Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
چون می دونستم لیارا نمیاد،از اومدن دو نفر تو تیم فقط هیجان زده شدم یکی Legion بود دومی هم گروس
Thane هم که دقیقا نقطه قوت شخصیت ها بود ولی چون نمی شناختمش خیلی احساساتی نشدم.البته بعدا شد مکمل گروس و جک تویه ترکیب تیمم
اگر با من باشه این Quarian ها رو نابود میکنم،حالا به هر طریقی و سیاره رو میدم به Geth ها.نمی دونم چرا از این نژاد خوشم نمیاد.

اره یک جوریی صداش،من هم خوشم میاد ازش هم می ترسم یجورایی:d

از چی خرف میزنی مهرداد ؟ لیارا که تو اسکوادمون هست !:d

چرا بدت میاد ؟ بیچاره ها خیلی مظلومن که !:d

لعتی اینقدر کشیده که تارهای صوتیش نابود شده !:d

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خودت که بهتر می دونی سهیل،تو بازی اصلی جز خدمه نشد که.
کلا من از تالی هم خیلی خوشم نمیاد چه برسه به Quarianها.به نظرم تالی تویه هر دو قسمت جز ضعیف ترین افراد کرو بودش.شاید بخاطر همین که خیلی ازشون خوشم نمیاد،ضعیفا.
می دونی سهیل الان وقته چیه؟یک بار دیگه بشینی ME2 رو بری تا برا 3 کاملا آماده باشی:d

من یکی دوتا از فیلمای قدیمیش رو هم که دیدم همین جوری بود صداش.نکشیده، تقصیر باباهس!:d

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
اخرین تصاویر منتشر شده قبل از عرضه بازی !!!دیگه چیزی زیادی نمونده !

80453.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کلا من از تالی هم خیلی خوشم نمیاد چه برسه به Quarianها.به نظرم تالی تویه هر دو قسمت جز ضعیف ترین افراد کرو بودش.شاید بخاطر همین که خیلی ازشون خوشم نمیاد،ضعیفا.
می دونی سهیل الان وقته چیه؟یک بار دیگه بشینی ME2 رو بری تا برا 3 کاملا آماده باشی:d

من یکی دوتا از فیلمای قدیمیش رو هم که دیدم همین جوری بود صداش.نکشیده، تقصیر باباهس!:d

:|
خیلی هم دلت بخواد :D اصلا تالی نباید بهت محل میزاشت تا قدرش رو بدونی :D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل

لیارا تو شماره 3 جزو اسکوادمون هست بابا !:d چی میگی ؟!:d

من نسبت به تالی احساسی ندارم ولی دلیل نمیشه چون احساسی ندارم نسبت به Quarian ها هم همین احساسو داشته باشم . بنظرم نژاد جالبین . از Migrant Fleet هم خیلی خوشم میاد . منو یاد Battlestar Galactica میندازه .:d

من که یکی دو هفته پیش دوباره تمومش کردم .:d بعد امتحانات یک دور از شماره 1 شروع میکنم که قشنگ بچسبه .:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
لیارا تو شماره 3 جزو اسکوادمون هست بابا !:d چی میگی ؟!:d

من نسبت به تالی احساسی ندارم ولی دلیل نمیشه چون احساسی ندارم نسبت به Quarian ها هم همین احساسو داشته باشم . بنظرم نژاد جالبین . از Migrant Fleet هم خیلی خوشم میاد . منو یاد Battlestar Galactica میندازه .:d

من که یکی دو هفته پیش دوباره تمومش کردم .:d بعد امتحانات یک دور از شماره 1 شروع میکنم که قشنگ بچسبه .:d
سهیل ، مهرداد داره در مورد ME2 حرف میزنه و میگه Liara توی ME2 جز گروهمون نبود :D

اینجا همه نسبت به تالی بی احساسند :| بعد که توی نسخه 3 ماسکش رو برداشت میبینم چطور همتون عاشقش میشین :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سهیل ، مهرداد داره در مورد ME2 حرف میزنه و میگه Liara توی ME2 جز گروهمون نبود :biggrin1:
دقیقا:d

منو یاد Battlestar Galactica میندازه .:d
اگر منظورت سریالست که به نظرم سریال چیپیه.:d

گفته بودی می خوای دوباره بری ولی از یکشو حال ندارم برم،زیاده:).همین دوش عالیه.

خیلی هم دلت بخواد :biggrin1: اصلا تالی نباید بهت محل میزاشت تا قدرش رو بدونی :biggrin1:
اینجا همه نسبت به تالی بی احساسند
علی،از بس که نچسبه:dحالا بذار ماسکشو ور داره بعد در موردش شاید تغییر عقیده دادیم:d
اما دلیل اینکه ازش خوشم نمیاد همون ضعیف بودنشه.اینو که قبول داری ضعیفه؟
در ضمن با این تالی هم به یک جاهایی رسیده بودم اما اصلا نمی تونستم باهاش حال کنم:dاین ماسکشو در بیاره خفه نمیشه؟
نکنه جا میراندا اینو ترجیح دادی؟:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
.................

اینقدر از افعال حال استفاده کردی که ذهنم منحرف شد !:|:d

بخواب بابا !:d BG چیپه ؟ اگه ندیدیش پس خواهشا زر زر اضافی نکن !:d:d

اتفاقا میگن فیسشون خوبه . تالی کارش هک و Engineer و ایناست . شاید تو زمینه تخصی خودش جزو بهتریناست . شاید تو با این چیزا زیاد سر و کار نداشتی .

نه همون طوری که آخر ME2 ماسکشو در آورد . چون خیلی به بیماری حساسن و محیط Migrant Fleet خیلی کثیفه این ماسکارو میزنن .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا کسی با این GSE ME2 کار کرده؟ من میخوام Wrex رو بیارم تو بازی (ME1 رو بازی نکردم). کسی بلده چیکار باید بکنم تا تو بازی باشه؟
ادیت سیو ME2 که آسونه Legion رو راحت برگردوندمش.:d ولی نمیدونم برای ME1 چه تنظیماتی رو انتخاب کنم.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بعد که توی نسخه 3 ماسکش رو برداشت میبینم چطور همتون عاشقش میشین

اتفاقا تنفر بیشتر میشه.از همین الان میتونم فیسِ کریهش رو تصور کنم...اییی:d
میراندا و اشلی رو ترجیح میدم...هر چی باشه انسانن:dحالا میراندا نه بصورتِ‌ کامل.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی،از بس که نچسبه:dحالا بذار ماسکشو ور داره بعد در موردش شاید تغییر عقیده دادیم:d
اما دلیل اینکه ازش خوشم نمیاد همون ضعیف بودنشه.اینو که قبول داری ضعیفه؟
در ضمن با این تالی هم به یک جاهایی رسیده بودم اما اصلا نمی تونستم باهاش حال کنم:dاین ماسکشو در بیاره خفه نمیشه؟
نکنه جا میراندا اینو ترجیح دادی؟:d
مشکل از تالی نیست مشکل از شپرد بی احساس توئه :D اتفاقا خیلی هم بهتر از میراندا بود :D
در مورد مشکلش و دلیل ماسک زدنش هم که سهیل توضیح داد
اتفاقا تنفر بیشتر میشه.از همین الان میتونم فیسِ کریهش رو تصور کنم...اییی:d
میراندا و اشلی رو ترجیح میدم...هر چی باشه انسانن:dحالا میراندا نه بصورتِ‌ کامل.
ای نژاد پرست :D :|
تفکراتت مثل Illusive Man ـه ، فقط به انسان ها توجه میکنی :| :D

اتفاقا یه جا خوندم که Quarian ها زیباترین نژاد توی Galaxy هستن ، از خدات هم باشه بتونی قیافه یکیشون رو ببینی :D :| اگه حتی یه ذره شبیه این عکس باشه مطمئنم تبدیل میشه به یکی از بهترین Love Interest های نسخه 3 :D

hq_no_mask_tali_by_dannybates-d3atepj.jpg

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
بخواب بابا !:d BG چیپه ؟ اگه ندیدیش پس خواهشا زر زر اضافی نکن !:d:d
فهمیدم کلا نظراتتم چیپه:d
کلاس هم فقط soldier،راسیتش اصلا با بقیه کلاسا حال نمی کنم
نه همون طوری که آخر ME2 ماسکشو در آورد . چون خیلی به بیماری حساسن و محیط Migrant Fleet خیلی کثیفه این ماسکارو میزنن .
هیچ وقت نتونستم اینو اخرش زنده نگه دارم تا ببینم ماسکشو در میاره یا نه!میمیره همش منم چون کاراکترش برام خیلی مهم نیست برش نمی گردوندم:d
قضیه ماسکرو هم می دونستم واسه مسخره بازی گفتمش:d

مشکل از تالی نیست مشکل از شپرد بی احساس توئه :biggrin1: اتفاقا خیلی هم بهتر از میراندا بود :biggrin1:
اتفاقا از این میراندا خوشم نمیاد،یه جوریی،کجه انگار.:d
اما بازیگرشو دوس دارم،یه سریالم ازش دیدم

علی به نظرم که صورتشو تو 3 هم نشون نمیده.
این عکس هم خیلی خوبه،قول میدم در صورت درست بودن این ادعا بیشتر بهش توجه کنم:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اتفاقا از این میراندا خوشم نمیاد،یه جوریی،کجه انگار.:d
اما بازیگرشو دوس دارم،یه سریالم ازش دیدم

علی به نظرم که صورتشو تو 3 هم نشون نمیده.
این عکس هم خیلی خوبه،قول میدم در صورت درست بودن این ادعا بیشتر بهش توجه کنم:d
منم سریال Chuck رو میبینم ولی توی بازی خیلی داغون ساختنش اصلا نمیشه بهش نگاه کرد :| شخصیتش هم که دیگه در حد جلبک :D

اگه توی نسخه 3 صورت تالی رو نشون ندن من خودم شخصا Bioware رو به آتیش میکشم :D

بعد از اینکه صورتش رو دیدی دیگه تالی محلت نمیزاره که بخوای بهش توجه کنی :D :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر