Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222
اره فیلم رو فکر کنم دیدم اونم تو مغازه دوستم اون در حد یه دقیقه بد نبود خوب بود ولی فکر کنم همون نهایتش 8.8 بشه
بیخیال خدا کنه 10 بگیره ولش کن الان میرم تریلر هاش رو دانلود میکنم شاید نظرم عضو شد :cheesygri خدا کنه عوش بشه;)

مثل اینکه خیلی شوتم
63.gif
54.gif

این همه ازش تریلر اومده و من خبر ندرام فکر میکردم فقط 1 دونه ازش اومده:blushing:

حالا من ميپرم وسط امتيازش حداقل 9/4 ميشه . من بهش همون 9/4 دادم براي اينكه روزي خيت نيارم وگرنه 9/6 ميدادم .
خيلي ببخشيدها براي بعضيها ميگم اين بازي از اولين روز معرفيش يكي از عناوين بزرگ و ابر بازي نام گرفته .
اين بازي مثل halo3 مخفي كاري داره و كسي از جزئياتش باخبر نيست ولي مطمعن هستم روزي يه تريلر نشون بدن كه همه را ميخكوب كنه .
حالا ببينيم كي كارشناس خوبي .

اين بازي مثل halo3 مخفي كاري داره و كسي از جزئياتش باخبر نيست

دوست عریز این بازی RPG هستش و سبکش مثل NWN :love: و SWKOTOR :love: و Jade Empire:love: هست که اونا سبک مخفی کاری دارن ولی بصورت خاصی که مختص بازیهای RPG هست مثلا توی SWKOTOR باید یه کمر بند Stealth Field Generator اگه درست یادم باشه رو استفاده کنی و حالت Stealth رو فعال کنی ولی مثل Halo نیست!ولی اون طوری که من توی اون E3 Footage دیدم بخش اکشنش خیلی با NWN و SWKOTOR فرق میکنه احتمال داره حرف شما درست در بیاد!

بالاخره پس از چند وقت بی خبری از بازی یه خبر جدید BioWare برای این بازی:

It's already know that BioWare is to release episodic content for its forthcoming Xbox 360 game Mass Effect, but the developer has now revealed it's expanding episodic release plans to cover additional projects.

"...we have big plans afoot at BioWare for post-release and episodic content for upcoming cool BioWare games like Mass Effect, Dragon Age, Jade Empire: Special Edition and other upcoming BioWare titles, both on console and PC", BioWare CEO Ray Muzyka divulged in an interview with CVG which we'll be publishing shortly.

Speaking further about online initiatives, Muzyka said, "There have been a lot of innovations in the PC space in online games - World of Warcraft and other MMOs continue to expand the business and we're excited about joining that world ourselves with the upcoming title we're developing down with our great team at BioWare Austin [BioWare's in-development MMORPG] - and digital distribution and episodic content".

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=155730?cid=OTC-RSS&attr=CVG-General-RSS

باشه:biggrin1:

گفته : از قبل می دونستیم که این بازی قراره یه چند گانه باشه اما جدیدا گفته شده که طرحهایی برای گسترش نقشه هاش در زمینه چندگانه کردن این بازی و بازیهای دیگش داره;)

Ray Muzyka مدیر امور اجرایی (Chief Executive Officer) شرکت BioWare در مصاحبه ای با CVG اعلام کرد:

ما نقشه هایی برای چندگانه کردن و خدمات پس از عرضه ی بازیهامون مثل Mass Effect, Dragon Age, Jade Empire: Special Edition و دیگر بازیهامون برای کنسول و PC داریم.

در مورد بازی آنلاینشون هم صحبتهایی کرده که ربطی به اینجا نداره.

متن کامل مصاحبش توی سایتشون قرار دادن که می رم متن کامل جاهاییش که ربطی به این بازی داشته باشه رو اینجا فردا میذارم;)

اگر کسی خواست خودش بخونه قسمت اول مصاحبه :

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=155828

این مصاحبه دو قسمت که قسمت دومش رو هنوز رو سایت نذاشتن و وقتی گذاشتن بعد از اولی اینجا میذارم! چون این که نوشتم ناقص بود!

گفته : از قبل می دونستیم که این بازی قراره یه چند گانه باشه اما جدیدا گفته شده که طرحهایی برای گسترش نقشه هاش در زمینه چندگانه کردن این بازی و بازیهای دیگش داره

Ray Muzyka مدیر امور اجرایی (Chief Executive Officer) شرکت BioWare در مصاحبه ای با CVG اعلام کرد:

ما نقشه هایی برای چندگانه کردن و خدمات پس از عرضه ی بازیهامون مثل Mass Effect, Dragon Age, Jade Empire: Special Edition و دیگر بازیهامون برای کنسول و PC داریم.

البته برای Episodic ترجمه ی چندگانه چندان درست نیست ...

ٍچون وقتی اسم چندگانه آورده میشه طرف فکر میکنه Bioware میخواد چندین شماره ی دیگه از این بازی ها را بسازه در حالی که در اینجا منظورش این نیست

مثلا بازی Prince of Persia یک چندگانه بود و یا Gears of War قراره چندگانه باشه ...
اما منظور Bioware در اینجا همون کاریه که کمپانی Valve با بازی 2 Half Life انجام داد ;) ...یعنی بجای اینکه ادامه ی Half life 2 را بطور کامل در یک جا منتشر کنه اون را در 3 قسمت منتشر میکنه که تا الان 1 قسمتش عرضه شده ;)
یک مورد دیگه هم میشه به Sam & Max اشاره کرد

کلا منظور از Episodic این هست که به جای اینکه یک بازی بصورت کامل منتشر بشه بصورت قسمت قسمت عرضه بشه ;)
Bioware تصمیم داره که محتواهای episodic را در ادامه ی انتشار بازی هایی که در بالا بهشون اشاره کرده عرضه کنه ...

من دوست داشتم در مورد اون مصاحبه هم یک توضیحاتی بدم اما متاسفانه امتحانات مجال نمیده ...
پس تا بعد ;)

آخرین ویرایش:
Mass Efect

بچه ها سلام
گفتم يه تاپيك در مورد اين بازي بزنم در مورده اين بازي نظراتتون بديد از داستان بگيد Game Play تا اين بازي بيشتر بشناسيم....مرسي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or