Mercenaries 2: World in Flames

2864-logo.jpg

نام بازي : Mercenaries 2: World in Flames
شركت سازنده : Pandemic Studios
شركت پخش كننده : Electronic Arts | EA
ژانر : Shooter
تاريخ عرضه : August 31, 2008

باكس شات :
boxshot_uk_large.jpg

Mercenaries 2: World in Flames يك بازي Open-World مي باشد كه محيطي بسيار تخريب پذير دارد. يك ياغي منبع روغن ونزولا را خراب مي كند و كل شهر را به به نابودي مي كشد. اما براي شما يك سرباز مزدور پولكي هرج و مرج بين المللي سود به بار مي آورد. اينجا دنيايي بزرگ با سياست مداراني پولدار ، تير و تفنگ كافي و كينه هاي عميق كه براي شروع جنگ جهاني سوم كافي است ، مي باشد. اينجا محيط زندگي شماست !
Mercenaries 2 شامل خطرناك ترين و جديد ترين اسلحه هاي ارتشي و دست ساز مي باشد. هم چيز از ماشين هاي براق اسپورت تا تفنگ هاي ليزري ماهواره اي ، تانك ها ، قايق ها ، نفربر ها و ماشين هاي گران قيمت مي تواند براي شما باشد. شما مي تواند وسايل لازم خود را بخريد و اگر پول كافي نداريد مي توانيد از محيط بازي فراهم كنيد.
شما سرباز خودتان هستيد و از هيچ كس دستور نمي گيريد. هر كاري مي كنيد تا قرار داد خود را كامل كنيد.

موفق باشيد...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
افتضاح ترين بازي كه تو عمرم ديدم

بابا خجالت آوره در سال 2008 بازي با چنين گرافيك مضخرفي واقعا خجالت آوره

نه گرافيك نه صداي درست و حسابي

فقط خواستن يه بازي بدن بيرون

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
کاملا با djwolf موافقم یه بازی اضافی که ارزش سرگرم کردن آدم رو هم نداره مزخرف نه گرافیک نه داستان خوب نه صدا گزاری خوب افتضاح بود

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان اگر بازي خوششون نيموده اصلاً مجبور نيستن بيان بگن آره آشغال بود اونكي هم بياد بگه موافقم...
مي تونيد بگيد من ازش خوشم نيومد..
اين بازي ها هنوز طرفداران بسياري داره...
در مورد داستان هم اصلاً داستان جدي نيست و طنزه...

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
افتضاح ترين بازي كه تو عمرم ديدم

بابا خجالت آوره در سال 2008 بازي با چنين گرافيك مضخرفي واقعا خجالت آوره

نه گرافيك نه صداي درست و حسابي

فقط خواستن يه بازي بدن بيرون
آدم واقعا تعجب میکنه. یکی از اخلاقای بد ما ایرانی ها اینکه هر چی بدمون میدا یا خوشمون میاد یا ... یه "ترین" انتهاش اضافه میکنیم.
اتفاقا این بازی طرفدار های زیادی داره. شما نسخه قبلی رو بازی کن اگر نکردی ببین چه جذابیتی داشت. این نسخه هم به خاطر حال و هواش طرفدار داره.
گذشته از گیم پلی که خیلی خوب بودد از نظر من چیزای دیگش هم متوسط بود که همین هم انتظار میرفت.

mr.cooper

کاربر سایت
Apr 17, 2008
110
متاسفانه هنوز بازیشو ندیدم ولی با توجه به دموها و اسکرین شات هاش فکر میکنم باید بازی خیلی خوبی باشه. البته این جور که خیلیها میگن زیادم جالب نیست. گرافیک و گیم پلیش که خیلی خوب به نظر میاد :o

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
متاسفانه هنوز بازیشو ندیدم ولی با توجه به دموها و اسکرین شات هاش فکر میکنم باید بازی خیلی خوبی باشه. البته این جور که خیلیها میگن زیادم جالب نیست. گرافیک و گیم پلیش که خیلی خوب به نظر میاد :o
اونی که انتظار داری نیست ولی بازی خوبی هست از هر لحاظ متوسط و جالبه. گیم پلیش بیشتر مورد توجه هست!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
متاسفانه هنوز بازیشو ندیدم ولی با توجه به دموها و اسکرین شات هاش فکر میکنم باید بازی خیلی خوبی باشه. البته این جور که خیلیها میگن زیادم جالب نیست. گرافیک و گیم پلیش که خیلی خوب به نظر میاد
اگر بخوای گرافیکشو با عنوانینی چون Crysis مقایسه کنی پشیزی بیش نیست...
اما اگر بخوای یه بازی Sandbox رو در نظر بگیری گرافیک بسیار خوبی داره و خیلی هم مورد توجه هست;)
===========
پ.ن : گرافیک بازی دقیقاً بالاترینش در همین حدیه که دوستمون اسکرین شات گذاشته;)

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
بازی خوبی هست تعجب میکنم چه طور عده ای به این بازی آشغال میگن بازی آشغال بازی مثل turning point هست نه این بازی :mad::mad:
فیزیک بازی در حد خوبی قرار داره و همه چیز رو میشه منفجر کرد گیم پلی خوبی داره همه چیز که گرافیک نیست:mad:البته گرافیک برای یه بازی sand box در حد خوبی قرار داره

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
این بازی به همراه خیلی بازی های دیگر در آبان برای ps2 می یاد. هنوز نیومده جز بازی های top e ps2 از نظر gamespot اعلام شده!!!!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نظرم همونی که در مورد تنها در تاریکی گفتم ............................ دوباره رو صفحه کلید بالا اوردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر