Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
آقا من یه سیو از از mass2 میخوام که mass1 توش ایمپورت شده باشه و اشلی زنده باشه و wrex هم زنده باشه وتو mass2 هم تمام اعضای گروه زنده باشن تو پایان . کسی میتونه همچین سیوی بهم بده ؟ چون دیگه نمیتونم mass1 رو بازی کنم و رکس رو زنده نگه دارم و بعد برم 2 رو از اول بازی کنم .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا من یه سیو از از mass2 میخوام که mass1 توش ایمپورت شده باشه و اشلی زنده باشه و wrex هم زنده باشه وتو mass2 هم تمام اعضای گروه زنده باشن تو پایان . کسی میتونه همچین سیوی بهم بده ؟ چون دیگه نمیتونم mass1 رو بازی کنم و رکس رو زنده نگه دارم و بعد برم 2 رو از اول بازی کنم .

خوب به جای این کار مس افکت 3 رو بدون اینپورت کردن سیو و با حالت پیش فرض بازی کن ...

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
خوب به جای این کار مس افکت 3 رو بدون اینپورت کردن سیو و با حالت پیش فرض بازی کن ...
نه آخه میخوام ایمپورت کنم . خودم مس افکت 2 رو 2 بار تموم کردم و از مس افکت 1 هم ایمپورت کردم ولی واسه من رکس مرده بود تو مس افکت1 و تو مس 2 هم چند تا مرده داشتم . حالا سیو میشه پیدا کرد ؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
نه آخه میخوام ایمپورت کنم . خودم مس افکت 2 رو 2 بار تموم کردم و از مس افکت 1 هم ایمپورت کردم ولی واسه من رکس مرده بود تو مس افکت1 و تو مس 2 هم چند تا مرده داشتم . حالا سیو میشه پیدا کرد ؟

میشه save بازی خودم رو بزارم که اگه بشه با پروفایل خودت یکیش کنی؟

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
میشه save بازی خودم رو بزارم که اگه بشه با پروفایل خودت یکیش کنی؟
" یه سیو از از mass2 میخوام که mass1 توش ایمپورت شده باشه و اشلی زنده باشه و wrex هم زنده باشه وتو mass2 هم تمام اعضای گروه زنده باشن تو پایان " سیو شما این مشخصات رو داره ؟ اگه داره ممنون میشم بدین . بعد چجوری این سیو رو match کنم با 360 و مس افکت2 خودم ؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
" یه سیو از از mass2 میخوام که mass1 توش ایمپورت شده باشه و اشلی زنده باشه و wrex هم زنده باشه وتو mass2 هم تمام اعضای گروه زنده باشن تو پایان " سیو شما این مشخصات رو داره ؟ اگه داره ممنون میشم بدین . بعد چجوری این سیو رو match کنم با 360 و مس افکت2 خودم ؟
save من همه این مشخصات رو داره ولی من تو شماره 2 با این زنه که باعث نجاتت میشه و تو گروهIM هست Loyal شدم
برای Match کردن هم که اموزشش تو این سایت هست ولی من تا حالا نتوستم اینکارو انجا بدم!:d

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:39 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال که الان برام پیش اومد اینکه من چند save از بازی دارم که هرکدومشون مثل loyal کردن و ...باهم فرق میکنن فقط نمیدونم کدوم save بازی روش چه کارهایی انجام دادم .راهی نداره که بشه فهمید که تو شماره 3 بازی گیر نکنم؟

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
save من همه این مشخصات رو داره ولی من تو شماره 2 با این زنه که باعث نجاتت میشه و تو گروهIM هست Loyal شدم
برای Match کردن هم که اموزشش تو این سایت هست ولی من تا حالا نتوستم اینکارو انجا بدم!:d

---------- نوشته در 02:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:39 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال که الان برام پیش اومد اینکه من چند save از بازی دارم که هرکدومشون مثل loyal کردن و ...باهم فرق میکنن فقط نمیدونم کدوم save بازی روش چه کارهایی انجام دادم .راهی نداره که بشه فهمید که تو شماره 3 بازی گیر نکنم؟

فک کنم منظورت از اون زنه همون میرانداست . آره همون سیو رو میخوام + شرایطی که بالا گفتم . اگه اون سیو رو یه جا آپلود کنی من وردارم خیلی ممنون میشم .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
اصلابا وجود
Charge_ME2_Icon.png
کسی دلش میاد بره سراغ کلاسه دیگه ای ؟

نه والا !:d

مگه بازی قابلیت Stealth هم داره ؟! :D

نه بابا ! این سینا یکچیزی میگه !:dیک ویدئو نشون داده بود که شپرد از پشت با Omni Blade یکی رو نفله میکنه . استیلثش در همین حده .:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه بابا ! این سینا یکچیزی میگه !:dیک ویدئو نشون داده بود که شپرد از پشت با Omni Blade یکی رو نفله میکنه . استیلثش در همین حده .:d
ای بابا این که دیگه بود و نبودش فرقی نداره :D من گفتم الان در حد هیتمن Stealth داره :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

در انجام کاره خیر هیچ وقت کوتاهی نکنید!:D
بی زحمت به منم بده!
فک کنم منظورت از اون زنه همون میرانداست . آره همون سیو رو میخوام + شرایطی که بالا گفتم . اگه اون سیو رو یه جا آپلود کنی من وردارم خیلی ممنون میشم .

آقا منم میخوام! نسخه 1و2 رو روی ویندوز زدم. اون موقع ایکس باکس نداشتم! الان میخوام رو کنسول بزنم! سیو ندارم. آموزشش چجوری کسی میدونه؟!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
همونم خودش خیلیه!:D البته مخفیانه بهش نزدیک میشه و بعد نفله میکنه:D
من گفتم الان در حد هیتمن Stealth داره :D
:eek:
کلا اعتبار کلمه ی Stealth رو بر باد دادی!:D

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بیا علی هی میگفتی چرا از داستان چیزی نمیگن ! :d

6 ساعت اول بازی

اول مقاله که از اول تا آخر این 6 ساعت توضیح داده که میتونید از اینجا بخونیدش ! (دیگه اسپویل داره ها، پس مواظب باشید ! :d)

3 تا عکسی که مقاله ی بالا از ماموریت ها گذاشته : (اسپویل ! )

6666858401_23b873be66_o.jpg
6666874177_dccdaef6f7_o.jpg
6592707415_29c74ab29d_o.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بیا علی هی میگفتی چرا از داستان چیزی نمیگن ! :d

6 ساعت اول بازی

اول مقاله که از اول تا آخر این 6 ساعت توضیح داده که میتونید از اینجا بخونیدش ! (دیگه اسپویل داره ها، پس مواظب باشید ! :d)

3 تا عکسی که مقاله ی بالا از ماموریت ها گذاشته : (اسپویل ! )

6666858401_23b873be66_o.jpg
6666874177_dccdaef6f7_o.jpg
6592707415_29c74ab29d_o.jpg

من منظورم یه تریلر داستانی بود نه 6 ساعت اول بازی :D

حالا من چطوری جلوی خودم رو بگیرم و تا اومدن بازی این مطلب رو نخونم :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر