Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من تو بازي به باگ هاي فضايي برخوردم! مثلا يه جا گير ميكنم يه دفعه ميرم رو هوا!
يه بار اينجوري بدون لودينگ رفتم به ديواره ي نورمندي! وازتوش رد شدم!(نرمنديش كاغذي بود!!!!!!!!!!!)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
من تازه يكش رو تموم كردم...ميشه بگيد چه جوري سيوها رو منتقل كنم كه كاراكترم بياد اينور؟؟؟
تو منوي شماره 2 همون اولين بار كه شروع ميكني نوشته كسي چيت بازيو داره؟(درسته كه نامرديه اما اعصاب خورد كنه)

Mohseen

کاربر سایت
Sep 9, 2008
43
من تازه شروع کردم این بازی رو
نسخه 1 اش رو هم بازی نکردم
بازیه خیلی عجیبیه ... خوب دست آدم توش بازه ---> اینقدر که باعث میشه گیج بشی .
تاپیکی هست که در مورد مراحلش بشه اطلاعات بدست آورد ؟
به نظر من یه جور بازیه فضایی پلیسیه :cheesygri
من الان تو امگام ....... عجب کاواره ای داشت :blushing:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
من تازه شروع کردم این بازی رو
نسخه 1 اش رو هم بازی نکردم
بازیه خیلی عجیبیه ... خوب دست آدم توش بازه ---> اینقدر که باعث میشه گیج بشی .
تاپیکی هست که در مورد مراحلش بشه اطلاعات بدست آورد ؟
به نظر من یه جور بازیه فضایی پلیسیه :cheesygri
من الان تو امگام ....... عجب کاواره ای داشت :blushing:

شما همینجا بپرس من یا بچه ها بهت جواب میدن !:biggrin1:

ناسلامتی اینجا تاپیک بازی هست دیگه !:biggrin1:

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان میشه یه خلاصه از داستان شماره یکش بگین که اصلا ماجرا چیه چون من نمیخوام یکشو بازی کنم میخوام داستان کلیشو بدونم که 2 شو شروع کنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
درود
با اجازه از سهیل:biggrin1:
شما الان نمیتونی بری.اونجا محل ماموریت آخره بازیه!:biggrin1:
عزيزم ديشب بازيو تموم كردم ! اخرش حتما بايد خودتو و همه يارات جز گرانت بميرن؟ عصابم سر ميراندا و جك خورد شد(من خدمه كشتيمو نجات ندادما!)

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
اقا من همون اولش گیر کردم اونجا که این مرد سیاه پوسته رو میبینم یک ساعته داریم با این سیاه پوسته این فظاییها رو میزنیم ولی اتفاق خاصی نمیفته باید چیکار کنم؟در ضمن از کجا میتونم راهنمای بازی رو دانلود کنم یا یه چیزی که یکم در مورد بازی توضیح بده چون من تا حالا نقش افرینی بازی نکردم یعنی اگه به سوالاتی که میشه همینجوری جواب بدیم اشکالی داره
با تشکر

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
عزيزم ديشب بازيو تموم كردم ! اخرش حتما بايد خودتو و همه يارات جز گرانت بميرن؟ عصابم سر ميراندا و جك خورد شد(من خدمه كشتيمو نجات ندادما!)

نه . بستگی به خود شما داره که چند نفر رو Loyal کرده باشی و انتخاب های درستی انجام داده باشی . هیچ حتمنی وجود نداره .

اقا من همون اولش گیر کردم اونجا که این مرد سیاه پوسته رو میبینم یک ساعته داریم با این سیاه پوسته این فظاییها رو میزنیم ولی اتفاق خاصی نمیفته باید چیکار کنم؟در ضمن از کجا میتونم راهنمای بازی رو دانلود کنم یا یه چیزی که یکم در مورد بازی توضیح بده چون من تا حالا نقش افرینی بازی نکردم یعنی اگه به سوالاتی که میشه همینجوری جواب بدیم اشکالی داره
با تشکر

من الان دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم باید با استفاده از قدرت های Biotic دشمنارو بکشی . ( بستگی به کلاست داره )

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
نه . بستگی به خود شما داره که چند نفر رو Loyal کرده باشی و انتخاب های درستی انجام داده باشی . هیچ حتمنی وجود نداره .

من الان دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم باید با استفاده از قدرت های Biotic دشمنارو بکشی . ( بستگی به کلاست داره )
هر کار میکنم نمیشه چطور از اون قدرت استفاده کنم

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
هر کار میکنم نمیشه چطور از اون قدرت استفاده کنم
شما اگه کلاس Soldier نباشی قدرت Biotic داری ( اگه باشی نداری و باید از قدرت های یارانت استفاده کنی )

Shift رو نگه داشته باش قدرتهات میاد و میتونی ازشون استفاده کنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر