MEGA SPOILERS: MGS4 Topic

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
من اول act4 هستم میرم به سمت objective که یهو اون gekko سر راه منو میبینه درگیر... باید مخفی برم یا بکشمش؟ بدیش اینه که آدم نیست نمیشه disturb کرد مثلا مجله ای چیزی انداخت! :cheesygri

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
توی Mission Briefing ـه ACT 5 اونجا که اتاکان با اسنیک داره حرف میزنه ( اسنیک سیگار میکشه و اینا ) یه لحظه اتاکان رو نشون میده که تو انعکاس عینکش نئومی رو میشه دید ! قضیه چیه ؟!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
توی Mission Briefing ـه ACT 5 اونجا که اتاکان با اسنیک داره حرف میزنه ( اسنیک سیگار میکشه و اینا ) یه لحظه اتاکان رو نشون میده که تو انعکاس عینکش نئومی رو میشه دید ! قضیه چیه ؟!

مثلا یه صحنه هنری خلق کردن دیگه . یعنی عشق نائومی توی نطفه خفه شد :biggrin1: به به ...
حالا تو به چه چیزایی گیر دادیا علیرضا ! :biggrin1: به اون تیکه که جانی میخواد اعمال خاصی انجام بده مریل جلوشو میگیره گیر بده :biggrin1:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
منم بالاخره تمام خیلی اسان واسان ونرومال و سخت وخیلی سخت را تمام کردم ولی واقعن بازی سختی بود خیلی هم سخت بود درمار از روزگار من درامد :((:love:اشکم درامد:eek:

یک سوال وقتی خیلی سخت بازی کردم یک ایتمه جدید به من داد البته برای خریدن اسمش S.plug این چیه است میشه توصیح وبدرد چی میخوره

بعد شما توجه کردید وقتی با اسلات میجنگید اخر بازی را میگویم اسمش عوض میشه اول میشه اسلات بعد میشه لیوکید اسلات بعد میشه لیوکید جریان چیه است چرا اینطوری میشه برایم توضیح بدهید
با تشکر:love::biggrin1::cool:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یک سوال وقتی خیلی سخت بازی کردم یک ایتمه جدید به من داد البته برای خریدن اسمش S.plug این چیه است میشه توصیح وبدرد چی میخوره

البته اون رو از اول میتونی بخری از Drebin. اونو اگر به دشمنات تزریق کنی، اتفاق جالبی میوفته. :D

بعد شما توجه کردید وقتی با اسلات میجنگید اخر بازی را میگویم اسمش عوض میشه اول میشه اسلات بعد میشه لیوکید اسلات بعد میشه لیوکید جریان چیه است چرا اینطوری میشه برایم توضیح بدهید

عجب چیزِ جالبی کشف کردیا ! :D چون که بازی قشنگ بشه اینطوری میشه ! :D استایل جنگیدنش هم عوض میشه وقتی اونا عوض میشن، البته مال اسنیک هم عوض میشه ولی استایل اسنیک فرقی نمیکنه. :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنونم که جوابه سوالم دادی من همیشه توجه میکنم به بازی البته چندتا سوال دیگه دارم فعلا که یادم نیست ایشااله بعدم میگم :biggrin1::love::cool:

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
MGS 5

این بازی یعنی پایان METAL GEAR یا پایان SANKE :(:(:(:(:(
خبری که چندید وقت پیش درباره ی وجود MGS 5 6 7...همه شایعه بود یانه
?????:(:(
خبری شده ؟؟؟؟:cheesygri

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
سلام بعد از پايان بازي بايد كدوم قسمت بريم تا دموهاي بازي رو ببينيم ايا ميشه دموي بازي رو ديد
تا اونجایی که من میدونم و بازی کردم خیر نمیشه
اگر سیو بعضی CutScence هایی که دوست داشتی رو داری برو لودشون کن و ببین
منم همینکارو کردم

zuck_619

کاربر سایت
Aug 2, 2008
16
سلام به همه دوستان . من تازه ps3 خریدم و میخواستم چندتا سوال بپرسم :
1- چه طوری میشه با ps3 به اینترنت وصل شد(adsl) ؟
2- ایا بازی metal gear نیاز به hdtv داره ؟
اگه سوال اول رو توضیح کامل بدین ممنون میشم .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام به همه دوستان . من تازه ps3 خریدم و میخواستم چندتا سوال بپرسم :
1- چه طوری میشه با ps3 به اینترنت وصل شد(adsl) ؟
2- ایا بازی metal gear نیاز به hdtv داره ؟
اگه سوال اول رو توضیح کامل بدین ممنون میشم .
شما عادت داری چند بار سوالاتت رو بپرسی ؟ ( در تاپیک های مختلف ! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر