Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تو این بازی نمیشه دفاع کرد؟جاخالی داد؟

برشمار ترین سوال درمورد این بازی! :d
برای دفاع حالتی بنام Parry داره: وقتی دشمن حمله میکنه باید X+ LS در جهت حمله دشمن بزنی
جاخالی هم باید در قسمت اسکیل ها بخری

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
برشمار ترین سوال درمورد این بازی! :d
برای دفاع حالتی بنام Parry داره: وقتی دشمن حمله میکنه باید X+ LS در جهت حمله دشمن بزنی
جاخالی هم باید در قسمت اسکیل ها بخری

موقعی که دشمنت یه لحظه قرمز میشه! باید آنالوگ چپ + X رو به سمتش بگیری دفاع میکنه بعد سریع اتک بزنی!!

مرسی
خب عین بچه های خوب یه دکمه براش میذاشتن دیگه.مثلا B
جاخالی هم فکر کنم X+A باشه.درسته؟

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.دوتا سوال
باس اخری که گارد میگیره رو چجوری نابودش کنم و از شر اون هلیکوپتر راحت بشم؟و سوال دوم اینکه این بازی حالت شیطانی مثل devil may cry داره یا نه؟ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
بچه ها! DMC اتک و کُمبو هاش در حد این هست برم بگیرم اونم؟ چون از این خیلی خوشم اومده!!

من نمیدونم چجوری سلیقه ای داری دقیقا اما به نظر من DmC از هر نظر ازین خیلی بهتره :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
نسبت به DmC چندتا ضعف داره از جمله :
-دوربين اعصاب خوردكن (بدترين ضغف اين نسخه)
- نوع Parry كردن كه اصلاً هيچ توجيهي نداره
- كمبوهاي كمتر چه از نظر تعداد و چه از نظر هيجان و جذابيت (نسبت به DmC)
- روايت داستان هم بعضي جاها زياد جالب نيست

به طور كلي در هيچ موردي با DmC قابل مقايسه نيست ولي در كل اگه امسال منتشر نمي شد و لااقل مشكل دوربينشو حل مي كرد مي تونست خيلي موفقتر باشه ...

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.دوتا سوال
باس اخری که گارد میگیره رو چجوری نابودش کنم و از شر اون هلیکوپتر راحت بشم؟و سوال دوم اینکه این بازی حالت شیطانی مثل devil may cry داره یا نه؟ممنون

از راهنمایی دوستان ممنون.این مرحله رو رد کردم و انگاری باس اخر نبود.الان رسیدم به این قسمت و هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
اون باس که هیکلی و خیلی نیرومند هست که فک میکنم این دیگه باس اخر باشه. من دوجا باهاش مشکل دارم یکی وقتی که قطعه سنگ طرف پرت میکنه هرچی lt رو میگیرم و y یا x رو میزنم بازم بهم برخورد میکنه و قسمت دوم اینکه وقتی نیرویه سبز رنگی اطرافش رو احاطه میکنه و دوباره نیرو میگیره هرچی میزنمش اثری بهش نمیکنه.ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
از راهنمایی دوستان ممنون.این مرحله رو رد کردم و انگاری باس اخر نبود.الان رسیدم به این قسمت و هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
اون باس که هیکلی و خیلی نیرومند هست که فک میکنم این دیگه باس اخر باشه. من دوجا باهاش مشکل دارم یکی وقتی که قطعه سنگ طرف پرت میکنه هرچی lt رو میگیرم و y یا x رو میزنم بازم بهم برخورد میکنه و قسمت دوم اینکه وقتی نیرویه سبز رنگی اطرافش رو احاطه میکنه و دوباره نیرو میگیره هرچی میزنمش اثری بهش نمیکنه.ممنون

ببین سنگ طرف انداخت کلا بیخیال شو برو گوشه چپ تصویر و یه جورایی جاخالی بده :d
وقتی هم سبز شد و داشت Healthـش پر میشد سریع برو نزدیکش , برو تو حالت Blade Mode و یه ضربه بزن بهش

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
hidden_3000
وقتی سبز رنگ میشه باید بری پشت سرش و بری توی blade mode و به نقطه مشخص شده ضربه بزنی
سنگ ها رو هم یکمی تمرکز میخواد ولی بهترین کار همینه که بری گوشه تصویر وایسای تا رد بشن البته دمیج کمتری میخوری

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
نسبت به DmC چندتا ضعف داره از جمله :
-دوربين اعصاب خوردكن (بدترين ضغف اين نسخه)
- نوع Parry كردن كه اصلاً هيچ توجيهي نداره
- كمبوهاي كمتر چه از نظر تعداد و چه از نظر هيجان و جذابيت (نسبت به DmC)
- روايت داستان هم بعضي جاها زياد جالب نيست

به طور كلي در هيچ موردي با DmC قابل مقايسه نيست ولي در كل اگه امسال منتشر نمي شد و لااقل مشكل دوربينشو حل مي كرد مي تونست خيلي موفقتر باشه ...

- گرافیک رو هم اضافه کن. البته من اینو با ایکس باکس و DmC رو با PC بازی کردم ولی باز هم فکر کنم گرافیک نسخه کنسولی DmC از این بالاتر باشه. درسته؟
- یه نکته دیگه اش هم کوتاهی بازیه که با نبود مالتی ارزش بازی خیلی کم می شه. شاید ما که بازی رو می خریم 5 تومن خیلی نسوزیم ولی اون فرنگی ها که 50-60 دلار پای بازی پول می دن این پارامتر خیلی مهمه براشون.

من هم با DmC خیلی بیشتر حال کردم. متاش هم از DmC پایین تره فقط من موندم این گیم اسپات با Platinum Games چه زد و بندی داره که به هر بازی کم نمره بده به بازی های این استودیو نمره بالا می ده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر