Multi Platform Metal Gear Solid Δ Snake Eater

سازنده
Konami
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

top_logo.png

Developer: Konami
Publisher: Konami
Genre: Tactical Espionage Action
Platforms: PlayStation 5 / Xbox Series X|S / Microsoft Windows
Release Date: TBA

آخرین ویرایش:
مگه بازی اسمش METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER نیست؟
پس چرا تیتر دوباره عوض شد؟ :-??

-----------------------------------------------------------------

یعنی از بین تمام جاهایی که دیدم فقط توی بازیسنتر دارن میگن بازی بده
عزیزان, بازی تا به اینجای کار نمایشش خوب بوده و همه راضین, گرافیک که خوبه, کرکتر مدل اسنیک هم که خوبه و به نظر اکثر طرفدارا مشکلی نداره.

بزارید گیم پلی رو نشون بده و بعد قضاوت کنید, یه تریلر سینماتیک (که ارتباطی با خود بازی نداره) و چندتا اسکرین شات چیزی رو ثابت نمیکنه
آره, اتمسفر سبز رنگ بازی کنار گذاشته شده و فضای واقع گرایانه جاش رو گرفته, خود فنتوم پین هم همین بود و بزرگ ترین ایرادی که میشه به اسکرین ها گرفت همینه.

حالا نظرها فرق میکنه, ولی من خودم بدم نیومده از فضای جدید, دست کم تا الان خالی, چیپ و بی روح بنظر نمیاد و مه و نورپردازی خوبیم داره, فکر هم نمیکنم اگه بقیه بخش هاش هم همینجوری خوب کار شده باشه تجربه بازی رو نسبت به نسخه اصلی از این رو به اون رو کنه و بگم اه این دیگه چیه
مشخصه که براش زحمت کشیدن, چیزی که براش زحمت نکشیده شده بود نسخه پاچینکو بود, اما بازم میگم که تا اینجا
برای زیر سوال بردن فضا باید بازی رو توی عمل دید نه اسکرین.

چون کوجیما در ساخت بازی دخیل نیست و کونامی ناشرشه دلیل بر بد بودنش نمیشه, بازی رو با کیفیتش قضاوت میکنن نه ناشر.

حالا میگید کونامی یه کمپانی دزد و وضعش خرابه قبول, حرفتون کاملا حقیقت داره
اما یادتون نره اون بنده خداهایی که دارن روی بازی کار میکنن نمیخوان به شما بازی بدی بدن و حقیقتا یکی کردنشون با کل کونامی اشتباه.

هروقت بازی اومد, داستانش دستکاری شده بود و گیم پلیش بد اونوقت جای بحث هست
ولی الان هرچی بگید هیچ فایده ای نداره.

منم نگران دستکاری داستان کوجیما ام, اما تا بهم نشون ندن بازی چجوریه نمیتونم چیزی بگم.

چطورى قراره باشه ؟ كالكشن ميده يعنى ريميك سه به اضافه ى ريمستر دو نسخه قبلش هست با هم ميان؟ يعنى اون دوتا رو ورداشتن ريمستر كردن يا فقط پورت ساده و نه بيشتر ؟
ریمیک 3 از کالکشن جدا
کالکشن پورت نسخه های HD نسل هفت, MGS1 هم HD نیست شبیه سازی شده هست.

آخرین ویرایش:
طبق لیک هایی که قبل معرفی اومده بود که همشون هم درست بود استودیو سازنده Virtuos هست که سنگاپوریه. چیز خاصی نساخته تا حالا به جز پورت یه سری بازی ها. اخریش
پورت nier بود واسه سوییچ. اسکرین شات هایی که اومده ریمیک یک به یک نشون میده که فقط اپگرید گرافیکی داره. درکل به شدت آب قطعه.

سایتها یه عده شون (که ظاهرا یه تخته شون کم بود خبر نداشتیم) خوششون اومده اما اکثریت صرفا خبر آنونسش رو کار کردن و کار به خوبی بدیش نداشتن یه سریم نظر منفی و تردید
درصورتیکه شماره های قبلی همینکه آنونس میشد کل نت یکپارچه تحسینش میکردن
تو ردیت هم که دیدم اکثریت گفتن امیدی ندارن و فقط ریمستر نسخه های قدیمی رو میخرن

اینم ری اکشن سایتها و ملت اگه کسی در جریان نیست

من به همون پورتهای کالکشنم امیدی ندارم توصیه میکنم پولتونو پای اینا دور نریزید به هوای تروفی یا هر چی
قطعا بهشون گند میزنن مثل کالکشن سایلنت هیل و از نظر فنی هم امولاتور باز بهتره
یه موقع خواستید تجربه کنید کرکی رو PC پول دادن به این شرکت ضاله حرامه:دی

من به همون پورتهای کالکشنم امیدی ندارم توصیه میکنم پولتونو پای اینا دور نریزید به هوای تروفی یا هر چی
با همه این حرفا بعنوان کسی که واقعا فن هزار آتیشه سریه، از لحاظ فنی هم گند بزنند، همینکه بازی های قدیمی رو بتونم بازی کنم برام کافیه. چون رسما کونامی اشغال تمامی راه های دسترسی به سری برای ملت از بین برده بود، حداقل بازی های قدیمی برای نسل آینده میمونه.:(

هرچند امیدوارم یکطوری این گوساله ها راضی بشند 4 هم ریمستر کنند.

امیدوارم اون دنیا آه ما این مدیرای یاکوزای کونامی رو بگیره.:|

با همه این حرفا بعنوان کسی که واقعا فن هزار آتیشه سریه، از لحاظ فنی هم گند بزنند، همینکه بازی های قدیمی رو بتونم بازی کنم برام کافیه. چون رسما کونامی اشغال تمامی راه های دسترسی به سری برای ملت از بین برده بود، حداقل بازی های قدیمی برای نسل آینده میمونه.:(

هرچند امیدوارم یکطوری این گوساله ها راضی بشند 4 هم ریمستر کنند.

امیدوارم اون دنیا آه ما این مدیرای یاکوزای کونامی رو بگیره.:|
تمام این چیزایی که میخوای ولی با یه شبیه ساز RPCS3 حل میشه بدون نیاز به کمپانی پاچینکو حوکرز:دی

تمام این چیزایی که میخوای ولی با یه شبیه ساز RPCS3 حل میشه بدون نیاز به کمپانی پاچینکو حوکرز:D
من یکبار با شبیه ساز رفتم ولی خیلی کرش داشت مخصوصا موقع کات سینهای طولانی بازی اعصابم داغون کرد

• Like
Reactions: Dante _Sparda
سونی یه بکوارد PS3 هم بذاره تمام این مشکلات حل میشه برای کنسول گیمرها
خود من MGS4 رو زمانی تموم کردم که تروفی نداشت اگه بعدا PS5 بخرم دوست دارم پلاتش کنم
پ.ن: بلوریشو ۳۰ هزار تومن خریدم خش داشت ولی کار میکرد قابشم یکم زدگی داشت. چند ماه بعد پلاتش اومد اونو ۱۵ ت خریدم😁

• Like
Reactions: pbgame
این بازی جهان باز هست یا سر راست و خطی ؟؟ مخفی کاری محض هست ؟

من تا حالا توفیق نداشتم متال گیر بزنم
خطی
متال گیر کلا خطیه بجز فتنوم پین MGSV که “مثلا” تو دسته بندی جهان بازه.
بنظرم کالکشن HD این سری و خود Snake Eater بهترین نقطه برا شروعه.

ریمیک خوبی میشه. یعنی حداقل از V بهتر میشه که دشمنا رو با بالون میفرستادی هوا :lol: :D
اره بعدم با بالون می رفتن تو بیس :))
اخرشم داستان و بازی نصفه تموم می شد
در نهایت با متای 93 هم ختم به خیر شد
همین قدر مسخره
بعد یک عده برای متا دست و پا می شکونن

همین قدر مسخره
مشکل بت ساختنه. فنها و مدیا بت میسازن از طرف، دیگه هرچی به خوردشون بده میگن به به.
بله کوجیما بزرگ بود. ولی با V رسما تر زد. این مرض اوپن ورلد نمیدونم چیه همه اسیرش میشن. بعدم اومد دث استرندینگ ساخت.
مثل میکامی. بله میکامی یه زمان شاهکار اویل رو ساخت. ولی بعدا اومد اویل ویت این ساخت. یه بازی سیک و دیسگاستینگ.

حالا اینجا هی غر بزنن بگن بدون کوجیما تر میزنه بازی. اویل ۴ هم بدون میکامی ریمیک شد و ترکوند.

همین قدر مسخره
بحث اینه که اکثر اونایی که نقد کردن حتی به ساهالاندارپوس نرسیده بودن هنوز :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or