Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
من الان جایی رسیدم که دیگه هیچ مرحله ای نمیده کلا نمیدونم کجا برم آخرین مرحله ای که رفتم همونی هست که شپرد با تمام دوستاش سوار سفیه میشه و میره و جک بود چی بود اسمش ما فرار میکنیم و کل کسانی که تو سفیه اصلی هستن میمیرن الان باید کجا برم :biggrin1:

اینم برای بار دویست و بیست و ده هزارم:biggrin1:
به محض اینکه افراد کشتی رو دزدیدند اگه از قبل همه رو لویال کرده باشی باید بری به سیاره OMEG 4 RELAYو اخرین ماموریت رو اجرا کنی
انتخاب گروه هم تو پایان بازی خیلی تاثیر دادره ترتیبش رو از بچه ها بپرس من یادم نیست
اگه هنوز نرفتي .... يادت نره كه ميتوني لژيون رو وفادار كني ....
بغير از مرحله وفاداري لژيون هر چي رو بري يه تعداد از افراد سفينه ميميرن !!
پس اول مرحله وفاداري لژيون .... بعد هم سريع
OMEG 4 RELAY

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خبره مرگم بالاخره تمومش کردم :laughing::biggrin1:

سه نفر پرپر شدن منم هیچ کاره بودم بترتیب Tali اومدیم در و ببندیم چی خورد تو سرش جانش گرفته شد . Mordin بدبخت نفهمیدم در و باز کردم اومد تو شکمش و گرفته بود نشست و مرد و Thane اونجایی که جاکوب مواظب ما هست حشره ها نترکوننمون آخر راه توسط حشره ها برده شد من باید چیکار کنم اینا نمیرن خودمم نمیدونم :biggrin1:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
خبره مرگم بالاخره تمومش کردم :laughing::biggrin1:

سه نفر پرپر شدن منم هیچ کاره بودم بترتیب Tali اومدیم در و ببندیم چی خورد تو سرش جانش گرفته شد . Mordin بدبخت نفهمیدم در و باز کردم اومد تو شکمش و گرفته بود نشست و مرد و Thane اونجایی که جاکوب مواظب ما هست حشره ها نترکوننمون آخر راه توسط حشره ها برده شد من باید چیکار کنم اینا نمیرن خودمم نمیدونم :biggrin1:
شما سفينه رو كامل اپگريد نكردين به همين دليل سه نفر مردن....
دفعه بعد اپگريد سفينه فراموش نشه ...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
شما سفينه رو كامل اپگريد نكردين به همين دليل سه نفر مردن....
دفعه بعد اپگريد سفينه فراموش نشه ...

ممنون از راهنمایی :biggrin1:
راحت بخونید اسپویل میسپویل نداره پستم :biggrin1::biggrin1:
فعلا که دیونه شدم از عقل سرم پریده از حالت نرمال یکدفعه رفتم رو درجه آخر بازی :laughing::laughing::laughing:

فقط هرکار کردم مشکل صدا حل نشد من رو هوا گزینه انتخاب میکردم بیشترش و نمیفهمیدم چی میگن :biggrin1:( یا اهنگ و سر صدای اطراف بود صدا هم خیلی کم می امد و یا نه ساکت بود اما صدا ازم کم بود بعضی مواقع بلند میشد دوباره کم میشد :biggrin1: )

تو درگیریهای دو نفره حق و به مقصر بدین جالب میشه :laughing: کاری کردم که جک هر موقع پیشش میرفتم قهر کرده بود فقط گزینه fine کار میکرد :laughing: شماره بعدیش واقعا جالب میشه یکی از معدود بازیهای تخیلی بود که خوشم اومد :smile:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
ممنون از راهنمایی :biggrin1:
راحت بخونید اسپویل میسپویل نداره پستم :biggrin1::biggrin1:
فعلا که دیونه شدم از عقل سرم پریده از حالت نرمال یکدفعه رفتم رو درجه آخر بازی :laughing::laughing::laughing:

فقط هرکار کردم مشکل صدا حل نشد من رو هوا گزینه انتخاب میکردم بیشترش و نمیفهمیدم چی میگن :biggrin1:( یا اهنگ و سر صدای اطراف بود صدا هم خیلی کم می امد و یا نه ساکت بود اما صدا ازم کم بود بعضی مواقع بلند میشد دوباره کم میشد :biggrin1: )

تو درگیریهای دو نفره حق و به مقصر بدین جالب میشه :laughing: کاری کردم که جک هر موقع پیشش میرفتم قهر کرده بود فقط گزینه fine کار میکرد :laughing: شماره بعدیش واقعا جالب میشه یکی از معدود بازیهای تخیلی بود که خوشم اومد :smile:
ببين...همينجوري انتخاب نكن....يا خوب باش يا بد ...
چون اگه بينابين بري بعضي گزينه هاي صحبت برات باز نميشه...
گزينه هاي دست چپ بالا بهترين گزينه ها (خوب) و گزينه هاي دست چپ پايين بدترين (بد) هستند...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ببين...همينجوري انتخاب نكن....يا خوب باش يا بد ...
چون اگه بينابين بري بعضي گزينه هاي صحبت برات باز نميشه...
گزينه هاي دست چپ بالا بهترين گزينه ها (خوب) و گزينه هاي دست چپ پايين بدترين (بد) هستند...

مجبور شدم پست بزنم :smile:
منظورت احیانا این نبود دست راست . بالا خوب و چپ . پایین بد هستند :biggrin1:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
مجبور شدم پست بزنم :smile:
منظورت احیانا این نبود دست راست . بالا خوب و چپ . پایین بد هستند :biggrin1:
اولاي بازي اره...اما يه كم كه بري جلو و پارا و رنجر بگيري ميشه هموني كه من گفتم....يعني يه سري گزينه كه دفعه قبلي كه شما بازي كردين واستون فعال نبوده:cheesygri

amirgb2007

کاربر سایت
May 2, 2010
19
شما باید تو رجیستری بری به مسیر \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\
اگه فولدری به نام شرکت سازنده بازی(BioWare) بود روش کلیک راست میکنی و یه key درست میکنی به نام Mass Effect 2 بعد روی فولدری که درست کردی کلیک میکنی و تو قسمت سمت راست رجیستری راست کلیک میکنی و یک string value درست میکنی به نام path و آدرس محل نصب بازی رو کپی میکنی توش. اگه اون فولدر اول که گفتم به نام سازنده بازیه نبود خودت باید درست کنی!
وقتی خواستی آدرس بازی رو کپی کنی فقط آدرس فولدر بازی رو کپی کن نه exe !!!
مثل این L:\game\Electronic Arts\Mass Effect 2
اگه جواب نداد همون جا یه string value دیگه درست میکنی به نام ProductName و توش مینویسی Mass Effect 2

مشکلی نداره چون موقع نصب خودش کرکو کپی میکنه ولی احتمالا با نصب dlc ها مشکل داشته باشی که بالا گفتم روش حلشو!

ببخشید منظورتون از registery چیه و کجا باید پیداش کنم؟ توی ویندوز 7 یا xp چطوری باید حلش کنم؟
من اصلا از این راه حلتون چیزی سر در نمیارم! یجوری بگید منم بفهمم!
توروخدا بطور کامل توضیح بدید!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
ببخشید منظورتون از registry چیه و کجا باید پیداش کنم؟ توی ویندوز 7 یا xp چطوری باید حلش کنم؟
من اصلا از این راه حلتون چیزی سر در نمیارم! یجوری بگید منم بفهمم!
توروخدا بطور کامل توضیح بدید!
این توضیحی که دادم کامله ، اگه مسیر هارو به ترتیب بری متوجه میشی!;)
........................
ویندوزش فرقی نمیکنه فقط باید تو Run بنویسی regedit و بعد ok ، بقیشم که بالا گفتم!

amirgb2007

کاربر سایت
May 2, 2010
19
این توضیحی که دادم کامله ، اگه مسیر هارو به ترتیب بری متوجه میشی!;)
........................
ویندوزش فرقی نمیکنه فقط باید تو Run بنویسی regedit و بعد ok ، بقیشم که بالا گفتم!

سلام! ویندوز منم ویستا هست اما فایلی بنام Wow6432Node توش وجود نداره ! با این حال
یه key به این اسم ساختم ولی مشکلم حل نشد!
توی xp هم رفتم ولی از این Wow6432Node خبری نبود!
در ضمن نسخه بازی من 4 dvd هستش!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام! ویندوز منم ویستا هست اما فایلی بنام Wow6432Node توش وجود نداره ! با این حال
یه key به این اسم ساختم ولی مشکلم حل نشد!
توی xp هم رفتم ولی از این Wow6432Node خبری نبود!
در ضمن نسخه بازی من 4 dvd هستش!
سلام
ویندوز من 7 هستش ولی فرقی با ویستا نداره ، این عکس جواب همه سوالاته!
eb29d86c0b57320f28739440ac29d911.JPG

amirgb2007

کاربر سایت
May 2, 2010
19
خوب تنها کاری که میتونی بکنی اینه که bioware یا mass effect رو تو قسمت find سرچ کنی، اگه پیدا کردی اون تغییراتو اونجا انجام بده!

سلام! من تو رجیستری این مسیر رو پیدا کردم : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\bioware
و جالب اینجاست که همه اون مراحل که گقتی بطور پیش فرض انجام شده بود و دردی رو دوا نکرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر