو هست که از بیرون به بازی نگاه میکنی ولی وقتی خودت میشینی پاش هیچ لگی احساس نمیکنی چون اگه احساس کنی دیگه نمیتونی بازی کنی! این لگ توی کنترلر های معمولی مخصوصا رو بازیهای3rd person وجود داره وجزئی از بازی هست( تو گیتار هیرو و راک بند هم می تونید خودتون این لگ رو تنظیم کنید برای بهترشدن بازی)
:arrowd:
جوابتونو بالا دادم
اونوقت شما چجوری به این نتیجه رسیدی!! :bz کدوم اشکالات؟ ملت یه جوری حرف میزنن انگار چنتا بازی باMoveتموم کردن پ.ن:5سال تو سایت عضوی 2 ساله مدیری هنو یاد نگرفتی فنبوی بازی درنیاری:d(الان بن میشم:d)

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اونوقت شما چجوری به این نتیجه رسیدی!! :bz ملت یه جوری حرف میزنن انگار چنتا بازی باMoveتموم کردن پ.ن:5سال تو سایت عضوی 2 ساله مدیری هنو یاد نگرفتی فنبوی بازی درنیاری:d(الان بن میشم:d)
البته اریا توی صحبتش حالت ایهام به وجود اورد که در کل تیکه انداخت!:D
یعنی نتونستی اینو بفهمی؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
پس به نظر میاد جدیدا مارمولک شده، چون تو E3 نتونست همین کار رو سر 3D و GT5 و اینا انجام بده...:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر