Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
كونامي 2 تا پسورد جديد براي بخش Extras بازي را رو كرد كه بهتون دو تا سلاح جديد ميده. يكيشون يك Thor .45-70 large-caliber hand rifle هست و يكيشون هم سلاح The Boss در MGS3 ...
پسوردها: tshsniammr و pkhhnwhsjt

4 تا دیگه هم هست، یک پست هم دادم تو تاپیک مگا اسپویلر:

نه، درسته منم امتحان کردم، تازه چند تا Code ـه دیگه هم:

برای لباس الطایر:
aottrykmyn

برای 45 caliber pistol:
mekakorkkk

برای Mosin-Nagant rifle:

mnsoymsyhn

برای 17 pistol:
jmsotsynrn

این Code ها رو باید در منوی اصلی ـه بازی، در قسمت Extras، قسمت Password تایپ کنید ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
OctoCamo ی دیگه ای به بازی اضافه شده که میتونید اونا رو از طریق منوی Extras در منوی اصلی بازی دانلود کنید، این OctoCamo به اسم Metal Camo است.
این OctoCamo به رنگ متالیک هست و نفهمیدم که چی کار میکنه ! :D

‘A metallic OctoCamo pattern. Causes LIFE and Psyche Gauges to decrease at only half the normal rate. However, your Camo Index will decrease by 10%.’

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
OctoCamo ی دیگه ای به بازی اضافه شده که میتونید اونا رو از طریق منوی Extras در منوی اصلی بازی دانلود کنید، این OctoCamo به اسم Metal Camo است.
این OctoCamo به رنگ متالیک هست و نفهمیدم که چی کار میکنه ! :D

‘A metallic OctoCamo pattern. Causes LIFE and Psyche Gauges to decrease at only half the normal rate. However, your Camo Index will decrease by 10%.’
اگه درست فهميده باشم، نرخ كم شدن جون و Psych رو نصف ميكنه و استتار 10درصد كم ميشه.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
سلام این کد های لباس الطیر رو اینا رو همینطور تویextrasقسمتpasswordباید بزنیم یا اول چیزی رو باید دانلود کنیم و بعد بزنیم؟یا بازی رو تموم کنیم؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام این کد های لباس الطیر رو اینا رو همینطور تویextrasقسمتpasswordباید بزنیم یا اول چیزی رو باید دانلود کنیم و بعد بزنیم؟یا بازی رو تموم کنیم؟
فکر کنم بازی رو باید یکبار تموم کرده باشی و وقتی میزنی بری New Game ... وقتی که دربین رو ببینی و اونجایی که Mk.2 رو میبینی میتونی اسلحه ها و لباس ها رو ببینی ...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کونامی پسورد های بیشتری رو معرفی کرد برای MGS4 که مثل قبل باید در منوی اصلی>Extrax>قسمت Password وارد کنین:

skynytktjp برای Mk.II scanning plug
mgo2play برای آهنگ ( برای آیپاد ) SUBSISTENCE ACTION

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
یه سوال دیگه البته ببخشید زیاد میپرسم
اینا همه تو بازی هست؟یعنی این لباسا و اهنگ و ایپاد و اینا رو تو بلوری ریختن؟
چرا یدفعه همه کد هارو نمیدن:cheesygri

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
شرمنده من تازه کارم یه سوال ساده دارم.اون قسمت که جون اسنک(بالا سمت چپ) رو نشون میده یکیش بزرگ و یک تکه هست که وقتی غذا میخورم پر میشه ولی اونی که زیرش هست و چند تکه هست رو نمیدونم چی بخورم که پر بشه البته یه جعبه هست ولی بیشتر قسمت بالا رو پر میکنه و اینکه این دو تا فرقشون چیه؟

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
خوب ما هم بالاخره PS3 خریدیم:)
داخل بازی اون stress level من هی میره بالا هیچ پایین نمیاد کم کم داره رو اعصابم را میره چجوری میشه اوردش پایین

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
اقا من لباس التیر رو زدم تو اکسترکس و خودشم پیغام داد که بله شما بازش کردید
اما میرم تو بازی و تو هومنجای که اون رباته هست هرچی میگردم لباسو پیدا نمیکنم
کمکم کنید لطفا

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
شرمنده من تازه کارم یه سوال ساده دارم.اون قسمت که جون اسنک(بالا سمت چپ) رو نشون میده یکیش بزرگ و یک تکه هست که وقتی غذا میخورم پر میشه ولی اونی که زیرش هست و چند تکه هست رو نمیدونم چی بخورم که پر بشه البته یه جعبه هست ولی بیشتر قسمت بالا رو پر میکنه و اینکه این دو تا فرقشون چیه؟
اونی که با غذا پر میشه جون ، خون ، عمر ، نوار سلامتی ، health bar هست.
اون کوچیکه Psych barـه ،یه چیزی تو مایه های همون staminaـست که اعصاب و... این چیزاست اگه بخوای پرش کنی یا یه گوشه استراحت می کنی یا یه سری چیزها مثل noodle و.. این چیزا رو می خوری.
ahmadreza0123 رفیق این جواب سوالت هم هست. البته استرس Level نداره درصدی هست که اون دیگه فکر نکنم کاریش بشه کرد.

اقا من لباس التیر رو زدم تو اکسترکس و خودشم پیغام داد که بله شما بازش کردید
اما میرم تو بازی و تو هومنجای که اون رباته هست هرچی میگردم لباسو پیدا نمیکنم
کمکم کنید لطفا
اونجا نه که! باید Drebin رو ببینی بعد.
الان مشکلی نداری فقط یه ذره بری جلو تو اون زیرزمینه Drebin رو پیدا کن حل میشه.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اونجا نه که! باید Drebin رو ببینی بعد.
الان مشکلی نداری فقط یه ذره بری جلو تو اون زیرزمینه Drebin رو پیدا کن حل میشه.

البته برای لباس اونجا که MK.2 رو میبینید، میتونید لباس رو عوض کنید ولی واسه تفنگ باید دربین رو ببینید ... :D

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آره؟ خب سینا میگه اونجا نیست که!:D
ـه ؟! مگه میشه ؟ :D خب احتمالاً بازی رو که میخواسته دوباره از اول بره New Game رو زده ! نباید میزده ! باید Load میکرده آخرین سیو رو :D ! من خودم امتحان کردم ! اونجا که MK.2 رو میبینی میده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر