Mass Effect 3 | Xbox 360 (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره . من یاد صداش میفتم تنم میلرزه !:d

آره تو کستینگ ME3 تو Imdb هم vas Normandy نوشته !:d

Quarian ها تو این شماره باید نقش مهمی داشته باشن . بعد اتفاقات ME3 با Geth ها تو سیاره مادریشون زندگی خوب و خوشی رو میگذرونن !:d

اتفاقا اگه بتونیم در مورد Geth ها تصمیم گیری کنیم من همشون رو میفرستم به جنگ با Reaper ها :D

اگه تونستن توی مبارزه با Reaper ها خوب کار کنند که چه بهتر ولی اگه مُردن مشکل Quarian ها هم خود به خود حل میشه :D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
اتفاقا اگه بتونیم در مورد Geth ها تصمیم گیری کنیم من همشون رو میفرستم به جنگ با Reaper ها :D

اگه تونستن توی مبارزه با Reaper ها خوب کار کنند که چه بهتر ولی اگه مُردن مشکل Quarian ها هم خود به خود حل میشه :D

اگه تو ME2 دوباره برنامه ریزیشون میکردی الان دیگه با Reapers کاری ندارن پس چه بخوای چه نخوای با ما و Quarian ها متحد هستن . وقتی هم متحدشون باشی یعنی اینکه میتونیم باهاشون سر کنیم و از درون بشناسیمشون !!:d

شاید اکثرشون بمیرن ولی یک عده ای به فرماندهی Legion زنده میمونن و یا جایی میرن که 200 سال گذشته رو توش سر میکردن یا با Quarian ها با خوبی و خوشی زندگی میکنن !:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگه تو ME2 دوباره برنامه ریزیشون میکردی الان دیگه با Reapers کاری ندارن پس چه بخوای چه نخوای با ما و Quarian ها متحد هستن . وقتی هم متحدشون باشی یعنی اینکه میتونیم باهاشون سر کنیم و از درون بشناسیمشون !!:d

شاید اکثرشون بمیرن ولی یک عده ای به فرماندهی Legion زنده میمونن و یا جایی میرن که 200 سال گذشته رو توش سر میکردن یا با Quarian ها با خوبی و خوشی زندگی میکنن !:d
اگه اشتباه نکنم توی ME2 یا باید نابودشون میکردی یا برنامه ریزی مجدد درسته ؟! من فکر کنم برنامه ریزی شون کردم :D

اگه همه Geth ها مثل Legion بودن که دیگه همه چیز حل بود :D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
اگه اشتباه نکنم توی ME2 یا باید نابودشون میکردی یا برنامه ریزی مجدد درسته ؟! من فکر کنم برنامه ریزی شون کردم :D

اگه همه Geth ها مثل Legion بودن که دیگه همه چیز حل بود :D

Legion کلا یک استثنا تو Geth هاست .:d با همین هوشش میتونه رهبر خوبی باشه . من که بهش ایمان دارم .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Geth ها یکی از بهترین نژادای(!) بازی بودن.:D من که خیلی ازشون خوشم میومد. حتی تو ME1. تو 2 که دیگه با وجود Legion علاقم بیشتر هم شد:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Geth ها یکی از بهترین نژادای(!) بازی بودن.:D من که خیلی ازشون خوشم میومد. حتی تو ME1. تو 2 که دیگه با وجود Legion علاقم بیشتر هم شد:D
از لحاظ ظاهری این حرفت رو قبول دارم نژاد خوش قیافه ایی هستن ولی بدیشون این بود که خیلی راحت تحت تاثیر Reaper ها قرار گرفتن :D

Legion خیلی شخصیت جالبی داره و با وجود اینکه از نژاد Geth ها زیاد خوشم نمیاد ولی Legion واقعا یه چیز دیگست :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

در مورد پایان ME2
من توی ME2 هر کاری کردم سر این هک اونی رو که برای هک میزاشتم میمرد. لویالشونم کرده بودم و همه چیزم درست بود ولی بازم میمردن. وقتی برای یه سوپر سیو میرفتم سر دو راهی بودم بین اینو و tali کی رو بذارم برا هک. چون احتمال مدادم بازم میمره اینو گذاشتم که البته مرد. الان افسوس میخورم چرا این مرد. کاش این Grunt و میذاشتم بمیره. هر چند اونوقت نمیتونس هک کنه کل تیمو به باد میداد. :d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل

همه نژادای بازی خوبن . رو هرکدوم دست میزاری یک نکته مثبتی داره .:d ME1 یادش بخیر . Colossus ها خیلی خوف بودن .:d

از لحاظ ظاهری این حرفت رو قبول دارم نژاد خوش قیافه ایی هستن ولی بدیشون این بود که خیلی راحت تحت تاثیر Reaper ها قرار گرفتن :D

Legion خیلی شخصیت جالبی داره و با وجود اینکه از نژاد Geth ها زیاد خوشم نمیاد ولی Legion واقعا یه چیز دیگست :D

بدیشون این بود که خنگ بودن ! عقل درست حسابی نداشتن !:d البته این همکاری واسه خودشونم خوب بود نه اینکه گول خورده باشن . در هر صورت Reapers اینارو نابود نمیکردن و کل کهکشان مال اینا میشد .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همه نژادای بازی خوبن . رو هرکدوم دست میزاری یک نکته مثبتی داره .:d ME1 یادش بخیر . Colossus ها خیلی خوف بودن .:d

بدیشون این بود که خنگ بودن ! عقل درست حسابی نداشتن !:d البته این همکاری واسه خودشونم خوب بود نه اینکه گول خورده باشن . در هر صورت Reapers اینارو نابود نمیکردن و کل کهکشان مال اینا میشد .
اتفاقا به نظر من Reaper ها ، Geth ها رو هم نابود میکردن ، بعد از این همه سال اینا هر سری که میومدن همه رو نابود میکردن تا نشونه ایی ازشون نمونه ، حالا بیان یهو Geth ها رو زنده بزارن که چی بشه ؟! :D

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
اتفاقا به نظر من Reaper ها ، Geth ها رو هم نابود میکردن ، بعد از این همه سال اینا هر سری که میومدن همه رو نابود میکردن تا نشونه ایی ازشون نمونه ، حالا بیان یهو Geth ها رو زنده بزارن که چی بشه ؟! :D

ولی به نظر من هم احتمال اینکه زنده بمونن بیشتر بود اونوقت دیگه نیازی به ساخت(!) Collector ها هم نبود.
مخصوصا اینکه حرف گوش کنن پتانسیل خیلی بالایی هم دارند:D

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل

Reapers میومدن که موجودات Organic رو از بین ببرن ولی به ربات ها ( Synthetic ) کاری نداشتن . Geth ها هم یکجورایی ربات بودن . یکجورایی به خود Reapers هم شبیهن .

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم.
اگه سیوهای یک رو به دو ایمپورت کنم لولم از همون یکه؟یا اگه کلاسم رو عوض کنم از یک میشه.
میدونم خیلی زود دارن جواب میدم !
فکر نکنم از یک شروع شه . من لولم توی شماره ی اول 54 بود توی 2 از لول 4 شروع کردم.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
چون می دونستم لیارا نمیاد،از اومدن دو نفر تو تیم فقط هیجان زده شدم یکی Legion بود دومی هم گروس
Thane هم که دقیقا نقطه قوت شخصیت ها بود ولی چون نمی شناختمش خیلی احساساتی نشدم.البته بعدا شد مکمل گروس و جک تویه ترکیب تیمم
اگر با من باشه این Quarian ها رو نابود میکنم،حالا به هر طریقی و سیاره رو میدم به Geth ها.نمی دونم چرا از این نژاد خوشم نمیاد.

آره . من یاد صداش میفتم تنم میلرزه !:d
اره یک جوریی صداش،من هم خوشم میاد ازش هم می ترسم یجورایی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر