Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
همین میلی متری که شما می گید کلی کار می بره صاف کردن یقه با گوش شخصیت یکی از سخت ترین کارا هست که اکثر بازی های امروزی این مشکل رو دارن
من حاضرم گوش مکس کج باشه ولی انقدر گرافیک نبره این بازی :d

downp30

کاربر سایت
Aug 9, 2011
16
سلام دوستان
من این بازی رو برای Pc گرفتم .... مشخصاتمم میشه گفت عالیه ولی نمی دونم چرا کیفیت خوبی بهم نمیده و نسبت به کنسولش روی من کیفیت پایین تری داره روی PC...مثل COD MW3 تنظیماتی توی فایلهاش نداره که ببریم بالا؟؟ماله من نصب اصلی هم هست....ولی الان بازی که می کنم روی آخرین درجه هم گذاشتم ولی مثلا دور لباس طرف انگار صاف نیست ودرکل محیط اونطور که گرافیک باید داشته باشه نداره با اینکه گرافیک تنظیماتش بالاست....ویندوزمم 7 هست...خلاصه اگر برای گرافیکش آپدیتی (مخصوص بازی)چیزی هست که من بی خبرم بگید لطفا...تازه یک مشکل دیگه من اولش که رفتم توی تنظیمات گرافیک دیدم اون پایین تا 2048 می تونستم بالاببرم ولی الان که ست کردم یهو شد 512 یعنی بیشتر از 512 نمی شه دیگه بالابرد....گرافیکم 2 گیگ ای تی آی DDR5 هست و رمم 8 گیگه و سی پی یو هم CoreI7 هست ...راستی تنظیمات DX11 رو هم که ست کردم سرعت شدیدا کشید پایین (از جایی باید این DX11 فعال کنیم که توی بازی مشکلی باسرعت نداشته باشیم؟)پس شد سه تا سوال...ممنون ...لطفا کمک کنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من حاضرم گوش مکس کج باشه ولی انقدر گرافیک نبره این بازی :d

شما tes خاموش کن گوشش کج می شه

بازی که خوب فریم می ده مشکل کجاست؟ نسبت به گرافیش فریم مشکلی نداره تنظیمات هم که عالی هست هر چی بخوای دست کاری می شه

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام دوستان
من این بازی رو برای Pc گرفتم .... مشخصاتمم میشه گفت عالیه ولی نمی دونم چرا کیفیت خوبی بهم نمیده و نسبت به کنسولش روی من کیفیت پایین تری داره روی PC...مثل COD MW3 تنظیماتی توی فایلهاش نداره که ببریم بالا؟؟ماله من نصب اصلی هم هست....ولی الان بازی که می کنم روی آخرین درجه هم گذاشتم ولی مثلا دور لباس طرف انگار صاف نیست ودرکل محیط اونطور که گرافیک باید داشته باشه نداره با اینکه گرافیک تنظیماتش بالاست....ویندوزمم 7 هست...خلاصه اگر برای گرافیکش آپدیتی (مخصوص بازی)چیزی هست که من بی خبرم بگید لطفا...تازه یک مشکل دیگه من اولش که رفتم توی تنظیمات گرافیک دیدم اون پایین تا 2048 می تونستم بالاببرم ولی الان که ست کردم یهو شد 512 یعنی بیشتر از 512 نمی شه دیگه بالابرد....گرافیکم 2 گیگ ای تی آی DDR5 هست و رمم 8 گیگه و سی پی یو هم CoreI7 هست ...راستی تنظیمات DX11 رو هم که ست کردم سرعت شدیدا کشید پایین (از جایی باید این DX11 فعال کنیم که توی بازی مشکلی باسرعت نداشته باشیم؟)پس شد سه تا سوال...ممنون ...لطفا کمک کنید.

مدل کارت گرافیکتون رو دقیق بگید چیه؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دمت گرم خدایی ... ما 4 سالمون بود اسکول بودیم .. تازه 6-7 سالمون شد ماریو بازی می کردیم و به خودمون افتخار می کردیم که داریم ماریو تموم می کنیم!
موقع مکس پین 1 و 2 با اینکه 12-13 سالم بود چقدر گیر می کردم تو مرحله ها!

دقیقا....
من که همون ماریو رو هم نتونستم تموم کنم تو مرحله 8 گیر کردم

حالا برای اینکه اسپم نشه:
بازی آدم رو یاد شماره 1 و 2 میندازه؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من الان مرحله 3 هستم. با ورود به بازی این نکات به چشم میاد:
اول از همه منوی بازی هست که موسیقی دلنشینی داره. آدم رو بشدت یاد مکس پین 2 میندازه. عالیه. >:d<
دومین نکته ورود به بازی هست که گرافیک بازی شما رو میخکوب می کنه. همه چیز عالی هست و کم نقص. خوشبختانه سرعت فریم پایدار هست و مشکلی تو گرافیک نداره. بازی از DX9/10/10.1 و 11 پشتیبانی می کنه و این نکته مثبت بسیار بزرگی برای گرافیک بازی هست که از کلیه نسخه های DX پشتیبانی می کنه.
وقتی وارد بازی شدم نیم ساعت اول زد تو ذوقم چون بازی به نظرم میومد از مکس پین 1 و 2 فاصله گرفته، ولی بعد، بازی تماما به دلم چسبید و تونست حال و هوای مکس پین 2 رو تا حدود زیادی برام زنده کنه.
صدای جیمز مک کافی هم که جادو می کنه و من عاشق صداشم. >:d<

به عنوان فن مکس پین، مکس پین 3 رو پسندیدم و برام دلنشین هست.

آخرین ویرایش:

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
من الان مرحله 3 هستم. با ورود به بازی این نکات به چشم میاد:
اول از همه منوی بازی هست که موسیقی دلنشینی داره. آدم رو بشدت یاد مکس پین 2 میندازه. عالیه. >:d<
دومین نکته ورود به بازی هست که گرافیک بازی شما رو میخکوب می کنه. همه چیز عالی هست و کم نقص. خوشبختانه سرعت فریم پایدار هست و مشکلی تو گرافیک نداره. بازی از DX9/10/10.1 و 11 پشتیبانی می کنه و این نکته مثبت بسیار بزرگی برای گرافیک بازی هست که از کلیه نسخه های DX پشتیبانی می کنه.
وقتی وارد بازی شدم نیم ساعت اول زد تو ذوقم چون بازی به نظرم میومد از مکس پین 1 و 2 فاصله گرفته، ولی بعد، بازی تماما به دلم چسبید و تونست حال و هوای مکس پین 2 رو تا حدود زیادی برام زنده کنه.
صدای جیمز مک کافی هم که جادو می کنه و من عاشق صداشم. >:d<

به عنوان فن مکس پین، مکس پین 3 رو پسندیدم و برام دلنشین هست.
کاملا موافقم بر خلاف بزیا به نظرم بازی بسیار عالی بود و ادامه خوبی بود اتفاقا برای سری

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
عجب گرافیک خدایی داره این بازی !!!
ایول.
روی ماکسیمم گرافیک بازیش کردم واقعا حال کردم باهاش. :D
عجب داستان خدایی هم داره.
هرکی که سیستمش قویه پیشنهاد میکنم که روی بالاترین گرافیک بزارتش تا به معنای واقعی این بازی رو حال کنه.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
یه سوال؟
اونجایی که تو کازینو دختره رو میدزدن و اخراش با اسانسور میبرنش بالا باید چکار کنم . هر کار میکنم میگه fail . جریانش چیه؟

ویرایش : درست شد

آخرین ویرایش:

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
خب ، ما هم به میمنت و مبارکی یه چند تا چپتر بازی کردیم و همونطور که از اول هم میدونستم نظرم رو جلب نکرد.
دریغ از ذره‌ای ایجاد نوستالژی لااقل به احترام اینکه اسم بازی Max Payne 3 هست ، نه Max Payne gone colorful !
خیلی زحمتشون شده تو منوی اول بازی به زور صدای تم همیشگی بازی‌های قبل میاد ، راضی به زحمت راک‌استار نبودیم !
تنها دلیل استفاده از اسم Max Payne 3 واسه‌ی این بازی سوء استفاده از محبوبیت بازهای قبلیه و لاغیر ! وگرنه بازی که کاملا میتونست یه IPــه جدید باشه.
به نظر من به عنوان کسی که با دو تا بازی قبل و مخصوصا شماره 1 زندگی کرده بودم بازی توهینی بیش نست به اسم Max Payne.
قدیمام بازی میساختن الانم بازی میسازن والا. همون صورت 6 ضلعی پر زاویه‌ی مکس تو بازی اول می‌ارزید به همه‌ی این افکتای این بازی به اصطلاح "Max Payne 3" !
دلشون با DX11 و 35 گیگ حجم بازی خوشه ! دیگه بازیسازی رسما جنبه‌ی هنریش مرد و کاملا تبدیل به یک صنعت شد . خیلی متشکر و ممنون واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر