Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
BoomBastic game !
به زبون ساده بگم :
از کنترل اين کارکتر نهايت لذت را بردم ... کاملا دايناميک و زنده .. و ....

شماره 3 اين بازی نه تنها نام Max Payne را به خوبی نگه داشت ( از نظر بنده)
بلکه برای خودش يک شروع موفقيت آميز داشت و دست کم ميتونم بگم اگر انقلابی نباشه يک جهش بزرگ بود !
کاری هم ندارم که کی خوشش نيومده يا ....

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
منم بالاخره با دنگ و فنگ فراوان بعد از 5 روز دانلود شبانه به کوب و اذیت شدن کل امروز در نصب بازی و حل شدن مشکل موفق به انجام بازی شدم و از همون دقیقه ابتدایی فهمیدم تمام این اذیت هایی که به خاطر این بازی شدم اصلا کاملا ارزشش رو خیلی خیلی داشته بوده ... :D
من مقایسه نمیکنم با دو مکس قبلی آخه این عنوان میتونه به تنهایی یه بازی مستقل باشه که از شهرت مکس پین استفاده کرده و چه خوب هم استفاده کرده ...
زیاد جلو نرفتم تا ببینم داستان بازی در چه حدیه ولی تا اینجا هر دیالوگی که مکس گفته حاکی از گذشته تاریکشه و واقعا دیالوگا کار شدن .. حتی مکالمه های سادش با دیگران و یا تفکراتش ... واقعا شخصیت پردازی خوبی داره و به قول راجر ایبرت شخصیت ها چوبی نیستند!
گیمپلی بازی هم تا الان بهترین گیمپلی سوم شخصی بوده که به عمرم زدم ... من که دارم ماکسیمم لذت رو میبرم ...
با اینکه سیستم خلی خوبی ندارم (بد نیستا ولی به نسبت سیستم های خیلی قوی) ولی تونستم بازی رو روی تنظیمات گرافیکی خوبی با 30 فریم و کاملا روون اجرا کنم و کاملا راضیم از این لحاظ و فکر نمیکردم بتونم بازی رو به این روونی اجرا کنم ...
به هر حالا الان خیلی هیجان زدم و رازی بودم از کار راک استار ...

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خوب بالاخره این بازی لعنتی هم تموم شد :D
چقدر بده یه همچین بازی ادد زمان امتحانا پیداش بشه ! تا مشروطمون نکرده تمومش کردیم رفت :))

اگه بخوام درباره بازی نظر بدم خوب قطعا نظره بدی ندارم ، چون اصولا Rockstar اگه بخوادم نمیتونه بازی بد بسازه !
اما خوب از طرفی هم به عنوان یک گیمر نسبتا قدیمی که با دو عنوان اول این بازی خاطرات خیلی خیلی زیادی داشتم ، باید اعتراف کنم که طبعا انتظارات بیشتری هم داشتم.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
دیدید راک استار چقد ترتمیز بازی رو روی PC عرضه کرد . قبل از رلیز بازی خیلیاتون صحبت از افتضاح بودن بازی (از لحاظ فریم و گرافیک) و اینم میشه لنگه ی GTA و با 50تا پچ بازم به روونی نسخه ی کنسولی نمیرسه و ... :| واقعا این دوتا عنوان آخری که برای PC عرضه کرده نقص نداشته :x

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
دوستان فک کنم اینجا نه بخش آنلاینه ، نه بخش مشکلات بازی ها ..
من بازیو تموم کردم ، یه سری ابهامات دارم که خیلی متوجه نشدم چی شد .. اگر کسی تموم کرده و اطلاعات " درست " داره لطفا ارائه بده ..

بعد از اینکه Passo بالای اون Imperial Hotel اومد سراغ ما ، گفت ما میخواستیم یه درسی به Rodrigo بدیم ، بقیش چیزی نگفت و همه چی به خوبی و خوشی تموم شد ، ولی اونقدرا اوضاع خوب نبود ، Da Silva به ما هشدار داده بود که Passo ، اون آدمی نیست که ما فکر کردیم .. تازه یه فلش بک هم بخاطرش رفتیم ، اما آخر پاسخ درستی به یه سری سوالات داده نشد انگار . شاید من بازیم ناقصه ، یا هرچی . کسی اگر متوجه شده این قسمت چی شده توضیح بده ، ممنون .

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان فک کنم اینجا نه بخش آنلاینه ، نه بخش مشکلات بازی ها ..
من بازیو تموم کردم ، یه سری ابهامات دارم که خیلی متوجه نشدم چی شد .. اگر کسی تموم کرده و اطلاعات " درست " داره لطفا ارائه بده ..

بعد از اینکه Passo بالای اون Imperial Hotel اومد سراغ ما ، گفت ما میخواستیم یه درسی به Rodrigo بدیم ، بقیش چیزی نگفت و همه چی به خوبی و خوشی تموم شد ، ولی اونقدرا اوضاع خوب نبود ، Da Silva به ما هشدار داده بود که Passo ، اون آدمی نیست که ما فکر کردیم .. تازه یه فلش بک هم بخاطرش رفتیم ، اما آخر پاسخ درستی به یه سری سوالات داده نشد انگار . شاید من بازیم ناقصه ، یا هرچی . کسی اگر متوجه شده این قسمت چی شده توضیح بده ، ممنون .
اسپویل
این دقیقا برا منم ابهام شده بود آخرش مکس یه دست بهش داد و ؟! چی شد خدا میدونه

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
خب من جواب خودمو گرفتم ..
Passo مکس رو نجات میده و بهش میگه که از نقشه ای که برای مکس کشیده بودن اطلاعی نداره و از مکس میخواد تا گذشته رو درمورد اون فراموش کنه و بزاره که بره چون جووانی از Passo حاملست و نمیخواد دیگه درگیر این جریانات بشه ، در آخر هم بخاطر اینکه وسط ماجرا ول میکنه و میره عذر میخواد .

سوال دیگه ای که دارم ، واقعا چرا مکس ، سورانو رو داخل امپریال هتل نمیکشه ؟ ، سورانو فابیانا رو مثل آب خوردن کشت ..

اصلا به طور کلی یه سری بخش های داستان واقعا بیهوده بود ، مثلا مارسلو به چه علت باید کشته میشد ؟ اونم توسط UFE و به شکل درگیری های سنتی مافیایی ؟ واقعا مسخرست .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من بعد نه سال انتظار برای این بازی، دقیقا روز انتشارش مجبور شدم بیام به حدود یکی دو کیلومتری عراق در غرب ایران.اینجا هم جز موبایل چیز دیگه ای دم دستم نیست. خدا پدر و مادر خالق جی پی آر اس رو بیامرزه.یه سوال برام پیش اومده.البته مربوط به کرک و مشکل نصب نیست و فقط سواله.من بازی رو سفارش دادم تا اوریجینالش رو بگیرم. سوالم اینه که یرای بازی کردن(نسخه اوریجینال) حتما باید آنلاین بود؟این قضیه سوشال کلاب و یوزر و پسوورد چیه؟

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
من بعد نه سال انتظار برای این بازی، دقیقا روز انتشارش مجبور شدم بیام به حدود یکی دو کیلومتری عراق در غرب ایران.اینجا هم جز موبایل چیز دیگه ای دم دستم نیست. خدا پدر و مادر خالق جی پی آر اس رو بیامرزه.یه سوال برام پیش اومده.البته مربوط به کرک و مشکل نصب نیست و فقط سواله.من بازی رو سفارش دادم تا اوریجینالش رو بگیرم. سوالم اینه که یرای بازی کردن(نسخه اوریجینال) حتما باید آنلاین بود؟این قضیه سوشال کلاب و یوزر و پسوورد چیه؟

من از طریق استیم وقتی بازی رو اجرا میکنم دوباره باید به SC هم کانکت شم و بدون نت اصلا تو بازی نمیره.چون باید تو سوشال هم دوباره ساین کرد.100% نسخه ی retail یی که شما هم میگیری باید به نت کانکت باشی .

pedram9

کاربر سایت
Oct 2, 2009
118
بچه ها من مکس رو تا اینجا رفتم :
از هلیکوپتر آویزون میشه و با چند نفر هم پایین هستن یکی با آرپیجیه نمیدونم چیه میزنه به هلیکوپتر و منفجر میشه باید چه کنم ؟ هر کار میکنم منفجر میشم :
D

Last edited by a moderator:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو تموم کردم ... از نظر دیالوگ ها،شخصیت پردازی و گرافیک در سطح بسیار خوبی قرار داشت. متاسفانه بازی از 70 درصد به اخر کمی روند یکنواخت و رو مخی رو دنبال میکنه.کلا عنوانی بود که ارزش یک بار تموم کردن رو داره.
البته ارزشش خیلی از این بیشتر میشد که سازنده ها به قول های خودشون پایبند میموندن و نسخه دسکتاپ بازی رو مطابق حرفشون میساختن!. قضیه چهار برابر و از این حرفا!... در کل با نسخه کنسول ذره ای تفاوت نداشت.

sajjad.ir

کاربر سایت
Mar 3, 2009
8
مثل چی تو کف این بازی ام .. دارم از توررنت میگیرمش .. یه 5-6 سالی طول میکشه تا تموم شه :d
تا 70 رفته دلم نمیاد برم از بیرون بخرمش b-)
.
آقا همه از گرافیک بازی و اینا تعریف کردند ولی هیچ جا از داستان ه بازی نگفتند ..
اونایی که بازی را تموم کردند به نظرشون داستانش چه جوری ه ؟ .. کاری ندارم در حد و اندازه 1 2 بود یا نه ولی حسِ Max payne را میرسونه ؟
.
.
تو این مدت هم داشتم دوباره 1 و 2 را تموم میکردم (آدمو سَگ بگیره .. ولی جَو نه :d) .. درد و رنج واقعا" تو این شخصیت معنی پیدا میکنه ؛ آدم این قدر بدبخت .. خدا کنه 3 هم همینجوری داستانش فوق العاده باشه
بازی مال سال 2003 باشه و اینقد توش به جزئیات دقت کرده باشند ! .. خدایی هنوزم گرافیکش شاخه .. اولار تا (خیلی بیشتر "هزار تا" :d) حال کردم ..

چه کاراکتری ساحته این Sam ! .. همه چیزش رو حسابه .. نمیدونم تا الان به این دقت کردین یا نه ولی تلفظ کلمه payne کاملا" شبیه کلمه "pain" ه .. چیزی که که همیشه ما توی این شخصیت میبینم هم همیشه زجر کشیدنه . این قدر داستان و شخصیت پردازی قوی > نوبر ه والا .. حتی تلوزیون های توی اتاقا هم میخوان یه چیزی به player برسونند :-o ..
.
خواهشا" با گفتن این که شماره 3 هم همینطوری ه خوشالم کنید !!:d
کاش 3 هم میدادند sam بنویسه:x
.
.
خدایا 3 سال بود Game را بوسیدم گذاشتم کنار ولی تو 4 روز گذشته 3 تا بای تموم کردم :d
.

آخرین ویرایش:

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
مثل چی تو کف این بازی ام .. دارم از توررنت میگیرمش .. یه 5-6 سالی طول میکشه تا تموم شه :d
تا 70 رفته دلم نمیاد برم از بیرون بخرمش b-)
.
آقا همه از گرافیک بازی و اینا تعریف کردند ولی هیچ جا از داستان ه بازی نگفتند ..
اونایی که بازی را تموم کردند به نظرشون داستانش چه جوری ه ؟ .. کاری ندارم در حد و اندازه 1 2 بود یا نه ولی حسِ Max payne را میرسونه ؟
.
.
تو این مدت هم داشتم دوباره 1 و 2 را تموم میکردم (آدمو سَگ بگیره .. ولی جَو نه :d) .. درد و رنج واقعا" تو این شخصیت معنی پیدا میکنه ؛ آدم این قدر بدبخت .. خدا کنه 3 هم همینجوری داستانش فوق العاده باشه
بازی مال سال 2003 باشه و اینقد توش به جزئیات دقت کرده باشند ! .. خدایی هنوزم گرافیکش شاخه .. اولار تا (یه چیر تو مایه های "هزار تا" :d) حال کردم ..

چه کاراکتری ساحته این Sam ! .. همه چیزش رو حسابه .. نمیدونم تا الان به این دقت کردین یا نه ولی تلفظ کلمه payne کاملا" شبیه کلمه "pain" ه .. چیزی که که همیشه ما توی این شخصیت میبینم هم همیشه زجر کشیدنه . این قدر داستان و شخصیت پردازی قوی > نوبر ه والا .. حتی تلوزیون های توی اتاقا هم میخوان یه چیزی به player برسونند :-o ..
خواهشا" با گفتن این که شماره 3 هم همینطوری ه خوشالم کنید !!:d
کاش 3 هم میدادند sam بنویسه:x
.
.
خدایا 3 سال بود Game را بوسیدم گذاشتم کنار ولی تو 4 روز گذشته 3 تا بای تموم کردم :d
.
اگه دقت کرده باشین از همون اول مکس پین1 بدبختی هاش شروع شد...به امید مکس پین 4 و 5...به یاد بازی های قدیمی زیر 1 gb:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر