Max Payne 3 | PC

max-payne-3-image.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Rockstar Vancouver
Publisher: Rockstar Games
Genre: Third Person Shooter - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: June 01, 2012

بخش 2) لینکها:

GameSpot
Rockstar
تصاویر بازی

تاپیک مشکلات بازی

بخش 3) توضیحات:

بدون شک بازی Max Payne جز آن بازیهاییست که در زمان خود انقلابی عظیم به پا کرد.
سیستم Bullet Time (به اصطلاح صحنه آهسته) نوآوری بزرگ این بازی به حساب می آمد.
بعد از گذشت نزدیک به 7 سال از انتشار نسخه دوم بار دیگر مکس پین باز خواهد گشت، اما نه این بار توسط سازندگان خوش ذوق خود یعنی Remedy، بلکه این بار توسط شعبه ونکور کمپانی Rockstar که پیش از این سابقه ساخت بازی جذابی همچون Bully را در کارنامه خود دارد.

ماجرای مکس پین 3 در این قسمت 12 سال پس از حوادث شماره دوم اتفاق می افتد، که در آن مکس نسبت به درستکاری بد گمان تر شده است. (به دلیل حوادث تلخی که در گذشته برایش اتفاق افتاد). همچنین مکس برای یک خانواده ثروتمند در سائوپائولوی برزیل کار می کند.

در حال حاضر جزئیات دقیقتری از بازی فاش نشده است و باید تا زمان عرضه بازی که بنا بر قول سازندگان سه ماهه ابتدایی سال 2011 است صبر کرد.

System Specifications (Minimum - Maximum hardware tested at time of release)

Operating System:
Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3

Processor:
Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

RAM:
2GB - 32GB

Video Card:
NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

Sound Card:
100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

HDD Space:
35 GB

آخرین ویرایش:
دمت گرم بابا 5 تا رفتی جلو ....:> احتمالا 3-4 صبح تمومش می کنی.:p
خوب بیا از خود محیط و گرافیک بازی نسبت به نسخه کنسولی بگو؟ چجوریاست؟
اصلا نسخه کنسولیش رو هم امتحان کردی؟

من رفتم تفاوتش سایه ها هست که خیلی فرق داره پلیگان های بازی هست به لطف tes dx11 همچنین reflection بازی بهتر شده کمی هم تکسچرها بهبود پیدا کردن که در کل تفاوت در حد مطلوبی هست اما انچنانی هم نیست

این دو تا عکس هم حتما ببینید

من رفتم تفاوتش سایه ها هست که خیلی فرق داره پلیگان های بازی هست به لطف tes dx11 همچنین reflection بازی بهتر شده کمی هم تکسچرها بهبود پیدا کردن که در کل تفاوت در حد مطلوبی هست اما انچنانی هم نیست

این دو تا عکس هم حتما ببینید

به این میگن فرق میلیمتری :d بود و نبودش فرقی ایجاد نمیکنه

از دوستانی که بازی رو تموم کردن سه تا سوال داشتم.

کسایی که بازی نکردن نخونن !
۱) اون شخصی که توی اون لاستیک ها میسوزه کیه ؟
۲) بعد اون مرحله که تو اتوبوس هستیم ، وقتی همه رو میکشیم ، مکس سوار ماشین میشه ولی خبری از دختره نیست‌ ! اینجا دقیقا چی شد ؟ :دی
۳) بعد من زبانم اصلا قوی نیست ! متوجه نشدم ! تو چپتر دهم دوباره یک ماموریت جدید آغاز میشه ؟

دوستانی که میخوان بازی رو تهیه کنن اینجا جاش نیست که بهشون آدرس بدن ! به نوعی تبلیغ میشه و تبلیغم خلاف قوانین هست .

کسایی که میخوان بازی رو از فروشگاها ی مجازی بخرن یا در هر صورت دیگه به خودم یا کسیی که میشناسند PM خصوصی بزنن

یعنی میشه یه جوونمردی پیدا بشه به ما بگه این نسخه ی کم حجم بلک باکس همون نسخه ی کامل با آپدیت و دی ای سی و ... هست یا نه !؟
ضمناً با توجه به اینکه نسخه بلک باکس کیفیت فیلم های بازی رو کاهش داده به نظرتون بین نسخه ی بلک باکس و نسخه ی کنسولی کدوم بهتره !؟

از دوستانی که بازی رو تموم کردن سه تا سوال داشتم.

کسایی که بازی نکردن نخونن !
۱) اون شخصی که توی اون لاستیک ها میسوزه کیه ؟
۲) بعد اون مرحله که تو اتوبوس هستیم ، وقتی همه رو میکشیم ، مکس سوار ماشین میشه ولی خبری از دختره نیست‌ ! اینجا دقیقا چی شد ؟ :دی
۳) بعد من زبانم اصلا قوی نیست ! متوجه نشدم ! تو چپتر دهم دوباره یک ماموریت جدید آغاز میشه ؟

1) اون Marcelo هست برادر همون کسی که ما رو استخدام کرده و زنش رو میدزدن.
2) اونجا مکس هلیکوپتر ـه Passos رو میبینه که روی سقف یه ساختمون فرود میاد. دختره رو میفرسته که بره پیش اون تا وقتی که خودش همه رو کشت بره پیش اونا. که Passos هم با دختره فرار میکنه. در واقع مکس رو میپیچونن.
3) منظورت دقیقا از ماموریت جدید چیه؟
مکس بعد از اینکه Passos رو با دختره میفرسته برن پی زندگیشون، با اون پلیس خوبه میره که یه سری از خلاف های داداش ـه رئیسش (اون یکی که هنوز زنده س) رو برملا کنه. بعدشم میفهمه که همه ی این دزدیدن ها و کشتن ها نقشه ی داداشه بوده و میخواسته همه ی ثروت رو صاحب بشه. بعدشم میره سراغه داداشه و ادامه ی داستان.

بچه ها یاد مکس پین 1 -2 بخیر.چه قد بازی میکددیما!!من 4 ساله بودمیعنی 10 سال پیش شاید 100 بار تمومش کردم.کلی از بازی ها مثل the punisher و matrix 1 رو پاکتش نوشته بود به سبک max payne.واسه اون موقع ته گرافیک بود و همه بازی می کردن.اون موقع دیگه صحبت کال آف و اساسینس نبود که...

بچه ها یاد مکس پین 1 -2 بخیر.چه قد بازی میکددیما!!من 4 ساله بودمیعنی 10 سال پیش شاید 100 بار تمومش کردم.کلی از بازی ها مثل the punisher و matrix 1 رو پاکتش نوشته بود به سبک max payne.واسه اون موقع ته گرافیک بود و همه بازی می کردن.اون موقع دیگه صحبت کال آف و اساسینس نبود که...

خاک برسرم یعنی شما ها سنتون اینقدر کمه یا سن ما بالاست؟!!!!

دمت گرم خدایی ... ما 4 سالمون بود اسکول بودیم .. تازه 6-7 سالمون شد ماریو بازی می کردیم و به خودمون افتخار می کردیم که داریم ماریو تموم می کنیم!
موقع مکس پین 1 و 2 با اینکه 12-13 سالم بود چقدر گیر می کردم تو مرحله ها!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or