Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام منم بالاخره بازي رو تموم كردم . خيلي عالي بود صحنه مبارزه اخر و تغيير شيوه مبارزه از mgs1 تا mgs4 به همراه اهنگ هاي مختلف ولي به نظر من از ابتداي اعلام ساخت متال گير 4 تا زمان عرضه ان بازي تغييرات زيادي داشته مثلا صحنه اي كه اسنيك اسلحه در دهان خود گذاشت با تبليغات پيشين بازي تفاوت كرده بود و چند مورد ديگه
.. در كل از خريد ps3 و متال گير 4 كاملا راضي هستم. با تشكر:love:

از اسپویلر استفاده کنین

Last edited by a moderator:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
من امروز برای اولین بار بازی رو شروع کردم ... فقط من نمیدونم چرا اکثرا به مقدار کمی کف کردید ؟!! جدی میگم ، آخه من که معمولا کف نمیکنم ، ولی الان خیلی کف کردم !

وحشتناکه بازی ! اصلا نمیدونم چی بگم ، تازه الان فقط 5 دقیقه بازی کردم ! دلم نمیاد بازی کنم .

به نظرتون گرافیک در چه حده ؟! به نظر من که فوق العاده ست ! بچه هایی که بازی کردن لطفا نظرشون رو راجع به گرافیک بازی بگن ... چون نمیدونم رو چه حسابی بعضی ها تو همین سایت فکر میکنن گرافیک این بازی در حد متوسط رو به خوب هست !!!

شایدم چشای من چپل چپول میبینه ... ولی اینقدر گرافیک داشت من محو میشدم و یادم میرفت باید بازی کنم !

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
خدایی محو گرافیک میشه این گرافیک در مراحل بالاتر به اوج خودش میرسه توی ,mession birfهng ها اگه اشتباه ننوشته باشم خدااییش بدون اغراق دیوونه میشه خدایا این فیلمه بازیه اونم چی همگی real time ....
ته ریش های اتاکان ادم رو به وجد میرسونه تنها نکته ی بد بازی افکت تاریخ گذشته و داغون اتیش هست

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
من امروز برای اولین بار بازی رو شروع کردم ... فقط من نمیدونم چرا اکثرا به مقدار کمی کف کردید ؟!! جدی میگم ، آخه من که معمولا کف نمیکنم ، ولی الان خیلی کف کردم !

وحشتناکه بازی ! اصلا نمیدونم چی بگم ، تازه الان فقط 5 دقیقه بازی کردم ! دلم نمیاد بازی کنم .

به نظرتون گرافیک در چه حده ؟! به نظر من که فوق العاده ست !

شایدم چشای من چپل چپول میبینه ... ولی اینقدر گرافیک داشت من محو میشدم و یادم میرفت باید بازی کنم !
شما تازه Act1 خودش و گرافیکش منقلب کردت پس وقتی وارد Act2 میشی باید یجور خودت رو کنترل کنی که از هیجان به خودت یا اطرافیانت صدمه نزنی!;)
بچه هایی که بازی کردن لطفا نظرشون رو راجع به گرافیک بازی بگن ... چون نمیدونم رو چه حسابی بعضی ها تو همین سایت فکر میکنن گرافیک این بازی در حد متوسط رو به خوب هست !!!
اینو قبلا هم گفته بودم که این بازی با گرافیکش نشون داد گرافیک فقط درخشش تکسچرهای کرایسیس نیست. آخه خیلی هام گرافیک رو فقط همین چیزا میدونن .همیشه سبک گرافیک MGS با بقیه ی بازیها فرق داشته و. هیچ ربطی هم به کیفیت تکسچر نداشته.اونایی هم که دارن گرافیک بازیرو میبینن حرفمو میفهمن.
حالا انقدر از گرافیک بازی نگیم چون اصل کیفیت بازی بخاطر گرافیکش نیست بخاطر داستان و گیم پلی عالیشه.(کلا همه چیش عالیه:biggrin1:)
بعد از یه ساعت بازی باید بگم خیلی خوشمان آمد
من که بهتون گفته بودم.:cheesygri
فقط یه سوال؟
شما بعد یه ساعت از بازی خوشت اومد اونوقت وقتی که گفته بودی بازی زیاد بهم نچسبید
چقدرشو بازی کرده بودی؟!;)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

به نظرتون گرافیک در چه حده ؟! به نظر من که فوق العاده ست ! بچه هایی که بازی کردن لطفا نظرشون رو راجع به گرافیک بازی بگن ... چون نمیدونم رو چه حسابی بعضی ها تو همین سایت فکر میکنن گرافیک این بازی در حد متوسط رو به خوب هست !!!

نیما جون در مورد گرافیکش میشه گفت:
We No Need HDTV to See Great Graphic :D.
امروز تصمیم گرفتم هر یک ماه درمیون یک ACT رو تموم کنم!. نمیشه که، 4 سال دندون رو جیگر گذاشتیم و خون دل خوردیم، اون وقت تو 4 روز تمومش کنیم :biggrin1:.
اصلا راه نداره جونِ فرخ :D.
شما بعد یه ساعت از بازی خوشت اومد اونوقت وقتی که گفته بودی بازی زیاد بهم نچسبید چقدرشو بازی کرده بودی؟!;)
5 دقیقه ظاهرا :D.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
حالا انقدر از گرافیک بازی نگیم چون اصل کیفیت بازی بخاطر گرافیکش نیست بخاطر گیم پلی عالیشه.
من که بهتون گفته بودم.:cheesygri
فقط یه سوال؟
شما بعد یه ساعت از بازی خوشت اومد اونوقت وقتی که گفته بودی بازی زیاد بهم نچسبید
چقدرشو بازی کرده بودی؟!;)

من 10 دقیقه بازی کردم که تو اون ده دقیقه هنوز ایتمها رو نداده بود :cheesygri
ولی نمیدونم چرا بر خلاف نظر شما از نظر من توی همین مرحله اول گرافیک بازی خیلی خوبه ولی نه دیگه در حد اعلا .منظورم اینه که میتونستن روی بعضی ابجکتها خیلی بهتر کار کنن مثل در و دیوار و ... . البته من فکر کنم که دوستان به این علت خیلی گرافیک بازی روشون اثر گذاشته که گرافیک این بازی تغییرات زیادی با شماره های قبل داشته و باعث شده هیجان و لذت بازی بیشتر بشه .
ولی بازم میگم کاملا مشخصه که سازندگان گیم پلی رو بهش بیشتر پرداختند تا گرافیک و صدردرصد به هدف خودشون رسیدند چون بازی گیم پلی بسیار جذابی داره .
البته درجه بازی احتمالا باید در لول سخت معقولتر باشه چون در به لول پایینتر وافعا سادس.

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امروز تصمیم گرفتم هر یک ماه درمیون یک ACT رو تموم کنم!. نمیشه که، 4 سال دندون رو جیگر گذاشتیم و خون دل خوردیم، اون وقت تو 4 روز تمومش کنیم .

آخه اصلاً نمیشه. :D من خودم هم با خودم خیلی جنگیدم که تموم نکنم، الان هم Act 5 هستم و دلم نمیاد تموم کنم ولی چه کنیم دیگه... آدام وسوسه میشه. :D

نیما جان، من شما رو تو نظر دادن در مورد جزئیات و کلیات فنی بازی خیلی قبول دارم ولی به نظر من گرافیک تو Act 1 اصلاً جالب نیست ! جالب نیست که نسبت به بقیه ی Act ها میگم نه نسبت به بازی های دیگه.

نمیدونم به AA مربوط میشه یا نه ولی تو Act 1 هم سایه ها هم بعضی چیزای دیگه تیغ تیغ هست.
البته AA ـه بد تو بعضی از دمو ها هم به چشم میخوره، مثل قیافه ی Campell تو ...

کلاً همه چی عالی هست. Act 4 هم هنوز به نظر من بهترین ACT هست، از همه ی لحاظ ها ( از گرافیک گرفته تا داستان و ... ( البته ACT 3 هم داستانش خیلی ... :( ) )

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
من که فعلا تو Act2 هستم ، اولا زیاد بازی نمیکنم ،
دوما وقتی بازی رو روی Big Boss Hard میزاری اصلا نمیشه هیچ کاری کرد ، سریع شناسایی میشی ، توی شناسایی رد پاها من یه چیزو متوجه شدم ، رد پای زن با رد پای مرد فرق داره ، دقت کنید !
فاصله ی بین قدم های زن ها کمتره .
اینم یه چند تا cheat از بازی :
Otacon's extra passwords
Put these in instead of the code Otacon tells you to at Shadow Moses. You will get the Access Denied scene but afterwards you will get the bonus.

14893 100,000 DP
78925 iPod song
13462 iPod song
12893 20% off on store​

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
توی شناسایی رد پاها من یه چیزو متوجه شدم ، رد پای زن با رد پای مرد فرق داره ، دقت کنید !
فاصله ی بین قدم های زن ها کمتره .
این مساله توی اون قسمت بازی که دنبال رد پای..... باید بری فکر کنم اگه با otacon تماس بگیری خودش میگه.خود اسنیک هم که قبلش داشت یواشکی هیکل Naomi رو دید میزد:-" (باید بین میان پرده L1 رو نگه میداشتین تا از دید اسنیک ببینین)متوجه کفش کوچیک و پاشنه دار naomi شده بود

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
آریا اینایی که تو این تاپیک اسپویل می کنن لطفا بن کن. تاپیک برای این کار باز کردیم که هرچی می خواین اونجا بگید به این تاپیک کاری نداشته باشید.

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251

واقعا گل گفتی آقا نیما منم دقیقا همین حسو دارم اصلا هم نمیتونم بازی کنم انگار از بازیش میترسم البته قبلا هم گفتم اولین باریه که MGS بازی میکنم ولی واقعا فوق العاده هست.

-------------------------------------------------------------------

یه چیزی قرار بود رو PSN بزارن درباره MGS و تاریخچه برای اونایی که بازی نکردن
خاستم از اونایی که گرفتنش خواهش کنم به من اطلاع بدن بنده وجه هم اگر لازم باشه پرداخت میکنم

-------------------------------------------------------------------

میگم این AKIBA چه آدم با عشقیه ها :biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آریا اینایی که تو این تاپیک اسپویل می کنن لطفا بن کن. تاپیک برای این کار باز کردیم که هرچی می خواین اونجا بگید به این تاپیک کاری نداشته باشید.

سیاوش جان، میشه موارد اسپویل رو بگی ؟ مثلاً اینکه من میگم ACT 4 خیلی قشنگِ اسپویل هست ؟
من چون بازی رو تموم نکردم، دوست ندارم برم تاپیک اسپویل !

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill

پس شما هنوز بازی نکرده بودی اونجوری نظر میدادی!;) خوب شد که بازی کردی و فهمیدی که دیدن همچین گرافیکی روی 360 غیر ممکنه چون این گرافیک فقط با Hardware ps3 سازگاره و واسه همین kojima این کنسول رو انتخاب کرد و اگه روی360 بود کلا افت فریم میشد! چون گرافیکش در حال حاضر هیولاست!! و فعلا بازی در حد و اندازش نیست مگر اینکه FFXIII بتونه از این بهتر بشه! میتونیم امیدوار باشیم...
به نظز من بازی رو چه زودتر چه دیرتر تمومش کنین ارزشش رو داره که 7 8 باره دیگه تمومش کنین چون خیلی وسیع و زیباست با کلی Unlockable Content! پس فقط بازیش کنید بیخیال چیزای دیگه...
خوش باشین;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
پس شما هنوز بازی نکرده بودی اونجوری نظر میدادی!;) خوب شد که بازی کردی و فهمیدی که دیدن همچین گرافیکی روی 360 غیر ممکنه چون این گرافیک فقط با Hardware ps3 سازگاره و واسه همین kojima این کنسول رو انتخاب کرد و اگه روی360 بود کلا افت فریم میشد! چون گرافیکش در حال حاضر هیولاست!! و فعلا بازی در حد و اندازش نیست مگر اینکه FFXIII بتونه از این بهتر بشه! میتونیم امیدوار باشیم...
به نظز من بازی رو چه زودتر چه دیرتر تمومش کنین ارزشش رو داره که 7 8 باره دیگه تمومش کنین چون خیلی وسیع و زیباست با کلی Unlockable Content! پس فقط بازیش کنید بیخیال چیزای دیگه...
خوش باشین;)

تو سایت فن بوی زیاد داشتیم ولی همشون خوب شدن(از جمله خودم):biggrin1:
معالجه نداره اصولا
فقط زمان میبره:yes: امیدوارم شماهم خوب شی
اخه چرا باعث میشی ادم اسپم بده:wallbash:

:smoke1::smoke1::smoke1::smoke1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر