Mercenaries 2: World in Flames

2864-logo.jpg

نام بازي : Mercenaries 2: World in Flames
شركت سازنده : Pandemic Studios
شركت پخش كننده : Electronic Arts | EA
ژانر : Shooter
تاريخ عرضه : August 31, 2008

باكس شات :
boxshot_uk_large.jpg

Mercenaries 2: World in Flames يك بازي Open-World مي باشد كه محيطي بسيار تخريب پذير دارد. يك ياغي منبع روغن ونزولا را خراب مي كند و كل شهر را به به نابودي مي كشد. اما براي شما يك سرباز مزدور پولكي هرج و مرج بين المللي سود به بار مي آورد. اينجا دنيايي بزرگ با سياست مداراني پولدار ، تير و تفنگ كافي و كينه هاي عميق كه براي شروع جنگ جهاني سوم كافي است ، مي باشد. اينجا محيط زندگي شماست !
Mercenaries 2 شامل خطرناك ترين و جديد ترين اسلحه هاي ارتشي و دست ساز مي باشد. هم چيز از ماشين هاي براق اسپورت تا تفنگ هاي ليزري ماهواره اي ، تانك ها ، قايق ها ، نفربر ها و ماشين هاي گران قيمت مي تواند براي شما باشد. شما مي تواند وسايل لازم خود را بخريد و اگر پول كافي نداريد مي توانيد از محيط بازي فراهم كنيد.
شما سرباز خودتان هستيد و از هيچ كس دستور نمي گيريد. هر كاري مي كنيد تا قرار داد خود را كامل كنيد.

موفق باشيد...

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
بازی عالیه این بازی رو ازدست ندید
راستی water effect چیه؟؟من روشن میکنم افت فریم شدید دارم ati 4850
همون کف ، موج دریا هستش ،زیاد تاسیر نداره اگه افت فریم داری غیر فعالش کنی بهتره چون به دید نمیاد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام
من بازی رو نصب کردم . وقتی وارد بازی میشه سیستم هنگ میکنه .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
پرهام دقیق بگو چه مشکلی داری.وارد بازی نمیشه یا اینکه موقعی که اجرا میکنی کلا سیستم فریز میشه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پرهام دقیق بگو چه مشکلی داری.وارد بازی نمیشه یا اینکه موقعی که اجرا میکنی کلا سیستم فریز میشه؟
وارد میشه . وسط اجرای لوگوی EA هنگ میکنه .
ربطی به ویندوز داره ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
درایو کارت گرافیک رو اپدیت کن اگر درست نشد بازی رو توی یه درایو دیگه نصب کن اگر دوباره اجرا نشد:D باید ویندوز عوض کنی:D

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
یعنی واقعا اگه نبینی تاریخ release ش رو بی شک می گی بازی مال سگاست و برای سال 94, 95
افتضاحححححححححححح ! من گول کاور دی وی دیش رو خوردم گرفتمش. یعنی حیف وقت که نصبش کنی. بازی که دیگه هیچی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر