Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
یه سوال دیگه وقتی بازی شروع میشه برای درجه سختی انتخاب گزینه بین
easy normal hard فرقی از نظر داستانی هست ؟
اخه بعد هر کدوم اسم یه شخصیت نوشته مثلا solid liquid big boss

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
یه سوال دیگه وقتی بازی شروع میشه برای درجه سختی انتخاب گزینه بین
easy normal hard فرقی از نظر داستانی هست ؟
اخه بعد هر کدوم اسم یه شخصیت نوشته مثلا solid liquid big boss

Difficulty level چه ربطی به داستان می تونه داشته باشه واقعا ؟!:biggrin1:

همون طور که فریدون هم گفت اگه سوال های داستانی داری یا تو اسپویلر بزار یا تو تاپیک مگا اسپویلرز مطرح کن!

mgs_martyr

کاربر سایت
Jun 16, 2008
6
من تو ACT 4 توی اتاق کامپیوتر ها گیر افتادم اسانسورهم که کار نمیکونه چکارر باید بکنم یه رباط هم میفته دنبالم

Last edited by a moderator:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
:biggrin1:

اول ACT 3 بايد چی کار کنيم ؟

باید دنبال اون یارو که عضو گروه Resistance هست بری، طوری که نفهمه و سعی کنی اون PMC ها رو از بین ببری که مانعی برای اون نباشه و بتونه راهش رو ادامه بده و ...

من تو ACT 4 توی اتاق کامپیوتر ها گیر افتادم اسانسورهم که کار نمیکونه چکارر باید بکنم یه رباط هم میفته دنبالم

یه کم واضح تر بگو ! منظورت از اتاق کامپیوتر ها دفتر اتاکان که نیست ؟ اون رباط کیه ؟ Gekko که منظورت نیست ؟ :D اگر منظورت از اون رباط MK.II و اون اتاق، دفتر اتاکان هست، باید یک رمزی رو که قبلاً خود اتاکان بهت داده بود ( از طریق Codec ) رو وارد کنی و ...

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
یه کم واضح تر بگو ! منظورت از اتاق کامپیوتر ها دفتر اتاکان که نیست ؟ اون رباط کیه ؟ Gekko که منظورت نیست ؟ اگر منظورت از اون رباط MK.II و اون اتاق، دفتر اتاکان هست، باید یک رمزی رو که قبلاً خود اتاکان بهت داده بود ( از طریق Codec ) رو وارد کنی و ...
یحتمل ایشون منظورشون اونجاییه که Gekko جلوی آسانسور از سقف میفته پایین... اگه این هست شما باید با استفاده از MK II (همون روبات کوچیکه) کابلهای برق اتاق سمت چپ آسانسور رو تعمیر کنی تا Gekkoـه بسوزه :D

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
:eek::arrowd:
نمیدونم تاحالا متوجه شدین یا نه (چون خودم که تازه متوجه شدم)این میان پرده هایی که بعنوان Mission Briefing پخش میشه یه چیزی فراتر از Real Time هستش.
یعنی توش همه کار میشه کرد.وقتی بین دوربین های مختلف سویچ میکنین یکی از اون دوربین ها همون MK.II خودمونه که میشه درحین پخش میان پرده ی Mission Briefing اونون حرکت داد و هرجا برد و تازه آیتمهای مخفی هم که توی هواپیما هست پیدا کرد. بردمش طبقه ی بالا دیدم سانی داره(درحال تخم مرغ درست کردن) با یه PSP بازی میکنه یه PS3 نقره ای بودش فکر کنم (همون که مخصوص باندل MGS4) روی میز بود.
چندتا آیتم باهال هم پیدا کردم مثل همون دوربین قدیمی که توی تمام شماره های MGS بوده و....
اگه MGS2 و قسمت تانکر یادتون باشه میدونین که اسنیک یه جا میتونست بره پیش ریموتی که پروجکتور داشت تصویر پخش میکرد و تصویرو عوض کنه یه همچین کاری هم حالا میشه کرد.
MK.II رو ببرین پیش ریموت کنترلی که روی میزه و R1 بزنین.خیلی باحال میشه مثلا اسنیک داره خیلی جدی از روی LCD با کمپبل صحبت میکنه یدفعه تصویر کمپبل رو عوض کردم وشد عکس.....:biggrin1:
اگه MK رو بزنین به otacon بهتون یه Face cammo ی جدید میده.
برین حالشو ببرین(البته اونایی که تاحالانمیدونستن)

Nathan

کاربر سایت
May 8, 2008
161
نام
امید
:eek::arrowd:
نمیدونم تاحالا متوجه شدین یا نه (چون خودم که تازه متوجه شدم)این میان پرده هایی که بعنوان Mission Briefing پخش میشه یه چیزی فراتر از Real Time هستش.
یعنی توش همه کار میشه کرد.وقتی بین دوربین های مختلف سویچ میکنین یکی از اون دوربین ها همون MK.II خودمونه که میشه درحین پخش میان پرده ی Mission Briefing اونون حرکت داد و هرجا برد و تازه آیتمهای مخفی هم که توی هواپیما هست پیدا کرد. بردمش طبقه ی بالا دیدم سانی داره(درحال تخم مرغ درست کردن) با یه PSP بازی میکنه یه PS3 نقره ای بودش فکر کنم (همون که مخصوص باندل MGS4) روی میز بود.
چندتا آیتم باهال هم پیدا کردم مثل همون دوربین قدیمی که توی تمام شماره های MGS بوده و....
اگه MGS2 و قسمت تانکر یادتون باشه میدونین که اسنیک یه جا میتونست بره پیش ریموتی که پروجکتور داشت تصویر پخش میکرد و تصویرو عوض کنه یه همچین کاری هم حالا میشه کرد.
MK.II رو ببرین پیش ریموت کنترلی که روی میزه و R1 بزنین.خیلی باحال میشه مثلا اسنیک داره خیلی جدی از روی LCD با کمپبل صحبت میکنه یدفعه تصویر کمپبل رو عوض کردم وشد عکس.....:biggrin1:
اگه MK رو بزنین به otacon بهتون یه Face cammo ی جدید میده.
برین حالشو ببرین(البته اونایی که تاحالانمیدونستن)
لیلی زن بود یا مرد :biggrin1:
درباره این موضع قبلا توضیح داده شده در تاپیک Mega Spoiler متال گیر :biggrin1:
پیشنهاد میکنم آخر ACT 3 یعنی Mission Briefing ACT4 کنترل MK III رو به دست بگیرین و در هواپیما بچریخین و اون موقع دوربین رو بردارید که عکسهایی جالب و خنده داری از نائومی و سانی درش هست (در آخر ACT 3 MKII از بین رفت) همچنین میتونید با برق خور کردن Sunny و Otacan توسط مارک 2 Face Camo های جدید آزاد کنید

Last edited by a moderator:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
لیلی زن بود یا مرد
درباره این موضع قبلا توضیح داده شده در تاپیک Mega Spoiler متال گیر
من کمتر به اون تاپیک سر میزنم واسه همین خبر نداشتم. اما حالا دیگه همچین هم نبود که شما قضیه رو لیلی و مجنونی کردی:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر