Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
MKII و MIII

دوستان یه چیزایی در مورد MKII و MIII هست که گفتم شاید دوست داشته باشید بدونید
اول اینکه با MKII و MIII هم می شه مواردی مثل خون و اسلحه ... رو بردای که حتما می دونید
دوم اینکه زمانیکه با MKII و MIII حرکت می کنید اگه برگردید و نگاه خود اسنیک بکنید می بینید که اسنیک با دسته پلی استیشن 3 داره اونو هدایت می کنه
سوم اینکه زمانیکه با MIII توی شادو ماس از اتاق کار سابق اتاکن برمی گردی یک کگو جلوی راهت ظاهر می شه که اگه با همین MIII جوری بری که اجازه ندی ببیندت بعدش همون تابلوی برقی رو که توی متال گیر 1 با نیکیتا منفجزش کردیم رو می شه روشن کرد که اون سالن همه اش برق دار می شه و کگو سه سوته می ترکه البته 5000 تا امتیاز دربین هم بهت میده
سوم اینکه اگه با سرعت MKII و MIII رو حرکت بدی اونوقت دوتا جویستیک دسته رو در جهت مخالف هم بچرخونی MKII و MIII خوشحالی می کنه
در ضمن کلایمور ها رو هم می شه با MKII و MIII خنثی کرد

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
متال گیر سالید

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
دوستان عزیز هر کسی که از این بازی جاهای مخفی ، دموی مخفی ، یا هر حرکتی که جالبه و یا مخفیه و به نظرش می رسه رو اعلام کنه من که تا الان کلی گفتم اما دوستان کسی پیدا نشد که چیزی بذاره یه کمی خلاقیت به خرج بدین
موفق و موید باشید

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
اگه با اون sleath که 2400000 تا باید بریزی تو اون جیب خراب شده ی دربین تا بگیریش،بری،پشت سر یه نفر که بری یهو بر میگرده اما وقتی برمیگرده مث چیز میمونه،و میترسه...
ماسک بیگ باس(در حقیقت سالیدوس) رو بزنی بری جلو چه سربازای دوس چه دشمن بری جلوشون مث چیز میترسن بعد فرار میکنن و اگه 2-3 بار ببیننت غشی میشن:D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
دوستان عزیز هر کسی که از این بازی جاهای مخفی ، دموی مخفی ، یا هر حرکتی که جالبه و یا مخفیه و به نظرش می رسه رو اعلام کنه من که تا الان کلی گفتم اما دوستان کسی پیدا نشد که چیزی بذاره یه کمی خلاقیت به خرج بدین
موفق و موید باشید
من كه يه چندتايي گفته بودم.
ولي بازم ميگم.
1-شما اگر تاريخ دستگاه رو چهار شنبه بزاري دربين20% تخفيف ميده. گرچه كه در آخرين مرحله همه چي نصفه قيمته.
2-راستي كسي عروسك هايه بيوتي هارو جمع آوري كرده ؟ اگه نكرديد موقع جنگ با اونا بايد بيهوششون كنيد بعدش كه بيوتي مياد دنبالتون تو محيط مرحله دنبال عروسكاش بگردي.عروسك ها هم ميره تو nomad تو اتاق sonny بقل tv
3-راستي زماني كه بيوتي ها ميان دنبالتون اگر 3 دقيقه بگزره ميره يه محيط سفيد. بعدش اگر دوربين داشته باشيد واستون فيگور ميگرن و ميتونيد عكسشونو بگيريد

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان من الان دارم برای بار دوم رو درجه باس اکسترم بازی می کنم و رسیدم به جایی که باید با لاخینگ اختاپوس جنگید...
قبل از مبارزه با لاخینگ اختاپوس یه سری فراگ می ریزن که باید حتما بکشمشون ، ولی من نمی خوام کسی رو بکشم...
راههای انداختن مجله مخصوص فراگها و بیهوش کردنشون با تفنگ بیهوش کننده رو هم امتحان کردم ولی نمی شه...
لطفا بگید چجوری می تونم این یه تیکه رو بدون کشتن فراگها رد کنم و بعد اینکه اگه برای کشتن فراگها از کلایمور استفاده کنم بازم کشتن محسوب می شه ؟
فیس کمو سالیدوس و دوربین عکاسی رو هم بگید که کجا می تونم پیدا کنمشون .
ممنون .

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
نه دوست عزیز به راحتی با تفنگ کلت که بیهوش کننده است می شه بیهوششون کرد البته شما یکجا دراز بکش بعد تفنگت رو آماده نگه دار بعد بزن توی سرشون تا درجا بیهوش بشن اصلا سخت نیست
هرجور که کشته بشن ، کشتن محسوب میشه
در ضمن شما حتی جاییکه به کراینگ منتیس هم می رسی اگه اون سربازای اونجا رو هم که اختیارشون به دست منتیسه رو بکشی ، کشتن محسوب می شه
شما از تفنگ بیهوشی استفاده کن ، حتما جواب می گیری به سر شلیک کن
موفق باشی

khorasaniii

کاربر سایت
Aug 27, 2009
69
من كه يه چندتايي گفته بودم.
ولي بازم ميگم.
1-شما اگر تاريخ دستگاه رو چهار شنبه بزاري دربين20% تخفيف ميده. گرچه كه در آخرين مرحله همه چي نصفه قيمته.
2-راستي كسي عروسك هايه بيوتي هارو جمع آوري كرده ؟ اگه نكرديد موقع جنگ با اونا بايد بيهوششون كنيد بعدش كه بيوتي مياد دنبالتون تو محيط مرحله دنبال عروسكاش بگردي.عروسك ها هم ميره تو nomad تو اتاق sonny بقل tv
3-راستي زماني كه بيوتي ها ميان دنبالتون اگر 3 دقيقه بگزره ميره يه محيط سفيد. بعدش اگر دوربين داشته باشيد واستون فيگور ميگرن و ميتونيد عكسشونو بگيريد

آقا دمت گرم خوشم اومد خیلی باحال بود
راستی بار اول که نایومی رو می بینی ، زمانیکه داره ازت خون می گیره و یا اونجایی که اسنیک سیگارش رو روی زمین می اندازه اگه L1 رو بگیری می بینی که اسنیک داره نایومی رو دید می زنه البته توی دمو نگفته که ال یک رو بزن ولی شما بزن
در زمن زمانیکه می ری پیش بیگ ماما ، زماینکه اون سه تا روبات توی لباس یه کاراگاه هستند اگه ال یک رو بگیری از دید اونها خودت رو می بینی
موفق باشی
در مورد عکس گرفتن از روح ها ؟
چند تا روح هستند ؟
کجاها هستند منظورم اینه که همه اش توی شادو ماسه ؟
راستی جاییکه توی جنگل هستی و داری نایومی رو دنبال می کنی اونجاییکه یه سربازه داره آهنگ گوش میده و یک کلایمور هم جلوشه اگه یه کم بگردی یه جایی رو پیدا می کنی که عکس یه عالمه دست هستش که زیرش امضاء شده ، کسی در این مورد چیزی می دونه که جالب باشه ؟ فکر کنم امضای تولید کنندگانشه در ضمن اگه با سالید ای نگاه بکنی می بینی که یکی با دست اونجا راه رفته!!!
راستی جاییکه میری شادو ماس اگه توی سالن موشک ها سالید ای رو روشن بکنی رد پای نایومی و ومپ رو روی زمین می بینید!
موفق و موید باشید

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
آقای m360x اینکه گفتید برای گرفتن عروسک بیوتی ها باید هنگام مبارزه بیهوششون کرد رو چجوری می شه انجام داد ؟ آخه موقع جنگیدن که عمرا نمی شه بیهوششون کرد و بعد از اینکه به شکل اصلیشون درمیان هم اگه بیهوششون کنیم مبارزه تموم می شه !
بعد چجوری می شه از روحهای شادو موزس عکس گرفت ؟ (من که اصلا تو شادوموزس روحی ندیدم :D)
راستی من یه نکته مخفی فهمیدم :
زمانی که تو act 2 دنبال نایومی می گردید نزدیک یه آبشار یه علفزار کوچیک هست که اگه واردش شید اسنیک حرفایی کمپل تو اواخر mgs 2 تو کدک گفت (موقعی که کدک قاطی کرده بود) رو بیاد میاره .

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من همون اوایل که بازی اومده بود(سه یا چهار ماه بعد)یکی از نکات بازی که به نظرم جالب بود رو گفتم اون موقع با جوابهایی روبه رو شدم که منظورشون اینا بود " همه اینو میدونن" " تو سایتهای حارجی پره" " این که تابلو ه" . در حالی که هنوز تو این تاپیک در موردش بحث نشده بود . خلاصه منم که دیدم بقیه ناراحت میشن ادامه ندادم .... الان نکاتی هم که شما میگی اکثرش قبلا گفته شده ولی به هر حال تجدید خاطره ای میکنی.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
آقای m360x اینکه گفتید برای گرفتن عروسک بیوتی ها باید هنگام مبارزه بیهوششون کرد رو چجوری می شه انجام داد ؟ آخه موقع جنگیدن که عمرا نمی شه بیهوششون کرد و بعد از اینکه به شکل اصلیشون درمیان هم اگه بیهوششون کنیم مبارزه تموم می شه !
بعد چجوری می شه از روحهای شادو موزس عکس گرفت ؟ (من که اصلا تو شادوموزس روحی ندیدم :D)
راستی من یه نکته مخفی فهمیدم :
زمانی که تو act 2 دنبال نایومی می گردید نزدیک یه آبشار یه علفزار کوچیک هست که اگه واردش شید اسنیک حرفایی کمپل تو اواخر mgs 2 تو کدک گفت (موقعی که کدک قاطی کرده بود) رو بیاد میاره .

بعد از اینکه به شکل اصلیشون در اومدن باید با اسلحه بیهوشی بزنیشون و بعد از اینکه مبارزه تموم شد و کات سن ها و حرف ها تموم شد ، باید یکم اطراف رو بگردید تا عروسک ها پیدا بشن.

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
آقا من یه پک از بازیو اسمشو نمیدونم،ولی تو ی.و.u.T.ی.و.B دیدم رایدن تو یکی از پک ها داشت با ومپ با شمشیر و لباس نینجاییش فایت میکرد و البته اینو بگم فایتش رو به وسیله ی خود بازیکن انجام میداد...یه جا دیگه هم دیدم با لباس و کله ی بیگ باس(با اون سالیدوس که کله ترسناکه اشتباه نکنین) داشت میرفت بازیو...
تو رو خدا بگین،من میخوام این پکو دو شنبه پیداش کنم...
مرسی

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سلام
ممنون بخاطر جواب آقای snakemgs3 .
خب من دو تا نکته مخفی فهمیدم که نمی دونم قبل از من کسی اینجا گفته یا نه ، ولی به هر حال می گم :
تو شادو موزس تو دفتر اتاکان دو تا والپیپر از بازی policenauts (که کوجیما ساخته) رو دیوار هست که روی یکیش بالای کلمه policenauts نوشته شده next generation ، که بنظرم معنیش این باشه که کوجیما می خواد بازی policenauts رو تو این نسل بسازه .
اینم عکس والپیپرهایی که گفتم (چون با موبایل گرفتم زیاد کیفیتشون خوب نشد) :
dsc000djd.jpg

dsc00016.jpg

نکته مخفی دوم اینه که دیروز وقتی داشتم بازی می کردم استارت رو زدم تا یکی از اسلحه هام رو عوض کنم که با کمال تعجب دیدم تو nomad کنار سانی یه درخت کریسمس اضافه شده !
اینم عکسش :
dsc00018.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر