Metal Gear Rising: Revengeance | Xbox 360

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
همه چیش یه طرف...
این موزیک های فوق العاده شروع مبارزه ها یه طرف ...
ممنون میشم اگر کسی از بچه ها لینکی داره بذاره موزیکاش رو بگیریم

بی شک بعد از Bayonetta، بهترین OST که تو این نسل شنیدم برای این بازی بود. PG تو موسیقی حرف نداره.
لینک همه آهنگ ها رو که نه ولی این لینک دانلود آهنگ مبارزه با Bladewolf ـه :
P.S: TIME TO LEAVE THEM ALL BEHIIIIIIIND :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بی شک بعد از Bayonetta، بهترین OST که تو این نسل شنیدم برای این بازی بود. PG تو موسیقی حرف نداره.
لینک همه آهنگ ها رو که نه ولی این لینک دانلود آهنگ مبارزه با Bladewolf ـه :
P.S: TIME TO LEAVE THEM ALL BEHIIIIIIIND :d
عزیز دل برادر برای بقیش لینک نداری؟

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
عزیز دل برادر برای بقیش لینک نداری؟

نه دوست عزیز شرمنده. :D خودم در به در دنبال آهنگ های (مخصوصا Rules of Nature و آهنگ مبارزه با Mistral :D) هستم :D بعد از عرضه بازی CD آهنگ های بازی به طور رسمی منتشر میشه، بعد میاد تو نت، بعد ما دانلود می کنیم :D
---

آقا کتلت شدم این درجه Hard چقدر سخته :| :D

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
کات سین های قبل و بعد غول اخر فک کنم رو هم یک ساعت و نیمی میشد!! دیگه اخراش رو صندلی دراز کشیده بودم:d​

خوبه پس:dعین MGS4 ئه!

دوستان تو بازی اشاراتی به اسنیک،Otacan یا کلا MGS هست؟!(به جز سانی البته:d)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Easter Egg پیدا کردم خر:D
همون اول که Sam دست رایدن رو قطع می‌کنه و می‌خواد بکشتش یهو یکی میاد رایدن رو نجات بده و اون جمله معروف "Kept You Waiting, Hah?! رو به کار می‌بره:x
خود Sam هم قیافش خیلی شبیه چشر تو Bayo ـه! البته بایو بهش می‌گفت چشر اسمش یادم نیست:D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من یه تریلر از بازی دیدم که اولش raiden سوار ماشینه بعد توی همین تریلر ضربات دشمنو بلاک میکرد چطور میگید بلاک نداره؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من یه تریلر از بازی دیدم که اولش raiden سوار ماشینه بعد توی همین تریلر ضربات دشمنو بلاک میکرد چطور میگید بلاک نداره؟
به خدا بلاک داره!
ولی به صورت Parry
یعنی وقتی دشمن داشت ضربه میزد تو آخرین لحظه باید LS رو سمت جلو بدی و X رو بزنی!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

کی گفته بلاک نداره؟ :D اگه نداشت که اصلا دو دقیقه هم نمی شد دووم اورد در مقابل این دشمن های روانی :D داره خوبشم داره :D
همون اول که Sam دست رایدن رو قطع می‌کنه و می‌خواد بکشتش یهو یکی میاد رایدن رو نجات بده و اون جمله معروف "Kept You Waiting, Hah?! رو به کار می‌بره:x
خود Sam هم قیافش خیلی شبیه چشر تو Bayo ـه! البته بایو بهش می‌گفت چشر اسمش یادم نیست:D

آره منم متوجه شدم :)) :D
اسم اونم Luka بود :| :D نبینم دیگه شخصیت های Bayo یادت بره! :| :D در ضمن کجاش شبیه لوکاست این نره غول :| :D لوکا به اون خوشتیپی :D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان

اسمش Luka بود:D.
آخه ایشون گفت DMC ضعیف تر عمل کرد!!
نسخه کامل بازی را تجربه کردم که. پس بنابراین می‌تونم تشخیص بدم که DmC بهتر بود یا MGR: R.
اتفاقاً هم بلاک داره، هم Parry داره، هم جاخالی:D. دوستان نمی‌تونند ازش استفاده کنند:D:>

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
لطفا جواب بدید بچه ها.
فقط همینو البته.
اشاره ای به mgs بجز سانی میشه(بچه هاهم پرسیدن)اسنیک یا آتکان هم باشه کافیه:D(استیک:D)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر