Max payne 3 / Multi Player PC ( نسخه ی هک شده + آموزش در پست اول )

متاسفانه;) بخش آنلاین بازی زیبای مکس پین 3 بعد از گذشته حدودا یک هفته از انتشارش بر روی pc کرک شد .
این بازی به علت محبوبیت زیادش باعث شد کی خیلی سریع تر نسبت به بازی های دیگه هک شود و همه بتوانند بخش مالتی بازی را بازی کنند و لذت ببرند.

max-payne-3-pc-1303504099-012-600x337.jpg

آموزش:

1-نصب بازی (Retail-Reloaded version)
2- DLC & UPDATEبازی رو در محل نصب بازی استخراج کنید.
3-سپس LAN-fix را دانلود کنید و در محل نصب بازی بریزید برای استفاده از تانگل به این فایل نیاز است))
4- Tunngle رو اجرا کنید ،در قسمت Shooter وارد room بازی مکس پین ۳ شوید.
5- بازی رو اجرا کنید
6- بعد وارد قسمت multiplayer شده و در آخر هم وارد قسمت LAN شوید ((.Go to “Multiplayer” and join/host via LAN))

((آموزش تست شده است))

منبع

توجه :

1-کسانی که وقتی وارد بازی میشن هیچ سرور و بازکنی پیدا نمیکنن باید پتچ 1.22رو نصب کنند همه اگر میخوان بازی بهتر بشه برا سرور پیدا کردن این پتچ رو ازاینجا باحجم 47 مگ دانلود کنند! سپس اگر وارد بازی شدند و با مشکل اکتیو وسریال مواجه شدن هیچ کاری نکنن و چند لحظه صبر کنن خوده اون صفحه بسته میشه یا یه پروفایل جدیدبسازن و کمی صبر کنن تا اون قسمت سریال خواستن خودش خود کار بسته بشه یا هم LAN-Fixرا دوباره به محل بازی بریزند وسپس وارد بازی بشوند .

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من نسخه سیاه بلک باکس رو دارم . از اونجایی که Setup بازی اختصاصی بلک باکس هست واسه نصب پچ و اینا نمیشه کاری کرد جز اینکه اون فایل رجیستری رو پیدا کنم و نصب کنم که نیستش متاصفانه . نمیشه آپدیت کرد . ولی بازی توش پوشه آپدیت و کرک به صورت نصب شده هست . حجمش 24 گیگ و 5 گیگ درایو C به صورت temporary میخواد که فکر کنم همه فایل ها سر جاشونن و فایل های مولتی کم نشدن ازش :d . از کجا بفهمم چه ورژنی هست بازیم ؟ از همین الانم بگم اگر فقط لگ نباشه دخل همتون جلو جلو اومده پینگ بخوره تو سرم >:d

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من نسخه سیاه بلک باکس رو دارم . از اونجایی که Setup بازی اختصاصی بلک باکس هست واسه نصب پچ و اینا نمیشه کاری کرد جز اینکه اون فایل رجیستری رو پیدا کنم و نصب کنم که نیستش متاصفانه . نمیشه آپدیت کرد . ولی بازی توش پوشه آپدیت و کرک به صورت نصب شده هست . حجمش 24 گیگ و 5 گیگ درایو C به صورت temporary میخواد که فکر کنم همه فایل ها سر جاشونن و فایل های مولتی کم نشدن ازش :d . از کجا بفهمم چه ورژنی هست بازیم ؟ از همین الانم بگم اگر فقط لگ نباشه دخل همتون جلو جلو اومده پینگ بخوره تو سرم >:d
بازیکن ببین اگر خوبه، برم بازیش رو بخرم منم بیام دخلت رو بیارم :-".

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
این صد در صده؟؟؟

یکی از دوستام اوریج خریده بود حسابی پز می داد آدرس اینجا رو بهش نشون میدم :D
قیافه اش دیدنیه :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
یکی رو بلک باکس تست کنه...
صبر کن تا امشب خبرشو براتون میزارم . نسخه بلک باکس اگر کامل نصبش کنید مشکلی نداره . آپدیت ها رو نصب کنید و یه کرک درست بریزین رو بازی ببینید اول بازی مشکل نداره ؟ چونکه الان من سینگل بدون هیچ مشکلی بازی میکنم تو بخش مولتی هم که میزنم میره داخل . ینی بخش مولتیش فعاله . فقط میمونه فایل هارو بریزم و با تانگل تست کنم . امشب خبرشو میزارم .

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
من وقتی به اینترنت وصل هستم نمی تونم بازی رو اجرا کنم می خواد آپدیت کنه . اون مطلبی که تو تاپیک مشکلات بازی ها هم نوشته بود رو خوندم ولی نتونستم بازی رو درست کنم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
salam پسر
ببین منم نسخه بلک باکسو دارم
پس تونستی با نسخه بلک باکس بازی کنی.آره؟؟؟؟؟
اگه میشه تمام چیزایی که برای آنلاین میخوادو اینجا برامون بگو و بذار(نسخه بلک باکس)
منتظرم
tnx
تو نسخه بلک باکس همه چیزش به صورت نصب شده آماده وجود داره . آپدیت و کرک همه چیز آماده هست . فقط شما برنامه Rockstar Social Club رو نصب کن و از تو پوشه بازی پوشه Profile رو به مسیر My Documents/Rock Star Games کپی کن . فقط اینو بگم نصب نسخه بلک باکسش یه 2 ساعتی طول کشید :d و آخزش یه چیز 2 مگابایتی هم نصب کرد بعد از نصب بازی . رجیستری و همه چیز بازی هم ثبت شد تو ویندوز . فقط شما دسترسی بازی رو از طریق فایروال به اینترنت قطع کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر