Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داستان بازی خیلی خوب روایت میشه ولی خود داستان اصلاً در حد و اندازه های نسخه های 1و2 نیست خیلی دوست داشتم داستان بازی بیشتر به نسخه های قبلی می پرداخت البته هنوز چپتر 6 هستم و شاید در نهایت نظرم عوض بشه اما چیزی که تا الان مشاهده کردم با اینکه پیشرفت زیادی در زمینه گیم پلی و گرافیک وجود داشته اما در زمینه جو و داستان به نسخه های قبلی نمیرسه .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان کاور نسخه PC که در پست 886 گذاشته بودم برای نسخه Special Edition بود که ضخامت زیادی هم داشت و برای استفاده کردن می بایست دستکاری میشد.
این کاور ، کاور اوریجینال نسخه اصلی بازی است که می تونید از اینجا دریافتش کنید :

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
دوستان عزیزی که چپتر XI رو رد کردند میشه بگید این قسمت رو چطوری باید رد کنم یک جایی است که باید از روی یک سکویی چیزی بپرم ولی امکانش نیست
اینم عکسش

خواهشا راهنمایی چیزی بلدید بدید

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان عزیزی که چپتر XI رو رد کردند میشه بگید این قسمت رو چطوری باید رد کنم یک جایی است که باید از روی یک سکویی چیزی بپرم ولی امکانش نیست
اینم عکسش

خواهشا راهنمایی چیزی بلدید بدید

نزدیک که شدی E رو بزن کلا با E یا Q فکر کنم دقیق یادم نیست از سکو و لبه ها میره بالا

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این چیه ساختن بابا ...
از گیم پلیش حرص درار تر گرافیکشه که با دادن یه افکت مسخره ی نور خورشید DX 9 رو کردن 10 و 11 ...
من دارم با 250 GTS با بالاترین تنظیمات با کلی فریم اجرا میکنم بعد کارت 680 میخواستن ...
بخدا مچل کردن PC رو با این بازیهاشون .

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
به نظرم مکس با اینکه خیلی خوب به نمایش در اومد ولی این مکس اون مکس نیست. نه جو بازی و نه خود مکس. من این بازیو به پایان رساندم و باید بگم سنگر گرفتن یا اهسته کردن بازی به شما هیچ کمکی نمیکنه بلکه بهترین راه برای جلو رفتن اینه که نشانه گر سلاح خود را به اهستگی از میان یک سنگر بدون اینکه سنگر بگیرید بر روی سر دشمنان قرار دهید و با یک گلوگه تمام. اخه اینم شد بازی هه هه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی که از نظر من عالیه داستان بازی با مشکل سنگریش که از پست دیوار هم دشمنان شما رو می بینن تنها ایرادات بازی هست دقت سازننده ها به جزئیات واقعا جای تحسین داره

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

این چیه ساختن بابا ...
از گیم پلیش حرص درار تر گرافیکشه که با دادن یه افکت مسخره ی نور خورشید DX 9 رو کردن 10 و 11 ...
من دارم با 250 GTS با بالاترین تنظیمات با کلی فریم اجرا میکنم بعد کارت 680 میخواستن ...
بخدا مچل کردن PC رو با این بازیهاشون .

اتفاقا حرف شما کاملا غلطه افکتی که می گید نسخه ی کسولیش هم دارتش سازننده های بازی هیچ موقع نگفتن 680 بازی می خواد بارها اینو گفتم سیستم اخری فقط برای تست گذاشته شده بود این بازی با یه 480 راحت 60 فریم می ده با 460 هم 30 فریم به بالا

jojoooooo

کاربر سایت
Feb 26, 2012
32
دوستان بازی روی ویندوز 7وروی 64bitاجرا میشه کسی امتحان کرده

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

کسی پیدا نمیشه جواب ما رو بده

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

کسی پیدا نمیشه جواب ما رو بده
بله اجرا میشه به خوبی من دارم تمومش میکنم

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من وسط امتحان ها بالاخره یه روز خالی پیدا کردم نشستم تموم کردم بازی رو همین امروز!:x
خیلی هم خوشم اومد ، همه چیزش خوب و در حد عالی بود جز یک سری نکات ،
اینکه داستانش مثل سری های قبل نبود درش شکی نیست ، اما اینکه می گن مکس پین نبود رو من نمی فهمم چرا!! مکس هنوز هم همون آدم خسته با یه زندگی داغون هست ، حتی خیلی وضعیتش بدتر شده ، هنوز از ظلم و ستم بیزاره ، یکی از مشکلاتش اینه که تحمل اینه نداره که به یک زن ظلم بشه طبق حوادثی که توی نسخه های قبلی براش اتفاق افتاد ، صحبت کردن های خود مکس در حین بازی خیلی خوبه!! روابط با سایر افراد خیلی خوب کار شده
با اینکه خیلی از روایت داستان کمیک خوشم میومد اما اینجا هم با روایت سینمایی خیلی خوب پیش رفته ، تازه اونم که پشت این روایات بازی در حال لود بوده یکی از نقاط جالبه و هیچ وقت شما رو معطل لودینگ نمی زاره!!
توی یکی از مجلات خونده بودم که گفته شده قرار دادن Clue به بازی مکس پین نمی خوره ، اما از همون مرحله اول شماره اول چیز هایی به عنوان Clue توی بازی دیده می شه ، علامت روی دیوار ف مجلات ، کتاب ها و و و .....
از نظر من این جمله که این مکس پین دیگر همون مکس نیست اشتباهه .
گیم پلی بازی خیلی روونه ، انیمشین خیلی بی ایراد هست اما خوب باگ زیاد داره بازی اما باز هم اونقدرها نیست ، سنگر گیری بازی خیلی خوبه ، فقط دشمنا حضور شما رو خیلی زود تشخیص می دن و امکان از بین بردن چند نفر به صورت مخفیانه خیلی کم هست ، حتی توی دوتا مرحله ای که قرار بود اینطور باشه ، اما با جمله ای که خود مکس می گه جور در میاد.
گرافیک بازی واقعا چشم نواز و نرم کار شده ، طراحی مراحل تکراری نیست ، خیلی چیز های جالب رو توی بازی می بینید که واقعا جای تحسن داره ، مثلا اون صحنه فوتبال بچه ها توی فاولا ، واقعا قشنگ کار شد و با یک حرکت حساب شده جلوی تکرار شدن حرکات گرفته شده!!

اما مشکلاتش اینه که بعضی جاها تفنگ شما رو خودش عوض می کنه ، دشمنا زیادی حواسشون به همه جا هست ، Last man Standing با اینکه جالبه اما توی جاهای باریک افتضاح می شه !!
یکی دیگه از مشکلاتی که از بازی گرفتن این بود که آخرین نفری که از هر گروه میمیره صحنه آهسته مرگش رو نشون می ده ، اونطور که من بیادمه این هم توی بازی های قبلی بود!!
و خیلی چیزهای دیگه در موردش هست که خوب زیاد نوشتم تا الان ،
در کل مکس پین 3 برای من خیلی بازی خوب و جالب و عالی بود ، نه بی نقص اما خیلی کم نقص ، و بهترین بازی شوتر سوم شخصی بود که تا به حال بازی کردم و واقعا لذت بردم به عنوان یک فن مکس پین ، حتی خودمو بدبخت کردم یک هفته که بتونم این بازیرو اورجینال بگیرم . کاری که راکستار کرد از نظر من قابل ستایشه>:d<

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
آقا توی مشهد نسخه 4-5-6 و 8 DVD هم هست کدوم رو بگیرم سالم باشه ؟ دوستم نسخه 5 DVD رو گرفته اونم برای چهار بارهر چهار بار هم خراب بوده! کدوم نسخه رو آخر بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر