Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
سلام

سه چهار ماه بیشتر به عرضه ی Mass Effect در April 2007 نمودنده و گفتم تاپیکشو بزنم.

Mass Effect توسط BioWare و Obsidion سازنده ی سری بازی های RPG محبوب:love: همچون :love: NeverWinter Nights و :love: Starwars Knights of the Old Republic و Jade Empire در حال ساخته شدن و من خودم منتظرشم و برای Release شدنش روز شماری می کنم:love: :love: :love:

در نظر سنجی هم شرکت کنید.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سه چهار ماه بيشتر به عرضه ي Mass Effect در April 2007 نمودنده
به قيافش نمياد به اين زودي ها عرضه بشه !
هنوز نه اطلاعات درست حسابي از اين بازي منتشر شده نه تريلري کاملي ازش منتشر شده.اين بازي خيلي چيزاي ديگه بايد داشته باشه که فعلا هيچ خبري ازشون نيست !
به هرحال نظرم اينه که همين امروز فرداست که خبر تاخيرشو بدن.
نه خداييش يعني اين بازي 3 ماهه ديگه ميخواد بياد !!!:confused:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
به قيافش نمياد به اين زودي ها عرضه بشه !
هنوز نه اطلاعات درست حسابي از اين بازي منتشر شده نه تريلري کاملي ازش منتشر شده.اين بازي خيلي چيزاي ديگه بايد داشته باشه که فعلا هيچ خبري ازشون نيست !
به هرحال نظرم اينه که همين امروز فرداست که خبر تاخيرشو بدن.
نه خداييش يعني اين بازي 3 ماهه ديگه ميخواد بياد !!!:confused:
چرا یه تریلر و یدونه هم GamePlay Movie ازش اومدن که اون دومی رو ببینی کف میکنی تاریخ عرضش هم بعضی جاها April 2007 و بعضی جاها مثل GS هم Q2 2007 نوشته شده حالا با تاخیر دیگه تا خرداد میاد!! ولی همون آپریل میاد چون Obsidion کارش درسته هر تاریخی بده سر وقت عرضه می کنه مثل SWKOTOR ها برای PC و Xbox زیاد هم اخبار از بازیها منتشر نمی کنه...ببینیم چه شود!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ولی همون آپریل میاد چون Obsidion کارش درسته هر تاریخی بده سر وقت عرضه می کنه مثل SWKOTOR ها برای PC و Xbox زیاد هم اخبار از بازیها منتشر نمی کنه...ببینیم چه شود!

سلام

ببخشیدا من می پرم وسط حرف شما. من گیجم و از دنیا بی خبرم یا یه خبر هایی شده.

از کی تا حالا این بازی رو قراره Obsidian درست کنه که ما خبر نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الانه که شاخ در بیارم.

تا اونجایی که مخ نداشتم یاری میکنه و دارم بهش رجوع می کنم این بازی کار BioWare افسانه ای هستش شما اسم بازی رو درست گفتین ولی در استودیوی بازی سازی اون یه کوچولو اشتباه کردین.

این استودیو در کاراش همش شاهکاره : شبهای نوروینتر.SWKOR.Jade Empire. و اخرین بازی اون هم Mass Effect هستش.

یکی از بازی هایی که ممکنه سبب بشه منو به سمت 360 بکشونو و خرید اون همین کار Bioware افسانه ای و قدرتمند هستش.

البته شاید.

من کلا طرفدار PC هستما . :love:

البته اینم اضافه کنم که تا حالا 3 تا بازی از این تیم بیرون اومده. فکر کنم پایین ترین نمره این تیم 8.9 یا 8.8بود برای بازی SW.البته اون سال این بازی بهترین بازیRPG شد.پس بالای 9.0 فکر کنین.این نظر من.

ّبازی بعدی این ایم برای PC : Dragon Age.

اینم لیست بازی های این تیم.الان دیدم. این استودیو برای نسخه های اضافه شونده نوروینتر نمره های بالای 7.6 گرفته.ولی خود نوروینتر 9.2. و بهترین بازی سال.

لیست بازی های Bioware

خداحافظ

آخرین ویرایش:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
از کی تا حالا این بازی رو قراره Obsidian درست کنه که ما خبر نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

الانه که شاخ در بیارم.

تا اونجایی که مخ نداشتم یاری میکنه و دارم بهش رجوع می کنم این بازی کار BioWare افسانه ای هستش شما اسم بازی رو درست گفتین ولی در استودیوی بازی سازی اون یه کوچولو اشتباه کردین.

بله اشتباه از من بود نمی دونم یاد
neverwinter Nights 2

Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
افتادم که با BioWareمشترک ساخته بود Obsidianرو هم پروندم:biggrin1:

شبهای نوروینتر.SWKOR.Jade Empire

:love: :love: مخصوصا آخری!

یکی از بازی هایی که ممکنه سبب بشه منو به سمت 360 بکشونو و خرید اون همین کار Bioware افسانه ای و قدرتمند هستش

این یکی از فاکتورهای من برای خرید 360 بود!(تنها فاکتور شاید)

البته اینم اضافه کنم که تا حالا 3 تا بازی از این تیم بیرون اومده. فکر کنم پایین ترین نمره این تیم 8.9 یا 8.8بود برای بازی SW.البته اون سال این بازی بهترین بازیRPG شد.پس بالای 9.0 فکر کنین.این نظر من.

کمترین نمره مال SWKOTOR1:love: برای PC بود بدلیل باگهاش وگرنه نسخه ی Xbox همون بازی 9.5 گرفت!

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
چرا یه تریلر و یدونه هم GamePlay Movie ازش اومدن که اون دومی رو ببینی کف میکنی تاریخ عرضش هم بعضی جاها April 2007 و بعضی جاها مثل GS هم Q2 2007 نوشته شده حالا با تاخیر دیگه تا خرداد میاد!! ولی همون آپریل میاد چون Obsidion کارش درسته هر تاریخی بده سر وقت عرضه می کنه مثل SWKOTOR ها برای PC و Xbox زیاد هم اخبار از بازیها منتشر نمی کنه...ببینیم چه شود!
خدا از دهنت بشنوه.ولی بیشتر من فکر میکنم همون Q2 2007 که GS گفته مطعمن تر باشه چون یه جورایی با عقل هم جور در میاد ! وقتی هنوز 4 ماه نیست که از اولین تریلر "گیم پلی" بازی نگذشته باورش سخته که بخواد چند ماه بعدش منتشر بشه.
ضمنا،من تمام تریلر هاش رو هم دیدم و باید بگم این بازی یک شاهکاره...هم نوآوری داره هم گرافیک عالی و پیچیده ای داره ولی من حرفم چیز دیگه ایه.;)
بعد به بازیم اون بالا دادم 9.3 ! چون چیز زیادی به غیر از گرافیک دیگه ازش ندیدم البته الان زوده واسه نظر سنجی !

Last edited by a moderator:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظر من زیاد بگیره 8.2
بازی زیاد جالبی نیست الکی گندش کردن سر Lost planet هم میگفتن 9.4-9.3-.10 :eek: بعدا همتون گفتید بدرد نمیخوره(منم قبلش گفتم الکی امتیاز خیرات نکنید)
تازه زدن اینجور تاپیک بی فایدس ;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
به نظر من زیاد بگیره 8.2
بازی زیاد جالبی نیست الکی گندش کردن سر Lost planet هم میگفتن 9.4-9.3-.10 :eek: بعدا همتون گفتید بدرد نمیخوره(منم قبلش گفتم الکی امتیاز خیرات نکنید)
تازه زدن اینجور تاپیک بی فایدس ;)
شمام یه چیزی واسه خودت میگیها !!! اخه Mass Effect کجا Lost planet کجا ؟؟؟
Mass Effect یه شاهکار به تموم معنا از Bioware ه که هیچم به بزرگ کردن توسط مااحتیاج نداره. دیگه کیه که ندونه این بازی چی میشه؟؟ تازه همون جور که میدونید این بازی به صورت اپیزودیکه و یه سه گانست و این نشون دهنده ی اینه که سازنده هاش از موفقیت بازی کاملا اطمینان دارن :cool:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بازی زیاد جالبی نیست الکی گندش کردن سر Lost planet هم میگفت

من فکر نکنم این بازی رو زیاد گنده کرده باشن گنده کردن مال بازی های RPG نیست چون بازیهای RPG خودشون گنده هستن!مخصوصا اگر اثر خالق بازیهایی مثل NWN و SWKOTOR باشه!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دیگه 9 نمیشه هر چقدر بشه من که چیزی ازش ندیدم :biggrin1:
خب نظر منه اینه نظرت شما هم چیز دیگس بخیال ما که بخیل نیستیم امیدوارم که بازی توپی باشه و بتونه همه رو خوشحال کنه;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

تجربه ثابت کرده BioWare بازیه بد نمیسازه:)

دیگه 9 نمیشه هر چقدر بشه من که چیزی ازش ندیدم :biggrin1:

اخه چیزه زیادی ازش منتشر نشده:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر