Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
سلام...
بچه ها من دارم با شخصیت مونث میرم... تا الان هم هیچ صحنه ای رویت نشده...و هیچ تفاتی هم در داستان به وجود نیامده....
ولی فکر کنم یه جاش فرق می کرد... توی citadel یه ماموریت بهت میده که باید بری تو اون bar ه ... اونجا اون مرده که باید باهاش حرف می زدی به من گفت (بی حیا): (( اوه ، چطوری عزیزم؟... بیا ...بیا بغلم بشین یه نوشیدنی با هم بخوریم.)) و من هم با کمال پاکدامنی درخواستشو رد کردم (چون مامانم کنارم نشسته بود :biggrin1: ) بعد این حرف آخرش باحال بود: (( آه، حیف شد . اونا (alliance) باید افتخار کنن که تو دم و دستگاهشون همچین دختری با بدنی مثل تو دارند.)) بی حیا.... :biggrin1:
پ.ن: ولی حیف شد می خواستم ببینم چی میشه اگه قبول می کردی...
232.gif

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
رو چه دیسکی بازیرو گرفتی وو از چه مغازه ای؟؟؟[/QUO
رایتی بود از توپ خونه .تو لباف طبقه پایین 5 تومن همیشه من از این cd میگیرم

بعضی جاها فکر کنم سانسور کرده بازی رو فقط این صحنه رو ندیدی یا بقیه صحنه هایs رو ندیدی ؟

میخوای من بازیرو دارم روplaybox میدم 10 تمام صحنه ها هم توش هست :eek:

راستی play box از نظر کیفیت بهتره یا وربایتم؟

راستی playbox ها هم سیلورند

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
بعضی جاها فکر کنم سانسور کرده بازی رو فقط این صحنه رو ندیدی یا بقیه صحنه هایs رو ندیدی ؟

میخوای من بازیرو دارم روplaybox میدم 10 تمام صحنه ها هم توش هست :eek:

راستی play box از نظر کیفیت بهتره یا وربایتم؟

راستی playbox ها هم سیلورند

پست بالای سرتو میخوندی گفته بودم که playbox استمپری هستش و بنا به گفته اساتید سیدی های کپی از استمپری بهتره . هرچند 360 من استمپری رو روون تر میخونه.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من دارم یه بار دیگه تا اخرش میرم ولی با کا راکتر زن :cool:
چنتا جا با کا راکتر مرد فرق میگنه با حاله من توصیه میکنم با زن یه بار تا تش برید

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
میگم اونایی که نتوستن صحنه های مستهجن بازی رو ببینن:biggrin1: البته خودم خیلی کم بازی کردم نمیدونم شاید تو حرف زدن با اشلی گزینه های مناسب انتخاب نکردن

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
خوب بازی رو تموم کردم واقعا بهتریت داستان بین بازیها رو داره بعد از mgs خیلی حماسی و عالی بود عالییی من الان خیلی شوکه شدم پایانش که خیلی عالی بود من با لول 46 تموم کردم 700 تا gs گرفتم میخوام یه بار دیگه برم با یه بار تموم کردن hardcor و لول های 50 تا 60 ازاد میشه خیلی عالیه میتونید با همون شخصیتی که یه بار تموم کردین باهاش بازی رو شروع کنید با همون امکانات و لول و هون کلاس دیگه نمیتونید کلاس رو تغیر بدید من سری دیگه برم 1000 تا امتیازشو گرفتم
پ.ن:فکر کنم بعضی ها دارن خودشون رو میکش زود زود با اشلی حرف میزننن تا شاید مخشو بزننن دوستان بیخودی تلاش نکنید صحنه ای که شما دنبالش میگردید اخر بازی تقریبا پس بیخودی دکمه ی a دستتونو خراب نکنید:cheesygri البته یه جای دیگه هم این صحنه ها به وجود میاد که دست خودتون هست همون سیتادل با یه asari هست که .... بچه ها وقتی دنبال liara میگردید تمام سیاره های اون کهکشان رو بگردید یکشون اسمش یادم نیست اگه برید 50 تا gs میده منتظر راهنمایی های بعدی باشید...;)یادم رفت من بازی رو تو 18 ساعت تموم کردم تقریبا تمام ماموریت ها رو انجام دام

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
چه چيز توپيه!چه بازی اي داشتم و بازی نميکردم!:biggrin1::love:
الان دارم با کاراکتر زن ميرم مخ مردا رو بزنم!:biggrin1:راستی من بازيرو که تموم کردم لول 38 بودم:biggrin1:

دوستان من اخرش مخه اين يارو دشمنمون رو زدم (اسمش چی بود؟ saren?) يارو زد خودشو کشت من شاد شدم که از boss fight اخر رها شدم ولی دوباره زنده شد! قويترم شد

god.of.game_black

کاربر سایت
Feb 21, 2007
85
سلام می خوام بدونم این بازی چه صحنه ای داره که این قدر تو سایت تاپیک براش زدن مثل شبکه xxl که صحنه نداره که این قدر داد و بی داد می کنید راستی می گن بازی mass effect و beowulf از طرف وزارت ارشاد ممنوع شده که تو بازار پخش نشند میشه یه کم توضیح بدید قضیه از چه قرار است

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بابا اصلا صحنه اونجوری نداره هیچی نشون نمیده فقط شلوغ کردند الکی تا زه دست خودت بعد اخرش هم هست اخه وزارت ارشاد 360 داره که به خواد بره تا تش میکرو هم ندارند:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر