Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
راستی شما که 2 بار تا تش رفتید یه بار کاراکتر زن ور میداشتی ببینی چطوریه؟
اصلا کسی رفت با زن تا تش من مودم بعضی جا هاش چه کار کردند ؟
فکر کنم زن ور داریم دیگه هیچ صحنه ای نداره

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
من میخوام برم 5 شنبه بازی بخرم بنظر شما mass effect را بگیرم یا assassins creed رو یا halo3 یا cod4

به نظر من اول COD4 و Mass Effect رو بگیر که هر دوتاشون ته بازین!
البته اگر Mass Effect رو بگیری حالا حالاها طول میکشه تا تمومش کنی من الان حدود 20 ساعت جلو رفتم(تازه هیچ جاش گیر نکردم چون زبانم بد نیست) ولی هنوز تموم نشده!

jack_360

کاربر سایت
Oct 2, 2007
26
نام
مسلم
اگه میشه شماره یه مغازه رو واسم بزارین که شهرستان بفرسته دیسک ها شو خودش رایت نکنه چون 360من دیسک های Aone ..Ridataرو اجرا نکرد ولی بازی های قبلیم مشکل ندارن اونا مالMEGA GAME ...PLAY BOX
هستند یه جای غیر از اینا NextGen...West...Iran xboxمیدونم کار اینا همه درسته ولی کنسول من مسخره بازی دراورده
Mass Efect
Assassin`s Creed
Call of Duty:Modern Warfare ....Naruto:Rise of Ninja.....Winning Eleven 2008.....Soldier of fortune :PayMan

.:RED:.

کاربر سایت
Jun 7, 2007
149
نام
امیرحسین
فعلا بودجه ندارم واسه این هفته یکیش رو بگید
بعدش هم من از oblivion خیلی بدم میومد چون بلد نیستم بازی کنم اگه mass effect در اون حده بگید من نخرم ولی اگر در حده bioshock است بگید که بخرم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه میشه شماره یه مغازه رو واسم بزارین که شهرستان بفرسته دیسک ها شو خودش رایت نکنه چون 360من دیسک های Aone ..Ridataرو اجرا نکرد ولی بازی های قبلیم مشکل ندارن اونا مالMEGA GAME ...PLAY BOX
هستند یه جای غیر از اینا NextGen...West...Iran xboxمیدونم کار اینا همه درسته ولی کنسول من مسخره بازی دراورده
Mass Efect
Assassin`s Creed
Call of Duty:Modern Warfare ....Naruto:Rise of Ninja.....Winning Eleven 2008.....Soldier of fortune :PayMan

این بازی ها خوبن منتها :sick::sick:Sildier Of Fortune : PayBack:sick::sick:ولش کن که چرته فقط خیلی خونیه.......

فعلا بودجه ندارم واسه این هفته یکیش رو بگید
بعدش هم من از oblivion خیلی بدم میومد چون بلد نیستم بازی کنم اگه mass effect در اون حده بگید من نخرم ولی اگر در حده bioshock است بگید که بخرم

بازی Mass Effect به نظر من پیچیدگیها و گستر دگیهای بازی Oblivion رو به هیچ عنوان نداره مخصوصا در بخش Level Up و Bioshock هم که................................خیلی با Mass Effect فرق داره.
Mass Effect یه بازیه که نه سخت و نه اسون و کوتاهم نیست و فقط لذت میبری.........

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
واقعا این صحنه یکی بهترین و زیباترین صحنه های بازی بود که واقعا من توش گریم در اومد :crying1: من کلا دوبار تا حالا بازی رو تموم کردم و توی این قسمت یه بار با Ashly فرار کردم یه بار هم با Kaiden واقعا توی این قسمت طراحی احساسات شپرد عالی بود و کاملا آشفتگی تو صورتش موج می زد .

نه من هر کاری کردم نجاتش بدم نشد فکر کنم مثل انتخاب Ashly و Kaiden جزو روند داستان گرچه موجود بیخودی بود و من باهاش یدونه ماموریت هم نرفتم ولی نحوه کشتنش رو می تونستی انتخاب کنی که خودت بکشیش یا Ashly کلا این نژاد میونه خوبی با انسانها نداشتند . [/SPO
نشد :eek: پس چرا من نگشتمش یه گزینه انتخاب کردم که نگوشدش wrex
برا من هنوز زندس نگشتمش همون منار دریا لب صاحل

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
wrex میشه نگشیش باید باهاش درست حرف یزنی تا با مون باز رفیق شه .
بد دخت رفیقمون پسر جون چرا مورد دلم براش سوخت
راستی چقدر تا پایان بازی مونده>

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
خریدار بازی Mass Effect با قاب و کاور و تروتمیز مثل بازیهای بیرون
این ورا هم میتونم بیام:
توحید ستارخان ولیعصر انقلاب بلوار کشاورز و.....

هر چه سریع بهتر چون واسه یکی از بهترین دوستام میخوام

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
سلام دوستان من تو novoria اولش گیر کردم جه کار کنم ممنون راهنمایم کنین {to peak15}
باید یه پاسپورت برای رفتن به Peak 15 گیر بیاری که چند تا راه داره که خیلی سخت نیست...
1 راهنمایی : برو پیش اون موجودی که بهت وسیله و اسلحه میفروشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر