Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
من حوصله ی بحث بی نتیجه کردن ندارم
اطلاعات اشتباه دادی به ملت اومدم گفتم اشتباه میگی
حالا اینکه سانی بابا داره یا حرومزادس یا چرا اولگا از روشهای جلوگیری از بارداری استفاده نکرده بمن ربطی نداره
دیگه کشش نده
وقتی کلمه ی 'به نظر من' رو میشنوید یا میبینید بدونید که معنیش این هستش که یعنی طرف نظر خودش رو داره عرض میکنه و نظر خودش هست:)
خریدار MGS4 یا تعویض با Uncharted 1

خیلی تعریفشو شنیدم :D یعنی شما تعریف می کنید
من سرزنشت نمیکنم.فقط میگم این UC 1 هم قیمت MGS نیست.:smile:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اگه منظورتون موضوع پدر سانیه ، که باید بگم از نظر من باباش اسنیکه و حتما اسنیک بعد از اینکه تو اون کشتی نفت کش با الگا جنگیده ازش خوشش اومده و...!!

OMG WTF

0cinpwav7gqufxauy03x.jpg

وقتی کلمه ی 'به نظر من' رو میشنوید یا میبینید بدونید که معنیش این هستش که یعنی طرف نظر خودش رو داره عرض میکنه و نظر خودش هست:)

"به نظر من رنگ آسمون صورتیه"
هرچیزی که نظر شخصی نمیشه! وقتی میخوایم درباره یه حقیقتی صحبت کنیم دیگه نظر شخصی جایی نداره.
-----------------
پ.ن: تروخدا ببین چه چیزهایی درباره MGS میگن، آدم میخواد سرش رو بکوبه به دیوار...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
OMG WTF

0cinpwav7gqufxauy03x.jpg
ایـــــــــــزی من...ایـــــــزی...:D
حالا من یه سوتی دادم قبولم کردم اشتباه کردم
"به نظر من رنگ آسمون صورتیه"
هرچیزی که نظر شخصی نمیشه! وقتی میخوایم درباره یه حقیقتی صحبت کنیم دیگه نظر شخصی جایی نداره.
-----------------
پ.ن: تروخدا ببین چه چیزهایی درباره MGS میگن، آدم میخواد سرش رو بکوبه به دیوار...
خب من که کل دیالوگهای سری رو نمی تونم حفظ شون کنم ! اونجایی که Reza Razor لینکشو گذاشت رو یادم رفته بود !
دیگه اینهمه جار و جنجال نداره که ! همین کاراتونه باعث می شه که تقریبا هیچ کس اشتباهش رو قبول نکنه !
یه اشتباه که دلیل بر نوب بودن بنده یا هر کس دیگه ای نمی شه ! نباید هرکسی که اشتباه کرد سریع به جرم محاربه با خدا محکومش کنید و 10 صفحه بکوبید تو سر طرف ! :)
پ.ن : بابت عکسم ممنون خیلی خندیدم :D
درباره این بحث پایان ناپذیر شلیک
عزیزان دوست دارم یک مطلبی رو خلاصه عرض کنم من 8 ساله که در forum ها فعالیت دارم و اخیرا اومدم به فرومهای فارسی زبان ؛تفاوتی که احساس کردم این هست که متاسفانه اینجا کسی به حرف دیگران احترام نمیزاره؛ و خیلی از عزیزان احساس میکنن اگر بگن اشتباه کردن از شخصیتشون کم میشه در صورتی که اینطور نیست
من این قسمت آخر رو به احترام حرف عزیزان دوباره رفتم چون احساس کردم اشتباه دیدم ولی باز هم میگم دلیلی ندیدم که بیگ باس شلیک کرده باشه من از تمام عزیزانی که میگن همچین مسیله ای بوده واقعا میخوام که دوباره برن و ببینن؛دلایل منطقی(حداقل از نظر خودم) آوردم که در 2 صفحه قبل هست
بله من قبول می کنم اشتباه کردم...البته تو پستمم گفته بودم که این "نظرمه"...
یکی از دوستان چند صفحه قبل اومده بود بی دلیل بازی رو می کوبید من بهش هیچ توهینی نکردم و حتی رفتم دوباره act1 و 2 رو بازی کردم تا منطقی بهش جواب بدم...
من سر این حرفتون خندم گرفت نه بخاطر تمسخر بلکه به این خاطر که یک شب تو فکرم بود و اعصابم رو بهم ریخته بودبه یک دلیل فوق العاده منطقی patriot رو آورده بود
ببینید بیگ باس دوست داشته بعد از تموم شدن ماموریتش ادای احترام به باس کنه و این ادای احترام رو با آوردن اسلحه انجام داده
منم همین فکر رو می کنم چون دلیل دیگه ای برای این کار نمی بینم .
ویرایش :
الان داشتم تو MGS Database ـمو نگاه می کردم یهو توجه ام به این اسم جلب شد :
ivan raidenovich raikov
اینم عکسش :
Sq%20Raikov.bmp

من قبلا اسمش رو نمی دونستم ولی وقتی فهمیدم داشتم از تعجب شاخ در می اوردم...
تو متال گیر3 دوست (؟:smile:) ولگین بود و بیگ باس ماسکش رو می زنه ولی ولگین با تستی که رو بیگ باس انجام داد :D فهمید بیگ باس بهش حقه زده :D
خیلی شبیه رایدنه ولی بنظرم بخاطر اون تستی که گفتم فکر نکنم با رایدن نسبتی داشته باشه :smile:
نمی دونم قصد کوجیما از گذاشتن این کاراکتر تو متال گیر3 چی بوده ؟ چون من یکی رو که فقط نسبت به رایدن مشکوک کرد :D

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ایـــــــــــزی من...ایـــــــزی...:D
حالا من یه سوتی دادم قبولم کردم اشتباه کردم

خب من که کل دیالوگهای سری رو نمی تونم حفظ شون کنم ! اونجایی که Reza Razor لینکشو گذاشت رو یادم رفته بود !
دیگه اینهمه جار و جنجال نداره که ! همین کاراتونه باعث می شه که تقریبا هیچ کس اشتباهش رو قبول نکنه !
یه اشتباه که دلیل بر نوب بودن بنده یا هر کس دیگه ای نمی شه ! نباید هرکسی که اشتباه کرد سریع به جرم محاربه با خدا محکومش کنید و 10 صفحه بکوبید تو سر طرف ! :)

بله من قبول می کنم اشتباه کردم...البته تو پستمم گفته بودم که این "نظرمه"...
یکی از دوستان چند صفحه قبل اومده بود بی دلیل بازی رو می کوبید من بهش هیچ توهینی نکردم و حتی رفتم دوباره act1 و 2 رو بازی کردم تا منطقی بهش جواب بدم...

منم همین فکر رو می کنم چون دلیل دیگه ای برای این کار نمی بینم .
ویرایش :
الان داشتم تو MGS Database ـمو نگاه می کردم یهو توجه ام به این اسم جلب شد :
ivan raidenovich raikov
اینم عکسش :
Sq%20Raikov.bmp

من قبلا اسمش رو نمی دونستم ولی وقتی فهمیدم داشتم از تعجب شاخ در می اوردم...
تو متال گیر3 دوست (؟:smile:) ولگین بود و بیگ باس ماسکش رو می زنه ولی ولگین با تستی که رو بیگ باس انجام داد :D فهمید بیگ باس بهش حقه زده :D
خیلی شبیه رایدنه ولی بنظرم بخاطر اون تستی که گفتم فکر نکنم با رایدن نسبتی داشته باشه :smile:
نمی دونم قصد کوجیما از گذاشتن این کاراکتر تو متال گیر3 چی بوده ؟ چون من یکی رو که فقط نسبت به رایدن مشکوک کرد :D

توی Substance بود که به رایدن میفرمایند بیگ باس را بکش و یا جایش را بگیر:biggrin1:
بعد یک جا ولگین با اون قاطی میکنه بعد از همون تستا انجام میده منتهی با فشار بیشتر و رایدن رو علاوه بر تست دردناک:sick: میگیره کتک میزنه و کلا اگر توی سایت ها بزنی metal gear raiden میتونی پیداش کنی.
به نظر من آسمون صورتیه
خب نظر شماست شاید شما صورتی میبینی.عیبی نداره LOL

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مساله n00b بودن و این ها نیست، من کلا رو MGS تعصب دارم، قاطی میکنم اینجور حرف ها رو میبینیم :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
اون شماره هایی که سانی در بین مراحل و قبل از اغاز 2 act می گه یک جور رمز برای ازاد شدن یکسری از ایتم ها است :confused: اگر اینطور هستش ترتیب این شماره ها چه جوری است چون پشت سرهم بیان میشه:confused:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يك سري رمز هستن كه اگه تو قسمت extra وارد كني يك سري وسايل مثل اسلحه پاتريوت و... رو بهت ميده . اين كد هارو ساني تو حرفاش ميگه . ولي يكي دو ماه پس از انتشار بازي خود سازنده ي بازي كدهايي رو كه بايد وارد كنيد رو اعلام كرد.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دوستان آخر Act 1 که نایومی میاد بهتون اون واکسن رو میده بعدش چی میشه حواسم نبود skip کزدم
بعد از اون صحنه جانی به کمک اسنیک میاد و کمک میکنه تا اسنیک رو به یک منطفه امن ببره و نائومی و اسلات با هلیکوپتر منطقه رو ترک میکنند . در ادامه ما اسنیک رو در هواپیمایی میبینیم که به همراه اتاکن و سانی هستند. در انجا اتاکن فیلمی از نائومی رو که مخفیانه فرستاده شده رو به اسنیک نشون میده و محل اختفای نائومی مشخص میشه.
در این کات سنس ها میتونی دوربین رو به mk ii (روباتی که اتاکن به اسنیک داده) منتقل کنی و گشتی در هواپیما بزنی که چیزهای خوبی مثل یکسری اهنگ و باتری برای روبات و یک دوربین عکاسی پیدا کنی .

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
سلام ببخشید من فقط شماره 2این بازی رو یکمی بازی کردم حالا این 4رو که میخام بازی کنم نمیدونم چی به چیه کسی نمیدونه داستان کامل سری رو از کجا میشه گیر بیارم؟
کسی میتونه داستان کاملش رو بنویسه؟

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان عزیز میدونم که جاش اینجا نیست ولی هر چی تو بازارچه پست دادم کسی نبود
این بازی رو کسی ریجن 2 داره خریدارم تهران هم باشه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر