Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان من تو اون مرحله ای که تو قبرستون هست و یه اسنایپر داره گیر کردم. نمی دونم چه طوری باید ردش کنم؟

بعد از اینکه کامل رفتی جلو . سمت چپت اگه بری یه قسمت اونجایی که اسنایپیه وایساده خالیه از اونجا می تونی بکشیش !!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
دوستان میشه اخر بازی
انتخاب کرد که طرف رو بکشیم یا نه؟
اگه منظورت اون پلیس ـه هست که Grenade Launcher دستشه و میزنیم میترکونیمش آره (که اچیومنت هم داره) ولی اگه یارو رو میگی که هواپیماشو منفجر میکنیم خیر، بعدا تو اخبار (همونجا که لبه ساحل تو بار نشستی) میگه که خودش تو زندان خودکشی کرده

آخرین ویرایش:

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
منم نکشتم میخواستم ببینم میشه کشتش:d.قبلیش چی؟بکر رو میگم پکیده بود من زدم کشتمش اونم میشه نکشت؟
بکر کیه؟:D من زیاد با اسم های اشخاص این بازی اشنایی ندارم:D منظورت همون پلیس سیاه پوستـس؟:-/

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
بکر کیه؟:D من زیاد با اسم های اشخاص این بازی اشنایی ندارم:D منظورت همون پلیس سیاه پوستـس؟:-/
محافظ شوهر فابیانو دیگه که میاد شوهرشو میکشه یه بار تو اداره پلیس گیرش میاری ولی من زدم کشتم هر دوتا رو نمیدونی چه حالی داد اون ویکتور هم زدم تو سرش که سرش پرید اون ور :))

آقا به نظرتون MAX Payne 4 هم میاد؟:-b

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
لامصب بازی مثل تریاک میمونه میشینی پاش دیگه خرابش میشی ، دمو هاشم زیادن ، دیگه نمی تونی پاشی !
منو واقعا برد تو جو مکس پین 1 و 2
چند نکته :
چیزی که برام خیلی جالب و لذت بخشه رئال بودن بازیه که از راک استار همین انتظار هم میره ، مثلا موقع شیرجه ها وقتی به در و دیوار برخورد کنی قشنگ واکنش نشون میده یا بالا و پایین رفتن از پله ها و یا فیزیک دشمنان هنگام مردن یا خونی شدن رد پا هنگاه رد شدن از روی جنازه و . . . نکاتی است که با زرافت خاصی به آنها پرداخته شده .
ایرادی که به شخصه به بازی دارم :
کمبود صحنه های سینمایی در دمو ها
داستان نامناسب (از نظر من)

با چیزی که خیلی حال کردم استایل کاراکتر در حال شلیک کور با اسلحه کلت بود
خود شخصیت پردازی با اون صدای خسته هم عالیه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر