Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
صفحه ای که شفردو آپگرید میکنیم دور گردنش یه نیم داره هست که از 2قسمت با رنگهای مختلف تشکیل شده.این چیه؟
اونها Paragon و Renegade هستن.
قسمت آبی رنگ که Paragon نام داره , بعد از انجام کارهای نیک (!) مثل اتمام مآموریت به صورت صادقانه و پاک :D یا دیالوگهای لطیف و ... زیاد میشه.
Renegade هم که قرمز هست برعکس اینه. یعنی مثلآ تندخویی و دیالوگهای خشن و تموم کردن مآموریت به نفع خودمون (به جای اینکه به نفع جامعه باشه :D)

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
اونها Paragon و Renegade هستن.
قسمت آبی رنگ که Paragon نام داره , بعد از انجام کارهای نیک (!) مثل اتمام مآموریت به صورت صادقانه و پاک :D یا دیالوگهای لطیف و ... زیاد میشه.
Renegade هم که قرمز هست برعکس اینه. یعنی مثلآ تندخویی و دیالوگهای خشن و تموم کردن مآموریت به نفع خودمون (به جای اینکه به نفع جامعه باشه :D)

اگر اینها زیاد بشن چی میشه؟

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
تمومش کرددم.اون آخر اون مرده گفت این اصلحه را نابود نکن.من کردم.اگر به حرفش گوش کنی تغییری ایجاد میشه؟راستی پروفسوره و جک و اون مرد با ادبه که پوستش سبزه و اون رباته مردن.نمیشه کاری کرد نمیرن؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
درود
اگر اینها زیاد بشن چی میشه؟
با اجازه از آریا.
اگه اینها زیاد بشن میتونی بعضی دیالوگ هایی که بعضی مواقع سیاهه و نمیتونی انتخاب کنی رو انتخاب کنی که اکثرا در مواقعی هست که باید بین چند انتخاب ممکن بهترین انتخاب رو داشته باشی.
مثلا وقتی بین افراد گروهت دعوا شد میتونی طوری دیالوگ هاتو انتخاب کنی که هیچ کدوم از طرفین ناراحت نشن.
تمومش کرددم.اون آخر اون مرده گفت این اصلحه را نابود نکن.من کردم.اگر به حرفش گوش کنی تغییری ایجاد میشه؟راستی پروفسوره و جک و اون مرد با ادبه که پوستش سبزه و اون رباته مردن.نمیشه کاری کرد نمیرن؟
چرا میشه.شما باید اول همه ی افراد گروهت رو لویال(وفادار)کنی.اینکار هم باید با انجام ماموریتهای شخصیه هر کدومشون انجام بدی.
دوم باید از هر کدوم تو جای مناسب استفاده کنی.

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
درود

با اجازه از آریا.
اگه اینها زیاد بشن میتونی بعضی دیالوگ هایی که بعضی مواقع سیاهه و نمیتونی انتخاب کنی رو انتخاب کنی که اکثرا در مواقعی هست که باید بین چند انتخاب ممکن بهترین انتخاب رو داشته باشی.
مثلا وقتی بین افراد گروهت دعوا شد میتونی طوری دیالوگ هاتو انتخاب کنی که هیچ کدوم از طرفین ناراحت نشن.

چرا میشه.شما باید اول همه ی افراد گروهت رو لویال(وفادار)کنی.اینکار هم باید با انجام ماموریتهای شخصیه هر کدومشون انجام بدی.
دوم باید از هر کدوم تو جای مناسب استفاده کنی.

همشون وفادار بودن غیر از رباته و جک.اونها هم به خاطر این بود که دو نفر با هم دعواشون میشه طرف هرکدومو بگیری اون یکی دیگه وفادار نیست وگرنه ماموریت اونهارا هم انجام دادم

123list

کاربر سایت
Jun 5, 2007
17
من اول DLC را نصب کردم بعد کرکی که توی DLC بود را بعدش هم پچ 1.01را نصب کردم سپس کرک پچ 1.01 مشکلی هم نداشت هر کدوم از کرکها برای DLCو پچ جدا است و باید برای DLC و پچ به ترتیبی که نوشتم باید نصب کنی

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
همشون وفادار بودن غیر از رباته و جک.اونها هم به خاطر این بود که دو نفر با هم دعواشون میشه طرف هرکدومو بگیری اون یکی دیگه وفادار نیست وگرنه ماموریت اونهارا هم انجام دادم
خُب شما اگه پاراگونت زیاد بود میتونستی قضیه ی دعوای جک و میراندا, و دعوای تالی و لیژن(همون رباته) رو با انتخابات طوری حل کنی که هر دو طرف لویال بمونن.
در مورد بقیه ی افرادت که مُردن هم باید سعی کنی از افرادت با توجه به تخصصشون در جاهای مناسب استفاده کنی!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
من تازه يكش رو تموم كردم...ميشه بگيد چه جوري سيوها رو منتقل كنم كه كاراكترم بياد اينور؟؟؟
شما وقتی بازیو نصب میکنی 2تا ایکون میاد یکی برای اجرای بازی یکی هم نوشتهmasseffect configرو مس افکت کانفیک برو نوشته سیوگیم بعد روش کلیک کن فلدری که سیو توش هستو بریز همین خیلی اسونه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همون جا که برای اولین بار این سیاه پوسته رو میبینم و با این فظاییها میجنگیم هر چی میجنگم تمومی نداره از اون قدرت که با شماره 1 هست هم استفاده کردم ولی بازم اتفاقی نمیفته فقط میگه left shift رو نگه دار بعد دیگه معلوم نیست باید چیکار کرد یه سوال دیگه برای تموم کردن بازی حتما باید انگلیسیمون فول باشه تا بشه تمومش کرد؟ با تشکر

دمت گرم گرچه که انگلیسیمون ضعیفه ولی یه کاریش میکنیم
اگه درست یادم باشه وقتی دکمه رو نگه میداری یه چیزی به اسمpullهست بزن جیکاب یه کاری میکنه انقدر این کارو بکن تا دمویی شه

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام به همگی.
من دارم بازی میکنم اینو ولی عجیب همون اولش موندم!
من اون دکتره رو اوردم تو تیم خودم ولی دیگه نمیدونم باید چی کار کنم!!!!! کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
سلام به همگی.
من دارم بازی میکنم اینو ولی عجیب همون اولش موندم!
من اون دکتره رو اوردم تو تیم خودم ولی دیگه نمیدونم باید چی کار کنم!!!!! کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
همون سیاره که دکتر را گرفتی برو اونجا که آهنگ گذاشتن یه قسمتی چندتا پله میخوره میره پایین بقلش یه نگهبان ایستاده باهاش حرف بزن برو اونتو با اون کسی که اونجا هست هم حرف بزن.بعد برو همون سالن اولی که وارد سیاره میشی همونجا که ملت توی صف استادن برو اون گوشه که چندتا وسیله نقلیه هست.با یارو صحبت کن .میبرتت.اونجا یه نفر دیگه هم به گروهت اضافه میکنی.اگر اون هم اضافه شده برو یه سیاره دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر