Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من هم به شدت منتظرشم. پیش نمایش هاش که عالی بودند.شماره ی اولش یک از بهترین Action/RPG هایی بود که بازی کردم.
خدا کنه Bioware سراغ Jade Empire 2 هم بره :love:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
من فر کنم توی مجله خوندم که سیو بازی اول رو اگه نگه داریم به یه دردی میخوره ( در شماره ی دوم) .... کسی میدونه چه طوری ....چون من میخوام برای سیو بازی اول اونو دوباره تموم کنم !

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
ن فر کنم توی مجله خوندم که سیو بازی اول رو اگه نگه داریم به یه دردی میخوره
فکر کنم درسته
اما خب به چه درد میخوره؟؟
قیافه اون شخصیت قبلی با آپگریدها نهایت هست دیگه

شماره ی اولش یک از بهترین Action/RPG هایی بود که بازی کردم

تنها ایرادش این بود که سبک رو گفتن RPG هست

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
فکر کنم درسته
اما خب به چه درد میخوره؟؟
قیافه اون شخصیت قبلی با آپگریدها نهایت هست دیگه
راستش من یه جا خوندم که گفته بود لول آپ های شخصیتتون به ME2 منتقل نمیشه و باید از اول لول بگیری :cheesygri
فک کنم گفته بودن یه سری چیز میز اضافه میشه !!
نمی دونم چی ولی قشنگ یادمه که آپگرید ها نمیان اینجا !!!! باید از اول لول آپ کنی !
ولی گفته بودن سیو هارو نگه دارید ! منم نگه داشتم 3 تا کارکتر دارم که باشون تا ته رفتم ! دوتا مرد یه زن ! :cheesygri
یکی Engineer یکی دیگه Soldier بود اون یکی هم Vanguard بود فک کنم ! :cheesygri
ولی بازی خیییییییلو به من حال داد !
خدا کنه تو این باز جالب تر بشه !
انگاری گفتن بهترین بازیه Bioware هستش ! یعنی Dragon age هم میپکونه !
چه شود !!!
من میخوااااااااااااام ! (بعد از Cod Mw 2 از اسمه Shepherd بدم میاد نمیشه فامیلیشو عوض کرد ؟! :-" ) !!!!
سی می دونه که تو شماره جدید میشه از شخصیتی که تو قسمت قبل ساخته بودیم استفاده کرد؟
اره دیگه میشه !!!
باید سیو هات رو نگه داری !
ولی Upgrade هات میپره ! (میگن !!! :-")

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
یعنی اگه سیو هارو داشته باشیم یه جورایی یک Reward بهمون تعلق میگیره ؟؟؟؟
آره انگار !!
هم میتونی با کارکتر قبلیت بازی رو ادامه بدی هم یه Reward (به قول شما) بهت تعلق میگیره !
من میخوااااااااااااااام ! :((
واقعا نمیتونم تحمل کنم دوباره دارم ME1 بازی میکنم !
راستی این Special Edition ـش چجوریه !؟
لینکش تو تاپیک دانلود بازی ها بود !!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اره دیگه میشه !!!
باید سیو هات رو نگه داری !
ولی Upgrade هات میپره ! (میگن !!! :-")
پس بازي بايد با موتور Unreal 3 ساخته شده باشه، چون اگر از يه موتور ديگه ساخته شده باشه از ذخيره هاي بازي نميشه استفاده كرد.:-":confused:
همچنين درباره Upgrade ها گفتي كه ميپره، يعني شخصيت نسخه اول كه ساخته بوديم از ب بسم اله كارشو شروع ميكنه؟
يك سوال ديگه: آيا توي طراحي شخصيت اين شماره گزينه جديدي براي ساخت شخصيت اضافه ميشه كه تو نسخه قبل وجود نداشت مثل كوتاه و بلند كردن دست و پا؟:confused::confused:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
پس بازي بايد با موتور Unreal 3 ساخته شده باشه، چون اگر از يه موتور ديگه ساخته شده باشه از ذخيره هاي بازي نميشه استفاده كرد.
همچنين درباره Upgrade ها گفتي كه ميپره، يعني شخصيت نسخه اول كه ساخته بوديم از ب بسم اله كارشو شروع ميكنه؟
آره دیگه !!!
مگه قرار بوده موتوره بازی عوض بشه ؟!
آره چیزی که من خوندم ( تو بخش اخبار همین بازی سنتر خودمون بود ! ) گفته بود که آپگرید هات میپره یعنی شخصیتت آکه آکه ! :laughing:
يك سوال ديگه: آيا توي طراحي شخصيت اين شماره گزينه جديدي براي ساخت شخصيت اضافه ميشه كه تو نسخه قبل وجود نداشت مثل كوتاه و بلند كردن دست و پا؟
WTF ?! :eek:
نه بابا دیگه بلند کردن دست و پا !!! :lol:
مثلا میخوای پای شخصیتت رو بلند کنی که از در رد نشه ؟! :lol:
نمیدونم راستش !! شاید اضافه شده ! ولی میدونم یه کلاس بهش اضافه شده به اسم Sentiel اگه املاشو درست نوشته باشم !
چیزه خفنیه ! یه تریلر ازش توی GameTrailers دیدم !

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
آره دیگه !!!
مگه قرار بوده موتوره بازی عوض بشه ؟!
آره چیزی که من خوندم ( تو بخش اخبار همین بازی سنتر خودمون بود ! ) گفته بود که آپگرید هات میپره یعنی شخصیتت آکه آکه ! :laughing:

WTF ?! :eek:
نه بابا دیگه بلند کردن دست و پا !!! :lol:
مثلا میخوای پای شخصیتت رو بلند کنی که از در رد نشه ؟! :lol:
نمیدونم راستش !! شاید اضافه شده ! ولی میدونم یه کلاس بهش اضافه شده به اسم Sentiel اگه املاشو درست نوشته باشم !
چیزه خفنیه ! یه تریلر ازش توی GameTrailers دیدم !

بله البته املای درستش Sentinel هست ! کلاسی برای نبرد نزدیک هست و دارای زرهی فوق العاده قوی هست ! کلا کلاس جالبیه !:biggrin1:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
این کلاس نبرد نزدیک چجوریه؟!!
کاورگیریش اونجور که دیدم خیلی جالبه

اونجور که تو دمو نشون داده بود یه زره فوق العاده قوی داره و یه اسلحه ای که در فواصل نزدیک کاربرد داره !
همچنین دارای قابلیتهای ویژه ای هست ! مثلا میتونه Shield اونارو از بین ببره و اونارو آسیب پذیر بکنه که مخصوصا دربرابر روبات ها کاربرد فراوونی داره ! یا دشمنارو به هوا پرت میکنه و متلاشی میشن ! :biggrin1:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
دوتا سوال :

1- آیا جای گفته شده که میشه با شخصیتی غیر از نژاد انسان بازی کرد یا حتما باید کنترل شپرد رو داشته باشیم ؟

2- دشمنان اصلی بازی توی این شماره هم همون Geth ها هستن یا .... ؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
دوتا سوال :

1- آیا جای گفته شده که میشه با شخصیتی غیر از نژاد انسان بازی کرد یا حتما باید کنترل شپرد رو داشته باشیم ؟

2- دشمنان اصلی بازی توی این شماره هم همون Geth ها هستن یا .... ؟

ّشخصیت همچنان شپرد زن یا مرده و میشه از کاراکتری که تو نسخه اول ساختی ام استفاده کنی

دشمنا تو این شماره موجودایی هستن به اسم collector که به کلونی های انسانی حمله میکنن و آدما رو میدزدن و هدف شپرد تو این قسمت کشف علت این اتفاقاس ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر