Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
من الان به یک تصمیم جدی برخوردم !
بعد از تموم کردن Loyalty Missionهای Jack و Miranda، یه دعوایی پیش میاد بینشون ،
که واسه من گزینه‌های Paragon و Renegade تو دیالوگ غیر فعالن. واسه اینکه اونا فعال شن فقط باید درجه‌ی Paragon و اینا بالا باشه یا اینکه عوامل دیگه‌ای هم دخیلن ؟! مثلا ترتیب انجام ماموریتا
یا مثلا مقدار Level ؟ حالا اگه بین اینا طرف یکیو بگیرم ، بعدا میشه اون یکیو دوباره Loyal کرد ؟
فرق نمیکنه کدوم ؟
پ.ن :با اینکه به نظر حق با Jackه ،ولی خب هورمونام دستور میدن که Miranda رو انتخاب کنم ! :cheesygri

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
که واسه من گزینه‌های Paragon و Renegade تو دیالوگ غیر فعالن. واسه اینکه اونا فعال شن فقط باید درجه‌ی Paragon و اینا بالا باشه یا اینکه عوامل دیگه‌ای هم دخیلن ؟! مثلا ترتیب انجام ماموریتا
یا مثلا مقدار Level ؟ حالا اگه بین اینا طرف یکیو بگیرم ، بعدا میشه اون یکیو دوباره Loyal کرد ؟
فرق نمیکنه کدوم ؟
پ.ن :با اینکه به نظر حق با Jackه ،ولی خب هورمونام دستور میدن که Miranda رو انتخاب کنم ! :cheesygri
من پاراگونم زیاد بود بهشون گفتم باید به ماموریتمون فکر کنیم جای مسائل شخصی و مشکل حل شد:biggrin1:
کلا یه ذره مونده پاراگنم کامل شه!
فکر نکنم بعدا بشه اونی که ناراحت شده لویال کرد چون ماموریتاشونو انجام دادی!:confused:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من هم این بازی رو تموم کردم
خیلی حال کردم با این بازی
ماموریت های اصلی بازی کاملا از فرعی مشخصه خیلی هم ساده هست
یک جورایی با این بازی یاد فیلم star trek افتادم
تقریبا تو همین مایه ها بود :biggrin1:

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
کسی‌ کرک درست حسابی‌ واسه dlc‌ ها داره؟
این کرکی که اسمش Giveme2entitlments واسه من کار نمیده از جاهای مختلف هم دانلود کردم ولی‌ بازم کار نمیده

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
من پاراگونم زیاد بود بهشون گفتم باید به ماموریتمون فکر کنیم جای مسائل شخصی و مشکل حل شد
کلا یه ذره مونده پاراگنم کامل شه!
فکر نکنم بعدا بشه اونی که ناراحت شده لویال کرد چون ماموریتاشونو انجام دادی!
میشه ، من پاراگون نداشتم طرف جک رو گرفتم
بعد از ترینر استفاده کردم پاراگونم رو پر کردم ، رفتم مخش رو زدم :cheesygri

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
که واسه من گزینه‌های Paragon و Renegade تو دیالوگ غیر فعالن. واسه اینکه اونا فعال شن فقط باید درجه‌ی Paragon و اینا بالا باشه یا اینکه عوامل دیگه‌ای هم دخیلن ؟! مثلا ترتیب انجام ماموریتا یا مثلا مقدار Level ؟ حالا اگه بین اینا طرف یکیو بگیرم ، بعدا میشه اون یکیو دوباره Loyal کرد ؟
فرق نمیکنه کدوم ؟
سلام...
واسه اينكه فعال شن بايد بالا باشن اون Paragon و Renegade...كاشكي اول بالا ميبردي بعد ادامه ميدادي...
اگه طرف يكي رو بگيري اون يكي ناراحت ميشه...بازم اگه Paragon و Renegadeبالا نبري تا اخر بازي نميتوني وفادارش كني...اونوقت طرف ميميره...
در هر صورت اگه Paragon و Renegade ببري بالا با حرف زدن ميتوني وفادارش كني اما سخته...

من Paragon رو 100 كردم...يه كم حوصله داشته باش ميشه:blushing:

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
من در نهایت ! بدون اینکه جک Loyal بشه زدم به دل دشمن ولی خب چون انتخابام در مورد انتخاب
افراد مورد نیاز تو ماموریت آخر کاملاهوشمندانه :biggrin1: بود کسی نمرد و به خوبی و خوشی الان داریم در کنار هم زندگی مینماییم !
و با اینکه کاملا آدم مثبتی بودم آخر کار یه حرکت زدم و اون بیس کذایی را تقدیم Illusive Man کردم! :biggrin1:

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
دوستان من مشکل سیو در بازی دارم یعنی بازی سیو میشه ولی لود نمیشه داخل صفحه لودینگ هم که میرم نه کاراکتری وجود داره نه سیوی ! با کوئیک سیو هم مشکلم حل نیمشه ! توی انجمنهای خارجی که یه چرخی زدم دیدم بعضیها مشکل مشابه من داشتن و با این روش مشکلشون حل شده البته انگلیسیم بد نیست ولی نمیدونم چرا منظورشو نفهمیدم !

Attic Lion wrote...

I was actually refering to KevSteele's post just a little ways down the page. It seems that when your My Documents directs to a root drive instead of a directory within the drive that ME can't create certain folders within the \\\\Bioware\\Mass Effect dirctory. Notably the Profile folder and the ones it creates for new characters. It still creates the game saves, they just get stored aimlessly under \\\\\\\\Mass Effect 2\\\\\\\\Save instead of under the \\\\[char name]_XX_[profession name]_XXXXXX folder they're supposed to go to. So the game can't associate any of your saves with a given character.

Here's what I did step-by-step.

1. Created a folder named "My Documents" under C: (I'm personally using XP, I believe for Vista you would need to name it just "Documents" and I don't know about Windows 7)

2. Redirected the "My Documents" link under the start button to the new directory. Without moving any of the old files over.

3. Started ME, logged into the EA network, and started the game.

4. As soon as all those bloody unskipable cut scenes were over, saved the game.

5. Redirected "My Documents" back to its orignal position, again without moving anything.

6. Copied and pasted the C:\\\\\\\\My Documents\\\\\\\\Bioware\\\\\\\\Mass Effect 2 folder whole cloth into the \\\\\\\\Bioware folder I had in my original My Docs drive.

I suspect that if I ever want to make another new character I'll have to do the whole dance over again.

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
امروز بازی رو تموم کردم . به نظرم در کل خیلی بهتر از سری اولشه . از اون چیزی که فکر میکردم هم بهتر بود. هر چند عمق روابط با افراد تیم سطحی بود ولی شخصیتها چون خوب کار شده بودن تا حدی مشخص نمیشه

همه افراد تیم (بجز zaeed که البته dlc هست و بعداً اضافه شده) جالب هستن . صداگذاریها هم که مثل همه کارهای bioware عالی هست

action بازی هم در سطح خوبی هست و بعضی جاهاش هیجان زیادی داره .

ماموریت آخر هم همه تیم loyal بودن و کسی نمرد.

بازی قسمت بعد هم داره و یه صحنه نشون میده که تعداد زیادی reaper مثل ساورین دارن حرکت میکنن . تو بازی هم میگه که تصمیمات شما نقش مهمی در قسمت بعد خواهد داشت

اینم یه عکس از شپرد ما :smile:

whdi0iyr1ktf9zi067gi.jpg

۞۩ محمد ۩۞

آخرین ویرایش:

DaaDaa

کاربر سایت
Apr 19, 2009
12
من بازی رو روی 4 تا دیسک خریدم که موقع نصب اصلا کرک هم نخواست و اجرا شد. ولی save اصلا ندارم. وقتی بازی میکنم توی منو گزینه save هست ولی وقتی بعدش بازی رو میبندم و باز میکنم هیچ جا گزینه load نیست و بازی فقط از اول اجرا میشه انگار که همین حالا نصب کرده باشم.
با dirt2 هم همین مشکل رو دارم. ولی اون GAMES FOR WINDOWS LIVE بود.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من بازی رو روی 4 تا دیسک خریدم که موقع نصب اصلا کرک هم نخواست و اجرا شد. ولی save اصلا ندارم. وقتی بازی میکنم توی منو گزینه save هست ولی وقتی بعدش بازی رو میبندم و باز میکنم هیچ جا گزینه load نیست و بازی فقط از اول اجرا میشه انگار که همین حالا نصب کرده باشم.
با dirt2 هم همین مشکل رو دارم. ولی اون GAMES FOR WINDOWS LIVE بود.

فکر کنم شما باید یه یوزر مجازی بسازی چون من هنوز بازی و نگرفتم نمیدونم دقیقا :smile:
وارد بازی شدی اگه اشتباه نکنم HOME و بزن یه یوزر تو محیط آفلاین برای خودت بساز فقط یه نام کاربری میخواد زیاد کار نمیبره . حواست باشه اگه اسم و عوض هم بکنی بازی از اول میاد ( از الان گفتم بعدها به مشکل بر نخوری ) :smile:

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
دوستان من مشکل سیو در بازی دارم یعنی بازی سیو میشه ولی لود نمیشه داخل صفحه لودینگ هم که میرم نه کاراکتری وجود داره نه سیوی ! با کوئیک سیو هم مشکلم حل نیمشه ! توی انجمنهای خارجی که یه چرخی زدم دیدم بعضیها مشکل مشابه من داشتن و با این روش مشکلشون حل شده البته انگلیسیم بد نیست ولی نمیدونم چرا منظورشو نفهمیدم !

Attic Lion wrote...

I was actually refering to KevSteele's post just a little ways down the page. It seems that when your My Documents directs to a root drive instead of a directory within the drive that ME can't create certain folders within the \\\\Bioware\\Mass Effect dirctory. Notably the Profile folder and the ones it creates for new characters. It still creates the game saves, they just get stored aimlessly under \\\\\\\\Mass Effect 2\\\\\\\\Save instead of under the \\\\[char name]_XX_[profession name]_XXXXXX folder they're supposed to go to. So the game can't associate any of your saves with a given character.

Here's what I did step-by-step.

1. Created a folder named "My Documents" under C: (I'm personally using XP, I believe for Vista you would need to name it just "Documents" and I don't know about Windows 7)

2. Redirected the "My Documents" link under the start button to the new directory. Without moving any of the old files over.

3. Started ME, logged into the EA network, and started the game.

4. As soon as all those bloody unskipable cut scenes were over, saved the game.

5. Redirected "My Documents" back to its orignal position, again without moving anything.

6. Copied and pasted the C:\\\\\\\\My Documents\\\\\\\\Bioware\\\\\\\\Mass Effect 2 folder whole cloth into the \\\\\\\\Bioware folder I had in my original My Docs drive.

I suspect that if I ever want to make another new character I'll have to do the whole dance over again.
m_fisher is online now آگاه کردن مدیریت از تخلف ویرایش/پاک کردن پیام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر