Mercenaries 2: World in Flames

2864-logo.jpg

نام بازي : Mercenaries 2: World in Flames
شركت سازنده : Pandemic Studios
شركت پخش كننده : Electronic Arts | EA
ژانر : Shooter
تاريخ عرضه : August 31, 2008

باكس شات :
boxshot_uk_large.jpg

Mercenaries 2: World in Flames يك بازي Open-World مي باشد كه محيطي بسيار تخريب پذير دارد. يك ياغي منبع روغن ونزولا را خراب مي كند و كل شهر را به به نابودي مي كشد. اما براي شما يك سرباز مزدور پولكي هرج و مرج بين المللي سود به بار مي آورد. اينجا دنيايي بزرگ با سياست مداراني پولدار ، تير و تفنگ كافي و كينه هاي عميق كه براي شروع جنگ جهاني سوم كافي است ، مي باشد. اينجا محيط زندگي شماست !
Mercenaries 2 شامل خطرناك ترين و جديد ترين اسلحه هاي ارتشي و دست ساز مي باشد. هم چيز از ماشين هاي براق اسپورت تا تفنگ هاي ليزري ماهواره اي ، تانك ها ، قايق ها ، نفربر ها و ماشين هاي گران قيمت مي تواند براي شما باشد. شما مي تواند وسايل لازم خود را بخريد و اگر پول كافي نداريد مي توانيد از محيط بازي فراهم كنيد.
شما سرباز خودتان هستيد و از هيچ كس دستور نمي گيريد. هر كاري مي كنيد تا قرار داد خود را كامل كنيد.

موفق باشيد...

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
معنی گیم خوب رو هم متوجه شدیم :D یه لحظه امتیاز نسخه PS2 رو دیدم رفتم تو کما :D

ایول بابا مثلآ عضو تحریریه هم هستی بعد اونوقت فرق ps2 با pc را نمیدونی :laughing:
جواد نگفت عالی گفت خوبه ولی قرار نیست چیزی که نمیدونیم در موردش بحث کنیم فکر کنم شما alone in the dark در ps2 را با نسخه pc مقایسه کرده باشی :cool:
قدرتی که pc داره اون ps3 هم نداره :sick::sick::sick::sick:
بهتره درست مقایسه کنیم

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
ایول بابا مثلآ عضو تحریریه هم هستی بعد اونوقت فرق ps2 با pc را نمیدونی
خبه دیگه ... باز ول کردیم گفتیم تریپس خوش اخلاقی بریم ملت ذوق کردند ... لطفا گویشتونو درست کنید !
شما فقط تیکه ای از حرف منو دیدید که خودتون خواستید ! در واقع یک تاکتیک ماسمالیزاسیون برای ماست مالی کردن جمله قشنگ درباره بازی قشنگ ! حالا من یک اشتباهی کرد، عذر میخوام ولی بقیش دون شان یک انسان سالم بود !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خبه دیگه ... باز ول کردیم گفتیم تریپس خوش اخلاقی بریم ملت ذوق کردند ... لطفا گویشتونو درست کنید !
شما فقط تیکه ای از حرف منو دیدید که خودتون خواستید ! در واقع یک تاکتیک ماسمالیزاسیون برای ماست مالی کردن جمله قشنگ درباره بازی قشنگ ! حالا من یک اشتباهی کرد، عذر میخوام ولی بقیش دون شان یک انسان سالم بود !
امير گويا نسخه PS2 خيلي داغون بوده چون از IGN حدود 3 يا 5 گرفته در حالي كه نسخه ها ديگه 7.9 گرفته . البته بازي جالبي هست براي گزروندن وقت عالي هست

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
سخت افزار مورد نیاز بازی رو میشه یکی بزاره؟؟؟؟:biggrin1:

Recommended Configuration

Processor: Pentium Core 2 Duo 2.66 GHz / AMD X2 4600+ 2.4 GHz
Memory : 2GB dual channel DDR RAM
GPU: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD2600
Video RAM: 512MB
Shader model: 3.0
Media: 8x Dual layer DVD-ROM
Hard Drive: 10GB install + save data
Sound: DX 9.0c compatible

Minimum Configuration For Windows Vista Systems

Service Pack: Windows Vista SP1
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon 64 X2
Memory : 2GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB

Minimum Configuration For Windows XP Systems

Service Pack: Windows XP SP3
Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon X2
Memory : 1GB
GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
Video RAM: 256MB
منبع
کسی گرفته یه 4 تا شات بزاره!!!:D

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام دوستان. لطفا اگر میشه به ما بگید گیم پلیش چند ساعته ؟ اگر 3 4 ساعت باشه که ارزش نداره(آخه بهش میخوره)

