Max Payne 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
دوستان یه سوال شاید خیلی مبتدی دی وی دی یک تموم شد میگه 2 رو بزار باید برم رو داشبورد دی وی دی 2 رو بزارم یا مشتقیم در بیارم چون رو داشبورد که رفتم دی وی دی 2 رو گزاشتم باز دوباره رفت بازی گفت 1 رو بزار !!!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان یه سوال شاید خیلی مبتدی دی وی دی یک تموم شد میگه 2 رو بزار باید برم رو داشبورد دی وی دی 2 رو بزارم یا مشتقیم در بیارم چون رو داشبورد که رفتم دی وی دی 2 رو گزاشتم باز دوباره رفت بازی گفت 1 رو بزار !!!
همون از تو بازی! دکمه اجکت رو کنسول رو بزن! دیسک 2رو بذار!!

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستان آماده باشن crew دوباره میخواد بیاد بالا با جی تی ای من اکانت قبلیم بن شد متاسفانه الان با اکانت پسر عموم هستم ولی crew مشکلی نداره و با ۷۹ عضو پابرجاس پس اماده باشین و اینم ادد کنید

GT : ghost of epsilo

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام از دوستان خواهش میکنم اگه امکانش هست لینک مستقیم آهنگ تیتراژ پایانی بازی رو برای دانلود بزاره ازتون خواهش میکنم کسی اگه میتونه بزاره ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام از دوستان خواهش میکنم اگه امکانش هست لینک مستقیم آهنگ تیتراژ پایانی بازی رو برای دانلود بزاره ازتون خواهش میکنم کسی اگه میتونه بزاره ممنون

هیچکی پیدا نشد

pirlo62

کاربر سایت
Dec 16, 2012
13
سلام من این بازی مکس پین 3 را واسه پلی 3 دارم.یکجا میگه کابینت را هول بدبد .میگه مثلث بزن.ولی هر چی مثلث میزنه کابینت فقط یک کوچولو تکون میخوره.اگه مثلث هم نزنم میمیره.لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر