Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:
درود!
دوستان خواستم بدونم چجوری میشه انتخاب کرد که چه اسلحه هایی استفاده کنی؟
منظورم انتخاب یه اسلحه بین رده خودش نیست (مث اتنخاب بین راکت لانچر یا نارنجک انداز) منظورم بین رده اسنایپر یا اسلحه سنگینه.
من الان به همه اسلحه ها دسترسی دارم ولی نمیدونم چجوری انتخاب کنم چون میخوام به جای رده smg ها اسلحه های سنگینمو بیارم توبازی .
برا همین میخوام یه توضیح برام بدین.
ممنون

یا حق

درود!
دوستان خواستم بدونم چجوری میشه انتخاب کرد که چه اسلحه هایی استفاده کنی؟
منظورم انتخاب یه اسلحه بین رده خودش نیست (مث اتنخاب بین راکت لانچر یا نارنجک انداز) منظورم بین رده اسنایپر یا اسلحه سنگینه.
من الان به همه اسلحه ها دسترسی دارم ولی نمیدونم چجوری انتخاب کنم چون میخوام به جای رده smg ها اسلحه های سنگینمو بیارم توبازی .
برا همین میخوام یه توضیح برام بدین.
ممنون

یا حق
برای عوض کردن تفنگ میتونی shiftرو نگه داری و برای انتخاب اسلحه ها میتونی ا کمد اسلحه ها که تو هر مرحله هست استفاده کنی(تو کابین جیکوب هم یدونه هست)
رده اسنایپر و اینا هم دیگه دست خودته

برای عوض کردن تفنگ میتونی shiftرو نگه داری و برای انتخاب اسلحه ها میتونی ا کمد اسلحه ها که تو هر مرحله هست استفاده کنی(تو کابین جیکوب هم یدونه هست)
رده اسنایپر و اینا هم دیگه دست خودته
اقا منظور منو نگرفتین.
الان نگاه کنین من وقتی شیفت رو نگه میدارم اینا میاد:
کلت-اسنایپر-مسلسل-شاتگان-smg
ولی تو کمد اسلحه ها اسلحه سنگین هم هست!
من میخوام وقتی شیفت رو نگه میدارم مثلا این گزینه ها بیاد:
کلت-اسنایپر-اسلجه سنگین-مسلسل-شاتگان
اگه میشه یه راهنمایی بکنید.

یا حق

اقا منظور منو نگرفتین.
الان نگاه کنین من وقتی شیفت رو نگه میدارم اینا میاد:
کلت-اسنایپر-مسلسل-شاتگان-smg
ولی تو کمد اسلحه ها اسلحه سنگین هم هست!
من میخوام وقتی شیفت رو نگه میدارم مثلا این گزینه ها بیاد:
کلت-اسنایپر-اسلجه سنگین-مسلسل-شاتگان
اگه میشه یه راهنمایی بکنید.

یا حق
سلام
اگه منظورتو درست فهمیده باشم وقتی شیفتو نگه میداری اسلحه سنگین نیست تو لیستش! آره؟;)
احتمالا به خاطر کلاس کارکترته! کلاسش چیه؟
من کارکترم Soldier هستش و از تمام اسلحه ها هم میتونم استفاده کنم:-"

آخرین ویرایش:
من یکی از گروهم مرد! فکر نمی کردم بمیره! گفتم لویالتی همشون رو بگیرم دیگه کسی نمیمیره،ضایع شدم! برای اون قسمتی که از اون تونل میره درو باز می کنه کیو فرستادین که نمرده؟
راستی نمی دونم قبلاً گفته شده یا نه ولی شهره آغداشلو هم صداپیشه بود تو این بازی!
رئیس دادگاه تالی صداش شهره آغداشلو بود
من کلاً دو تا بازی رو تو کل عمرم تمام کردم و چیت هم نزدم همین mass effect ها بودن. حال می کنم باهاشون

من یکی از گروهم مرد! فکر نمی کردم بمیره! گفتم لویالتی همشون رو بگیرم دیگه کسی نمیمیره،ضایع شدم! برای اون قسمتی که از اون تونل میره درو باز می کنه کیو فرستادین که نمرده؟
راستی نمی دونم قبلاً گفته شده یا نه ولی شهره آغداشلو هم صداپیشه بود تو این بازی!
رئیس دادگاه تالی صداش شهره آغداشلو بود
من کلاً دو تا بازی رو تو کل عمرم تمام کردم و چیت هم نزدم همین mass effect ها بودن. حال می کنم باهاشون
اگه وفادار باشن و انتخابهاي اخرت درست و مخصوصا اينكه تمام اپگريدهاي سفينه رو انجام داده باشي اونوقت كسي نميميره...
اما واسه اونجا كه شما گفتين ...اگه درست متوجه شده باشم اولين انتخاب هست و بهتره لژيون رو بفرستين...چون اهني هست نميتونن بخورنش...

سلام توی سیتادل چطوری باید رئیس پیدا کنم ؟

گفته باید بری سیکوریتی و از اونجا بری پهلوی رئیس کل

ولی سیکوریتی نیست .
وقتي ميخواين برين اونجا...بريد پيش اين دستگاههاي انتقال و اگه اشتباه نكنم گزينه اخر رو بزنيد ميريد اونجا...
اگر اشتباه گفتم يه كم دقيقتر بگيد شايد بهتر كمك كنم...

دوستان سلام
یه راهنمایی کلی برای مرحله اخر:
برای متخصص که باید اول بفرستید:تالی یا لژیون
برای رهبری گروه دوم:گاروس یا جاکوب یا میراندا
برای اسکورت بازمانده ها:هر فرد لویالی میتونه باشه ولی موردین بهتره
برای متخصص دوم:سمیرا_یا دخترش_ یا جک
برای رهبری تیم دوم:دوباره گاروس یا میرندا یا جاکوب

وقتی رسیدین به اخرش:برای همراه خودتون اومدن :
اونایی بهترن که قدرت تهاجمی بیشتری دارن
من خودم میرندا رو با تالی برداشتم.

نکته1: سعی کنید هرچی اپگرید هست برای سفینه تون بگیرین چون ممکنه اگه سفینتون اپگریدش کم باشه بعضی ها توی خود سفینه بمیرن و به مرحله نرسن!
نکته2:وقتی کپسول های دور غوله رو بزنین 2 تا انتخاب توی مکالمه براتون میاد:
1-تکنولوژِی رو به سربروس بدید
2-تکنولوژی رو به سربروس ندید
که اولی مقدار زیادی امتیاز قرمز و دومی مقدار زیادی امتیاز ابی به شما میده.
موفق باشید

یا حق

من چند تا مشکل دارم که خسته کننده هستند .
1 - دنبال مرحله گشتن بعضی موقعها عذاب میده اون که هیچی باید ساخت و سوخت :دی
2 - تو بازی صدای کاراکترها بعضی موقعها از ته لوله میاد به ختی میشنوم اصلا هیچی از بازی نفهمیدم چیکار باید بکنم تو تنظیمات صدا تا آخر هستش و مشکلی نیست !!! ؟

سلام دوستان . بازی خوبیه فقط تنها اشکالش اینه که زبانت باید در حد تافل و آیلتس باشه . من که از حرفاشون چیزی حالیم نشد .داستان را که ندونی بازی حال نمی ده. سی یو

میراندا هرکاری کردم بهم وفادار نشد! البته تقصیر خودم هم هست که طرف جک رو گرفتم و بعد هم که میدونین چی شد! واسه همین میراندا...

به دیار باقی شتافت!

سلام دوستان . بازی خوبیه فقط تنها اشکالش اینه که زبانت باید در حد تافل و آیلتس باشه . من که از حرفاشون چیزی حالیم نشد .داستان را که ندونی بازی حال نمی ده. سی یو
من الان کلی خودمو تحویل گرفتم! 2بار تافل رد شدم ولی از بازی همه چیز دستگیرم شد!

ته‌ش حیفم اومد بزنم اون تکنولوژی رو نابود کنم برگشتیم تو سفینه خوش و خرم که ایول تموم شد جنگ،همون اول جچ زد تو ذوقمون که چرا دادی به سربروس! واقعا من یکی دلم نمیومد اون تکنولوژی رو نابود کنم شاید هیچوقت دوباره ساخته نمیشد! بعد نشستم فکر کردم که خب یارو ایلوژن بزنه دهنه مارو صاف کنه قسمت بعد چی؟
به نظرتون دوباره برم؟یا همین بمونه واسه نسخه بعد؟

ای دیوید کیج بمیری با اون توصیة‌ی بازی رو دوباره لود نکنید! الان آدم دلش نمیاد مس افکت رو دوباره بره که اتفاقات عوض بشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or