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
سلام دوستان. لطفا اگر میشه به ما بگید گیم پلیش چند ساعته ؟ اگر 3 4 ساعت باشه که ارزش نداره(آخه بهش میخوره)
نه دوست عزیز:biggrin1:
محیط بازی SANDBOX هستش حداقل از 3 یا 4 ساعت بیشتر هست زمان گیم پلی بازی:biggrin1:
درضمن 2 تومن که دیگه این حرفها رو نداره که شما میگی چند ساعت گیم پلی داره بازی:
biggrin1::cheesygri

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
درضمن 2 تومن که دیگه این حرفها رو نداره که شما میگی چند ساعت گیم پلی داره بازی:
biggrin1::cheesygri
آخه یکی نیست به من بگه تو که میخوای بره 360 بخری غلط میکنی تو بخش PC نظر میدی همرو به اشتباه میندازی:biggrin1:
ولی راست میگیدا دیگه از 3 4 ساعت که بیشتره:p .OK CONFIRMED میخرم:biggrin1:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
کسی هنوز بازی رو تست نکرده؟!
نسخه PS2 رو که بیخیال ولی متوسط امتیاز نسخه PS3 و 360 شده 7.5 اگه نسخه PC هم در همین سطح باشه خوبه!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خب . من نسخه 360 تست كردم و يه 50 درصدي جلو رفتم . بازي جذابي . داستان كه نداره البته داره اما انقدر پيش پا افتادست . از لحاظ فيزيك بعد از Crysis بهترين بازي هست شما هر جا رو خواستي ميتوني خراب كني دقيقا هر جا حتي بزرگترين پل شهر . گرافيك بازي متوسط رو به پايين هست صورت كاراكتر ها هم خيلي متوسط طراحي شده و حتي ميشه گفت بد طراحي شده . از لحاظ تجهيزات خيلي نو اوري داره و شما به چندين مدل ميتوايند حمله هوايي انجام دهيد . درون بازي هم ميتوانيد لامبورگيني سوار بشيد و هم تانك !! كلا GS چرت گفته چون اين بازي حداقل 7 بايد بگيره چون توي سبكه خودش بازي خيلي خوبي هست و جالبه كه كاربر هاي GS به بازي 8.1 دادند و نميدونم چرا GS گفته گيم پلي بازي سطحي هست چون اين سبك بازي كاملا همچين گيم پلي ميطلبه !!!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
خب . من نسخه 360 تست كردم و يه 50 درصدي جلو رفتم . بازي جذابي . داستان كه نداره البته داره اما انقدر پيش پا افتادست . از لحاظ فيزيك بعد از Crysis بهترين بازي هست شما هر جا رو خواستي ميتوني خراب كني دقيقا هر جا حتي بزرگترين پل شهر . گرافيك بازي متوسط رو به پايين هست صورت كاراكتر ها هم خيلي متوسط طراحي شده و حتي ميشه گفت بد طراحي شده . از لحاظ تجهيزات خيلي نو اوري داره و شما به چندين مدل ميتوايند حمله هوايي انجام دهيد . درون بازي هم ميتوانيد لامبورگيني سوار بشيد و هم تانك !! كلا GS چرت گفته چون اين بازي حداقل 7 بايد بگيره چون توي سبكه خودش بازي خيلي خوبي هست و جالبه كه كاربر هاي GS به بازي 8.1 دادند و نميدونم چرا GS گفته گيم پلي بازي سطحي هست چون اين سبك بازي كاملا همچين گيم پلي ميطلبه !!!

اینطور که معلومه گرافیکش نسبت به نسخه قبلی افت کرده!(با توجه به زمان عرضه!)
داستانش هم توی شماره قبلی عالی نبود ولی خب به نوبه خودش خیلی خاص بود!
فیزیکش هم اینطور که معلومه مثل شماره قبلیش عالیه!

اون مراحل توی جزیره رو هنوز هم داره؟

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
هادي بازيش كه كلا توي ونزوئلا هست شما از يه فردي به اسم سولانو فكر كنم ماموريت ميگيريد يه جايي رو منفجر كنيد اين سولانو زير دست رئيس جمهور باز اگه غلط نگفته باشم بعد از اينكه ماموريت انجام ميدهيد انها ميخواهند شما رو بكشند بعد شما در ميريد فقط اونها يك تير مبارك بر A*S شما ميزنند :biggrin1: شما هم به قصد انتقام از يك نفر پدر ونزوئلا رو در مياريد :biggrin1: ( واقعا داستان مسخره اي داره ) . توي جزيره هم كه زياد ميره . توي بازي هم يه جاهاي از ماموريت توي كره شمالي ياد ميشه

فیزیکش هم اینطور که معلومه مثل شماره قبلیش عالیه!
از عالي بهتره چون همه چيز خراب ميشه توي بازي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر