Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
تاریخ عرضه ی بازی کیه؟ من 2 رو یه ذره بیشتر بازی نکردم ارزش داره برم بخرم دوباره؟

حتما 2ـش رو بگیر تموم کن من که با دوش خیلی بیشتر از یکش حال کردم واقعا زیبا بود مخصوصا او آکواریومه اتاق شپرد:d

این قسمت هم March 6, 2012 می یاد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان اون مطلبی که بهروز گذاشته بود ماموریت مریخش رو خوندم ، وای فوق العاده بود به همه توصیه میکنم اگه میتونند جلوی خودشون رو بگیرن و مطلب رو نخونند و صبر کنند تا بازی عرضه بشه

این رو اگه کسی میخواد بدونه باز کنه ( چیز خاصی نیست ولی خب شاید کسی نخواد بفهمه در مورد IM ـه )
توی ماموریت مریخ متوجه میشیم چرا IM به ما داره حمله میکنه و هدفش چیه ( بیشتر توضیح نمیدم خواستید برید مطلب رو بخونید ، هرچند توصیه میکنم همین دو ماه رو طاقت بیارید و بازی رو برای خودتون اسپویل نکنید )

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.
اگه سیوهای یک رو به دو ایمپورت کنم لولم از همون یکه؟یا اگه کلاسم رو عوض کنم از یک میشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه سیوهای یک رو به دو ایمپورت کنم لولم از همون یکه؟یا اگه کلاسم رو عوض کنم از یک میشه.
لول رو نمیدونم ولی اگه ایمپورت کنی مقدار زیادی منابع با مقداری هم Paragon / Renegade بهت میده و همچنین تصمیماتت رو اثر میده

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
ایمپورت کنی لول باز از یک شروع میشه.این ایمپورت بیشتر برای تصمیماتی هست که در طول بازی گرفتی.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
الان اون مطلبی که بهروز گذاشته بود ماموریت مریخش رو خوندم ، وای فوق العاده بود به همه توصیه میکنم اگه میتونند جلوی خودشون رو بگیرن و مطلب رو نخونند و صبر کنند تا بازی عرضه بشه

این رو اگه کسی میخواد بدونه باز کنه ( چیز خاصی نیست ولی خب شاید کسی نخواد بفهمه در مورد IM ـه )
توی ماموریت مریخ متوجه میشیم چرا IM به ما داره حمله میکنه و هدفش چیه ( بیشتر توضیح نمیدم خواستید برید مطلب رو بخونید ، هرچند توصیه میکنم همین دو ماه رو طاقت بیارید و بازی رو برای خودتون اسپویل نکنید )

هدف TIM واسه اینکارا معلوم شده ؟ من که چیزی نفهمیدم . یک توضیحی میدی ؟ فقط میگه من دنبال چیزی هستم که همیشه میخواستم . حالا که فهمیدم تکمولوژی تبدیل کردن به Husk رو یاد گرفته متوجه شدم که Adjutants از کجا اومدن .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
باید بشه!زیاد نیست اما میده.البته فکر کنم به این هم بستگی داشته باشه که مثلا توی ME1 میزان Paragon یا Renegade ـت چقدر بوده باشه! :D

تو یکش که خیلی بود.ربطی به کلاس نداره؟چون تو یک soldier بودم ولی تو دو infiltrate شدم.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
راستی تو این قسمت هم شهره آغداشلو هم هست ؟ آخه تو imdb نوشته

اونجوری که بوش میاد باید باشه . شایدم واسه اینکه Quarian هارو متقاعد به جنگیدن با Reapers بکنیم شهره یک نقشی داسته باشه .

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
تویه Me2 شهره نقش یکی از Quarian هارو داشت.فکر کنم مرحله ی لویال کردن تالی بودش

Admiral Shala'Raan vas Tonbay

Admiral_Daro'Xen_Vas_Moreh_ME2_Before_Alarei.jpg

====

مرحله ی Loyalty ـی باحالی بود، البته تالی بابا vas Normandy شد رفت، دیگه هم پسش نمیدیم ! >:d:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
تویه Me2 شهره نقش یکی از Quarian هارو داشت.فکر کنم مرحله ی لویال کردن تالی بودش

آره . من یاد صداش میفتم تنم میلرزه !:d

Admiral Shala'Raan vas Tonbay

====

مرحله ی Loyalty ـی باحالی بود، البته تالی بابا vas Normandy شد رفت، دیگه هم پسش نمیدیم ! >:d:d

آره تو کستینگ ME3 تو Imdb هم vas Normandy نوشته !:d

Quarian ها تو این شماره باید نقش مهمی داشته باشن . بعد اتفاقات ME3 با Geth ها تو سیاره مادریشون زندگی خوب و خوشی رو میگذرونن !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر