Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
کمک در مرحله اخر بازی

سلام دوستان یکی به من کمک کنه اینجا که روی کره یک موجودی نشسته و هی خنده میکنه را رد کنم تیر هم هیچ فایده ای نداره. تیر وقتی میخوره به پایه کره قطع و وصل میشه. منظور من توی مرحله احر کشتی هست اونجا که سالن هست پر کامپیوتر لطفا دوستانی که تا اخر بازی رفتندکمک کنند من هم این بازی رو تموم کنم .ممنون

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام دوستان یکی به من کمک کنه اینجا که روی کره یک موجودی نشسته و هی خنده میکنه را رد کنم تیر هم هیچ فایده ای نداره. تیر وقتی میخوره به پایه کره قطع و وصل میشه. منظور من توی مرحله احر کشتی هست اونجا که سالن هست پر کامپیوتر لطفا دوستانی که تا اخر بازی رفتندکمک کنند من هم این بازی رو تموم کنم .ممنون
از تو قسمت Item ها ، سرنگ رو انتخاب كن و به خودت بزن (وقتي روشي دايره رو فك كنم بايد بزني) . وقتي كه زدي اون عروسك هايي كه در دست داره رو با يه اسلحه بزن و بنداز زمين و برو برشون دار

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss

از تو قسمت Item ها ، سرنگ رو انتخاب كن و به خودت بزن (وقتي روشي دايره رو فك كنم بايد بزني) . وقتي كه زدي اون عروسك هايي كه در دست داره رو با يه اسلحه بزن و بنداز زمين و برو برشون دار
اون عروسک هارو باید یه 4/5 باری هم بزنی تا بیفتن .اول باید عروسک که دست چپشه رو بزنی.

برای اینکه کارت راحت تر بشه بعد از اینکه سرنگ رو بخودت زدی (همون سرنگی که به Vamp زده بودی) به طرف مریل برو بدونه اینکه اسلحه دستت باشه با R1 بگیرش بعد یا قبلش سرنگ رو تو ایتمها انتخاب کن با مثلث بزن بهش تزریق کن که از کنترول اون دیونه در بیاد :d.

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز تا پیک این شاهکار نخوابیده!!!!دمتون گرم انصافا
خودت داري ميگي شاهكار . من نميدونم چرا اينا يه تروفي پچ براش نميزنن. اين بازي همه چي داره جز تروفي . هنوزم اميدوارم ...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
خودت داري ميگي شاهكار . من نميدونم چرا اينا يه تروفي پچ براش نميزنن. اين بازي همه چي داره جز تروفي . هنوزم اميدوارم ...
پچ براش بدن ، Metal Gear Online خراب میشه .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
فقط بخش داستانی رو ساپورت کنه کافیه .
معلوم نیست چرا پچ نمی دن و دیگه نخواهند داد 3 سال بیشتر گذشته.
منظورم ساپورت کردن MP ـش نبود . پچ هایی که روی Metal Gear Online دادن 3.2 گیگن سر جمع . این 3.2 گیگ میپره اگر بخوان پچ جدید بدن + از روی خود شرکت هم پچ MP میپره .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این 3.2 گیگ را میشود نصفه نصفه گرفت یا همه اش را یک جا باید گرفت ؟ با اون برنامه دانلود پچ ها با رایانه که تو سایت هست می شود پچ را گرفت یا باید تو بازی بود ؟

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این 3.2 گیگ را میشود نصفه نصفه گرفت یا همه اش را یک جا باید گرفت ؟ با اون برنامه دانلود پچ ها با رایانه که تو سایت هست می شود پچ را گرفت یا باید تو بازی بود ؟

درجا باید از تو بازی این چند گیگ رو دان کنید فک نمی کنم با ps3prox بشه از pc به ps3 انتقالش داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر