Mercenaries 2: World in Flames

2864-logo.jpg

نام بازي : Mercenaries 2: World in Flames
شركت سازنده : Pandemic Studios
شركت پخش كننده : Electronic Arts | EA
ژانر : Shooter
تاريخ عرضه : August 31, 2008

باكس شات :
boxshot_uk_large.jpg

Mercenaries 2: World in Flames يك بازي Open-World مي باشد كه محيطي بسيار تخريب پذير دارد. يك ياغي منبع روغن ونزولا را خراب مي كند و كل شهر را به به نابودي مي كشد. اما براي شما يك سرباز مزدور پولكي هرج و مرج بين المللي سود به بار مي آورد. اينجا دنيايي بزرگ با سياست مداراني پولدار ، تير و تفنگ كافي و كينه هاي عميق كه براي شروع جنگ جهاني سوم كافي است ، مي باشد. اينجا محيط زندگي شماست !
Mercenaries 2 شامل خطرناك ترين و جديد ترين اسلحه هاي ارتشي و دست ساز مي باشد. هم چيز از ماشين هاي براق اسپورت تا تفنگ هاي ليزري ماهواره اي ، تانك ها ، قايق ها ، نفربر ها و ماشين هاي گران قيمت مي تواند براي شما باشد. شما مي تواند وسايل لازم خود را بخريد و اگر پول كافي نداريد مي توانيد از محيط بازي فراهم كنيد.
شما سرباز خودتان هستيد و از هيچ كس دستور نمي گيريد. هر كاري مي كنيد تا قرار داد خود را كامل كنيد.

موفق باشيد...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
فیزیک بازی در حد خوبی قرار داره و همه چیز رو میشه منفجر کرد
البته این که بگیم فیزیک بازی خوبه درست نیست باید بگیم که تخریب پذیری خوب کار شده .چون تو بیشتر صحنه ها فیزیک بازی خیلی هم بدِ.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
البته این که بگیم فیزیک بازی خوبه درست نیست باید بگیم که تخریب پذیری خوب کار شده .چون تو بیشتر صحنه ها فیزیک بازی خیلی هم بدِ.
ممد جان ارزش داره بگیرم یا رو اعصابه؟؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ممد جان ارزش داره بگیرم یا رو اعصابه؟؟
کلا بازی Fun تشریف داره.برای پر کردن وقت گزینه خوبی هست زیاد هم طولانی نیست.البته بدونِ ماموریت های فرعی.برای این چند وقته تا Crysis Warhead و Stalker CS تو بازار پخش بشن گزینه مناسبی هست.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بالاخره ارزش خریدن داره یا نه ؟!؟ اونجور که معلومه هم خسته کننده ست هم فیزیک خوبی نداره !
حالا خوبه نمیخوای بازی اوریج بخری 2000 تومن پول میخوای بدی :mad:
200 تا تک تومنی که نیست ، 4000 تومانه ! تازه مساله پول نیست
lol
، تلف شدن وقت با بازیهای مزخرف هم هست ...
کسی شما رو مجبور نکرده که وقتی از یه بازی خوشت نیومده بازم ادامش بدی

آخرین ویرایش:

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
حالا خوبه نمیخوای بازی اوریج بخری 2000 تومن پول میخوای بدی :mad:
بله ، انقدر پول برای این بازی های مزخرف بدیم که سر هم براشون یه 50 تومان هدر داده باشیم پولمون رو ! 200 تا تک تومنی که نیست ، 4000 تومانه ! تازه مساله پول نیست ، تلف شدن وقت با بازیهای مزخرف هم هست ...
ویرایش : اوف ...
56.gif
حالا هر روز باید با امثال اینها سرو کار داشته باشیم ! عجب روزگاریه :

"کسی شما رو مجبور نکرده که وقتی از یه بازی خوشت نیومده بازم ادامش بدی"

عزیز من ، وقتی می دونم که اگه این بازی رو می خرم مزخرف از آب در میاد و از ادامه دادنش منصرف میشم ، برای چی پولم رو دور بریزم ؟! قرار که نیست هر بازی ای رو که ظاهرش خوشگل بود بخریم ! اگه شما می خوای مثل یه سری noob هر بازی که دیدی و خوشت اومد بخری ، کسی جلوت رو نمیگیره ، ولی احمقانه ترین کار رو کردی ! باید از بازی یه شناخت کوچیکی حداقل داشته باشیم تا بتونیم بخریم تا بازیمون مثل بازیهای مزخرفی مانند Iron Man و Alone In The Dark نشه !

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
عزیز من ، وقتی می دونم که اگه این بازی رو می خرم مزخرف از آب در میاد و از ادامه دادنش منصرف میشم ، برای چی پولم رو دور بریزم ؟! قرار که نیست هر بازی ای رو که ظاهرش خوشگل بود بخریم ! اگه شما می خوای مثل یه سری noob هر بازی که دیدی و خوشت اومد بخری ، کسی جلوت رو نمیگیره ، ولی احمقانه ترین کار رو کردی ! باید از بازی یه شناخت کوچیکی حداقل داشته باشیم تا بتونیم بخریم تا بازیمون مثل بازیهای مزخرفی مانند Iron Man و Alone In The Dark نشه !
کاملا معلومه که اصلا معنی پست من رو نفهمیدی شما اومدی میگی :
تلف شدن وقت با بازیهای مزخرف هم هست ...
و من هر در جوابت گفتم :
کسی شما رو مجبور نکرده که وقتی از یه بازی خوشت نیومده بازم ادامش بدی

حالا فهمیدن معنی پستم رو میزارم به عهده خودت هر چند میدونم بازم نمیفهمی من چی گفتم.

یکی به من بگه با تانک تو ساختمون چی کار کنم؟؟
اون نفری رو که پشت مسلسل تانک نشسته بکش بعد برو جلوی لوله تانک وقتی اون زیر Hijack نوشت E رو بزن.

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
مساله پول نیست ، تلف شدن وقت با بازیهای مزخرف هم هست ...
برای چی پولم رو دور بریزم ؟!
آخرش مساله پول هست یا نه ؟!lol
ببین ... این که از بازی خوشت بیاد یا نه بستگی به سلیقه ــت داره ...
همون AITD ـــی که تو میگی بده خیلیا ازش خوششون اومده ... فقط و فقط بستگی به سلیقه ی خودت داره ... ممکنه خوشت بیاد ممکنه نیاد ...

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
من تا 23% بازيو رفتم ولي هنوز لباس ازاد نشده. كسي ميدونه لباس از كجا گير بيارم؟ در ضمن (به نظرم) بازيش بد نيست. ( بشينيد فكرشو بكنيد , برا ساخت بازيش چقدر خرج شده , بعد ما چقدر هزينه ميكنيم كه بازيش كنيم ) حالا اگه مثل فلان بازي غير قابل تحمل بود يه چيزي.

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
من میگم اصلا نباید بازی که مزخرفه رو بخریم که مجبور به ادامه ندادنش باشیم ، بعد شما میگی ما بازی رو بخریم و اگه خوشمون نیومد ادامش ندیم ؟!؟ به نظر خودتون کار عاقلانه ایه ؟
کار بیهوده مال احمق هاست !
39.gif
مساله پول به جای خود ، اگه شما دوست دارید ، برای هر آشغالی پولتون رو هدر بدید ، منظورم از وقت تلف کردن این بود که اگه بازی مزخرف رو بخریم ، نه فقط برای بازی کردنش بلکه برای تهیه بازی و کارهای دیگش هم وقت تلف کردیم ! بنابراین اول باید در مورد بازی تحقیق کرددددددددددددد ! شاید بستگی به سلیقه داشته باشه ، اما بعضی چیزها دیگه مشخصه ! اگه فیزیک و گرافیک به بازی افتضاح باشن و گیم پلیش هم همچنین، دیگه مشخصه بازی چجوریه !
در آخر ، اگه یکم به دو خط اول پستم فکر کنید می فهمید .

آخرین ویرایش:

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,046
نام
علی
درود
اونجا که عکس یه هواپیما جته، مرحله میگیری، یه جا میره میگه خراب کن تو یه جزیره، یه سر پناهو نشون میده ولی با هر چی میزنم خراب نمیشه، حتی بمباران هوایی..!!!;)
ایجا باید چه کار کرد...!!!؟
ممد جان اگه خواستی جواب بده...!!!:cheesygri

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
درود
اونجا که عکس یه هواپیما جته، مرحله میگیری، یه جا میره میگه خراب کن تو یه جزیره، یه سر پناهو نشون میده ولی با هر چی میزنم خراب نمیشه، حتی بمباران هوایی..!!!;)
ایجا باید چه کار کرد...!!!؟
ممد جان اگه خواستی جواب بده...!!!:cheesygri
میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی.عکس بزاری خیلی بهتره;)

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
آقا من هر كاري ميكنم بازي اجرا نميشه مال شركت پرك كامل نصب ميشه ولي وقتي اجرا ميكني

ميگه بايد به اينترنت وصل بشي من وصلم شدم كار نكرد كرك توي dvd رو هم ريختم فايده نداشت

اگه ميشه يكي كركش رو بزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر