Mass Effect

شما به این بازی چه امتیازی می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اره قشنگ بود اما به قشنگی Crysis نبود !
بهتر بود با يه بازي RPG ديگه مقايسه ميكردي !
در ضمن مقايسه كردن هر گرافيكي با گرافيك Crysis بي نتيجه هست ! چون بهترين گرافيك از آن Crysis ه !

گفته ي دوستمون ميتونه درست باشه ، ممكنه ديگه بازي RPG با اين گرافيك خارق العاده نبينيم !

دوستان به نظر شما گرافیک این بیشتره یا crysis ؟
همون طور كه گفتم بهتره ! هيچ گرافيكي رو با Crysis مقايسه نكنيد ! البته ممكنه بعضي بازيها قابل مقايسه باشند ولي در حد Crysis نباشند !

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
از نظر طراحی چهره که خیلی از Crysis بالاتره.
اگه خبر داشته باشید یک گروه از برنامه نویسان این بازی فقط به صورت اختصاصی وظیفه طراحی چهره رو به عهده داشتن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بهتر بود با يه بازي RPG ديگه مقايسه ميكردي !
در ضمن مقايسه كردن هر گرافيكي با گرافيك Crysis بي نتيجه هست ! چون بهترين گرافيك از آن Crysis ه !

گفته ي دوستمون ميتونه درست باشه ، ممكنه ديگه بازي RPG با اين گرافيك خارق العاده نبينيم !

من منظورم کل Crysis نبود فقط ابش بود...........
البته تو XBOX360 به نظر من اب Bioshock از همه بهتره.
Mass Effect بالاترین گرافیک رو در حال حاضر در XBOX360 در سبک RPG داره که شاید Lost Odysse جاش رو بگیره.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
در مورد اين بازي با ارزش چيزي غير از گرافيك نيست كه در موردش صحبت كنيد؟ باور كنيد در زمينه بازي چيزهاي مهم ديگه اي هم وجود داره.:-"
اما در مورد بازي :
1- اين اولين عنواني كه باعث شده كنسول من تو يه روز نزديك به 8ساعت روشن باشه.اين بازي براي من يكي كه خيلي گيرا و جذابه.
2- سيستم ارتقا بازي زيادي شلوغ بنظر ميرسه. در آپگريد كردن ها نيازي به دقت زياد نيست. آيتم هاي مورد نياز اونقدر زيادن كه بجاي اينكه از پيدا كردنشون خوشحال بشيد از اينكه دست و پا گيرن ناراحت ميشيد.

دوسوال زير مربوط به روند و داستان بازيه :
چقدر اون مرحله كه بايد بين ashly وkaiden يكي رو انتخاب كنيد انتخاب توش دشواره. آدم احساس ميكنه خودش تو اون موقعيته... بخصوص آهنگ قسمت بعدش كه تو سفينه هستن و در مورد اوني كه از دست دادن صحبت ميكنن:((
دوستاني كه بازي كردن ميتونن بگن كه كشته شدن wrex جزو روند بازيه يا ميتونيد به شكلي عمل كنيد كه اون هم زنده بمونه؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
شما تا کجاش رفتید خوش به حالت من که تو همون مرحله برفیم بعد اینکه مکعب درست کردم چنتا دیگه ما موریت رد کردم دیگه تموم شد گیر کردم

Darth Vader

کاربر سایت
Nov 14, 2007
95
نام
Anakin Skywalker
در مورد اين بازي با ارزش چيزي غير از گرافيك نيست كه در موردش صحبت كنيد؟ باور كنيد در زمينه بازي چيزهاي مهم ديگه اي هم وجود داره.:-"
اما در مورد بازي :
1- اين اولين عنواني كه باعث شده كنسول من تو يه روز نزديك به 8ساعت روشن باشه.اين بازي براي من يكي كه خيلي گيرا و جذابه.
2- سيستم ارتقا بازي زيادي شلوغ بنظر ميرسه. در آپگريد كردن ها نيازي به دقت زياد نيست. آيتم هاي مورد نياز اونقدر زيادن كه بجاي اينكه از پيدا كردنشون خوشحال بشيد از اينكه دست و پا گيرن ناراحت ميشيد.

چقدر اون مرحله كه بايد بين ashly وkaiden يكي رو انتخاب كنيد انتخاب توش دشواره. آدم احساس ميكنه خودش تو اون موقعيته... بخصوص آهنگ قسمت بعدش كه تو سفينه هستن و در مورد اوني كه از دست دادن صحبت ميكنن:((
دوستاني كه بازي كردن ميتونن بگن كه كشته شدن wrex جزو روند بازيه يا ميتونيد به شكلي عمل كنيد كه اون هم زنده بمونه؟

احتمالا رو درجه سختی Normal بازی میکنی، اگه RPG بازی برو رو درجه هایه سختتر.

آره خب ولی من Ashley رو انتخاب کردم چون باهاش کار داشتم.:evil:

من که Wrex رو نکشتم چون باهام کنار اومد(البته اصلا ازش استفاده نمیکردم). فکر کنم یا باید Charmت بالا باشه یا ماموریت جانبی Wrex رو انجام بدی(همون زره خانوادگیش). بعد یه گزینه تو صحبتت میاد که میتونی باهاش کنار بیای.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
احتمالا رو درجه سختی Normal بازی میکنی، اگه RPG بازی برو رو درجه هایه سختتر.

آره خب ولی من Ashley رو انتخاب کردم چون باهاش کار داشتم.:evil:

من که Wrex رو نکشتم چون باهام کنار اومد(البته اصلا ازش استفاده نمیکردم). فکر کنم یا باید Charmت بالا باشه یا ماموریت جانبی Wrex رو انجام بدی(همون زره خانوادگیش). بعد یه گزینه تو صحبتت میاد که میتونی باهاش کنار بیای.
البته يه چيزي رو بگم‌: من wrex رو نكشتم ، Ashly كشتش ، اونهم از پشت سر!!! طفلي wrex هم حق داشت. به هر حال حالا يكم دير شده بايد بهتر صحبت ميكرد. هر چي باشه ashly رو shepher تعصب داره.:biggrin1:
شما تا کجاش رفتید خوش به حالت من که تو همون مرحله برفیم بعد اینکه مکعب درست کردم چنتا دیگه ما موریت رد کردم دیگه تموم شد گیر کردم
خوب بگو كجاش گير كردي شايد بتونيم كمكت كنيم.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من تو مرحله برفی بعد اینکه مکعب درست کردم یه در واز شد چنتا ما موریت تموم کردم دیگه نمیدونم کجا برم تو یه جایی که حیوانات عجیب میاد بعد چنتا ادم هم هست که با هاشون در گیر شدم .
راستی کی من به انتخاب ashly و kaiden میرسم

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اما در مورد بازي :
موافقم خیلی شلوغ هستن و آدم رو گیج می کنن البته بیشتر از 150 تا آیتم هم نمی تونی بگیری و باید آیتمهای قدیمی رو که دیگه استفاده ای نداری حذف کنی .

واقعا این صحنه یکی بهترین و زیباترین صحنه های بازی بود که واقعا من توش گریم در اومد :crying1: من کلا دوبار تا حالا بازی رو تموم کردم و توی این قسمت یه بار با Ashly فرار کردم یه بار هم با Kaiden واقعا توی این قسمت طراحی احساسات شپرد عالی بود و کاملا آشفتگی تو صورتش موج می زد .

نه من هر کاری کردم نجاتش بدم نشد فکر کنم مثل انتخاب Ashly و Kaiden جزو روند داستان گرچه موجود بیخودی بود و من باهاش یدونه ماموریت هم نرفتم ولی نحوه کشتنش رو می تونستی انتخاب کنی که خودت بکشیش یا Ashly کلا این نژاد میونه خوبی با انسانها نداشتند .

من تو مرحله برفی بعد اینکه مکعب درست کردم یه در واز شد چنتا ما موریت تموم کردم دیگه نمیدونم کجا برم تو یه جایی که حیوانات عجیب میاد بعد چنتا ادم هم هست که با هاشون در گیر شدم .
راستی کی من به انتخاب ashly و kaiden میرسم
شما حالا حالاها مونده به اونجا برسی دو تا سیاره دیگه هستش .

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
بچه ها راستشو بخواید من اول که این بازیرو دیدم ازش خوشم نیومد ولی یه ذره که بازی کردم دیدم عاشقش شدم واقعا عالیه بهترین rpg که تا حالا بازی کردم زیره 5/9 حقش نیست فقط یه مقدار کنترله ماشین مشکله وگرنه biowar ترکوند

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
از کجا باید گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بنده خدا ها میترسن بگن داریم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر