Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من میگفتم کوجیما نقش خاصی نداره شما میگفتی نه EP هست بعد من یه تعریف از EP آوردم و گفتم که نقشی تو باب تکنیکی نداره ولی شما گفتی دنیای گیم با فیلم فرق میکنه و EP تو گیم ینی همه کاره .

پ.ن : خوب وقتی یه پست میدی و حرفای قبلیتو نقض میکنی و تازه به بقیه ایراد میگیری باید منتظر نقل قول باشی وگرنه ملت عاشق چشم و ابروی یکی نیستن که بخان پستاشو نقل قول کنن .
وااااای چرا داره ازخودت حرف در میاری؟! هر چقدر میگردم نمیتونم اون تاپیک رو پیدا کنم. یادم رفته در مورد چی بود. اگه یادت باشه خوشحال میشم که تاپیک رو پیدا کنی تا بریم پست ها رو یه دور دیگه با هم مرور کنیم :)
اصلا کسانی که منو نقل قول میکنن عاشق چشم و ابروم هستن.Problem؟ شما که عاشق نیستی نقل قول نکنی برای خودت هم خوب میشه برای منم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
وااااای چرا داره ازخودت حرف در میاری؟! هر چقدر میگردم نمیتونم اون تاپیک رو پیدا کنم. یادم رفته در مورد چی بود. اگه یادت باشه خوشحال میشم که تاپیک رو پیدا کنی تا بریم پست ها رو یه دور دیگه با هم مرور کنیم :)
اصلا کسانی که منو نقل قول میکنن عاشق چشم و ابروم هستن.Problem؟ شما که عاشق نیستی نقل قول نکنی برای خودت هم خوب میشه برای منم.
فردین چرا با دعوا جواب میدی ؟ من فکر میکنم همچنان دوستیم با هم . آقا من خودم عاشق چشم و ابروی تو هستم وگرنه نقل قول نمیکردم :D

الان از کجا پیدا کنم آخه مرد مومن ؟
مگه تو یه عکس از بازی نزاشتی که اسم کوجیما اون بالا بود ؟ منم یه تعریف از ویکیپدیا آوردم و...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین چرا با دعوا جواب میدی ؟ من فکر میکنم همچنان دوستیم با هم . آقا من خودم عاشق چشم و ابروی تو هستم وگرنه نقل قول نمیکردم :D

الان از کجا پیدا کنم آخه مرد مومن ؟
مگه تو یه عکس از بازی نزاشتی که اسم کوجیما اون بالا بود ؟ منم یه تعریف از ویکیپدیا آوردم و...
همه اینا یادمه منتهی نمیدونم کودوم تاپیک بود. الان 15 صفحه توی اخبار رفتم جلو هیچی پیدا نکردم.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
همه اینا یادمه منتهی نمیدونم کودوم تاپیک بود. الان 15 صفحه توی اخبار رفتم جلو هیچی پیدا نکردم.
آهان خوب اگه یادت باشه تو اون تعریف نوشته بود EP Not involved in any technical aspects ... ولی تو گفتی گیم با فیلم فرق میکنه و Executive producer تو گیم خیلی نقش مهمیه و منم قبول کردم :D حالا بیخیال . تو به ما گفتی جهت باد عوض شد منم یهو اون تاپیک یادم افتاد . مهم نیست .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خیلی بازی رو مخ من رفته اعصابمو داره خورد میکنه...یه دفاع یا جا خالی نداره چرا؟ اصلا تو هر fight زجر میکشم شونصد بار reload میکنم!! وقتی چند نفر میریزن دیگه رسما هیچ چی دیده نمیشه. اینا چرا هنوز نتونستن یه دوربین خوب طراحی کنن؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیلی بازی رو مخ من رفته اعصابمو داره خورد میکنه...یه دفاع یا جا خالی نداره چرا؟ اصلا تو هر fight زجر میکشم شونصد بار reload میکنم!! وقتی چند نفر میریزن دیگه رسما هیچ چی دیده نمیشه. اینا چرا هنوز نتونستن یه دوربین خوب طراحی کنن؟!
چرا داره دفاع داره همين كه دشمن خواست ضربه بزنه dpad+x بزن بعد دفاع ميكنه اگه دستت بياد يك ضربه هم نميخوري منم تو دمو مشكل داشتم ولي وقتي ياد گرفتم ديگه خيلي بازي مياد تو دستت و آسون ميشه برات

abed_pc

کاربر سایت
Oct 27, 2006
185
نام
عابد
سلام دوست عزیز میشه یک کم توضیح بدی DPAD کدوم دکمه میشه چون من آماتورم زیاد حرفه ای نیستم یکی که حرکات بازی را خوب بلده بیاد بگه تا بچه ها مثل من استفاده کنن بازی برای من راستش خیلی سخته :(

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فقط خواستم یک کلمه بگم و بعد فلنگو ببندم:D.
محض اطلاع، استادِ شما، این بازی را قصد داشت کنسل کنه، اما به هر حال ساخت آن در نهایت به PG واگذار شد. الآن که می‌بینید این بازی پرچمدارِ این سبکه، به خاطر نبوغ PG است نه کوجیما.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
فقط خواستم یک کلمه بگم و بعد فلنگو ببندم:D.
محض اطلاع، استادِ شما، این بازی را قصد داشت کنسل کنه، اما به هر حال ساخت آن در نهایت به PG واگذار شد. الآن که می‌بینید این بازی پرچمدارِ این سبکه، به خاطر نبوغ PG است نه کوجیما.

WTF؟؟؟؟)x
kratos is coming....
ولی این ژآپنی بازیهاش و خالی بندیهاش خیلی باحاله:d
اخه چرا با شمشیر جت رو از وسط نصف میکنی؟هااا؟:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوست عزیز میشه یک کم توضیح بدی DPAD کدوم دکمه میشه چون من آماتورم زیاد حرفه ای نیستم یکی که حرکات بازی را خوب بلده بیاد بگه تا بچه ها مثل من استفاده کنن بازی برای من راستش خیلی سخته :(
همون ls منظورمه همون كه باهاش راه ميريم:d
فكر كنم مرحله سوم بخش آموزشي بازي هم كامل در موردش توضيح ميده

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
X + A = جا خالی مثل هلو.

مهم ترین حرکت بازی دفاع کردنه که وقتی دشمن داره حمله میکنه جلو + X رو بزنین. اگه هم کلا بازی براتون سخته، میتونین تو حالت Easy بازی کنین که خود به خود دفاع می کنه. بعد که حرفه ای تر شدین بیان Normal :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

منظورش انالوگه سمت چپه. منم میدونم میشه اونجوری دفاع کرد ولی وقتی با چند نفر میجنگید و یا اینکه دوربین بین شما و دشمن قرار میگیره خیلی سخته ببینی و عکس العمل نشون بدی. واقعا نمیفهمم دلیلشون واسه نذاشتن یه دکمه واسه دفاع چی بوده؟! برای بعضی از حرکات دشمن ها هم که این قضیه جواب نمیده نمیدونم چجور باید جلو اونا عکس العمل نشون بدم! کلا انگار نمیشه رو سیستم مبارزه خوب تسلط پیدا کرد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
منظورش انالوگه سمت چپه. منم میدونم میشه اونجوری دفاع کرد ولی وقتی با چند نفر میجنگید و یا اینکه دوربین بین شما و دشمن قرار میگیره خیلی سخته ببینی و عکس العمل نشون بدی. واقعا نمیفهمم دلیلشون واسه نذاشتن یه دکمه واسه دفاع چی بوده؟! برای بعضی از حرکات دشمن ها هم که این قضیه جواب نمیده نمیدونم چجور باید جلو اونا عکس العمل نشون بدم! کلا انگار نمیشه رو سیستم مبارزه خوب تسلط پیدا کرد.

اینجاست که میرسیم به همون بحث مشکلات دوربین که میگفتم!!!:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
واقعا نمیفهمم دلیلشون واسه نذاشتن یه دکمه واسه دفاع چی بوده؟!
حفظ سرعت بالای بازی. توی اون سرعت بالا، وقتی با زدن یه دکمه رایدن خشکش میزد و دفاع می کرد، سرعت بازی کم نمی شد؟
---
اسپویلر مرحله اول:
رایدن بعد از اون بلایی که سر دستش اومد: Oh, Sh!t! Not Again! :)) بیچاره این دستش باید چند بار این بلا سرش بیاد؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر