Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
شما اول dlc رو نصب می کنید
بعد کرک ورژن 1.1 رو کپی می کنید
بعد کرک dlc رو اجرا می کنید
بعد از بخش option انتخاب می کنید که خودش به اینترنت وصل نشه.

حالا اگه وارد بازی شدید و ارور نداد که dlc شما نیاز به فعال شدن داره یعنی نصب شده.
(در طی این مراحل به انترنت وصل نباشید)
حالا تو بازی save آخرتون یا هر Save که می خواین رو بیارید و تو یکی از سیاره ها نوشته investigate project overlord که می رید اونجا و بازی می کنید.

دوست من همه مراحلی که شما گفتید را انجام دادم ولی وقتی می خوام روی investigate project overlord landکنم صفحه هنگ می کنه مشکل از چی هست
شما خودت تونستی بروی داخل مرحله

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
من قبلا dlc ها رو نصب کرده بودم بازی هم کردم مشکلی نداشتم اما وقتی که ویندوز رو دوباره نصب کردم بازی رو پاک کردم دوباره نصب کردم وقتی که اینترنت قطع می کنم کرک dlc رو اجرا میکنم error میده اجرا نمیشه اما وقتی به اینترنت وصلم کرک dlc رو اجرا می کنم کار میکنه اما چون به اینترنت وصله dlc ها اکتیو نمیشن(واسه هر دو نوع کرک همینجوریهgiveme2entitlementsوMassEffect2DLCUnlocker)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
منم بازی رو تا اخر رفتم و همه ماموریت هارو انجام دادم....
کرکت رو عوض کن..
داداش من خود بازی تموم کردم منظورم dlc over lord هست که مرحله اضافه کرده .کرک dlc که بازی تموم کردی میشه بزاری
من بدون هیچ مشکلی بازی کردم برای شما چه اروری میده؟
من هم بازی تموم کردم منظورم dlc over lord هست
موقع که می خوام توی مرحله over lord dlcفرود بیام( land)کنم بازی هنگ می کنه

hunter123

کاربر سایت
Mar 27, 2010
15
سلام !
آقا من رفتم انقلاب dlc هارو گرفتم
اولین کار که کردم رفت توی منوی بازی بخش اکسترت اون دوتا ایکون مربوط به اینترنت رو غیر فعال کرد م
بعد dlc رو که اورلود باشه رو هم نصبیدم
ولی ی پیغام میده که باید سیدی اجینال ی هم چین چیزی بزاری ( همون پیغام همیشگی کرک )
ولی کرکی توی پوشه نبود حجم dlc یک گیگ بود !
راستی چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hunter123

کاربر سایت
Mar 27, 2010
15
هیچ کدومتون ی کمک به من نکردیدن !
3 روز تمام با دایل آپ توی فرم های خارجی دنبال کرک 1.02 گشتم ! و آخر سر هم پیداش کردم دیگه خبری از اررور نیست !
فقط ی مشکل دیگه هست !
توی منو ی پیغام میده که باید dlc ها فعال بشن و مال من غیر فعال هستن ! باید فصل شم به اینترنت ؟
راستی من هیچ کدوم از dlc های قبلی رو ندارم !
ی راست رفتم overload رو ریختم ! مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
3 روز تمام با دایل آپ توی فرم های خارجی دنبال کرک 1.02 گشتم ! و آخر سر هم پیداش کردم دیگه خبری از اررور نیست !
فقط ی مشکل دیگه هست !
توی منو ی پیغام میده که باید dlc ها فعال بشن و مال من غیر فعال هستن ! باید فصل شم به اینترنت ؟
داداش برو تو ابشن بازی اینترنت را غیر فعال کن و بعد دیکه dlcفعال میشه ولی خود من وقتی می خوام برم توی مرحله over lord گیر میکنه

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
فقط ی مشکل دیگه هست !

برو تو سایت mass effect 2 dlc,warez-bb.org رو سرچ کن برو تو تاپیکی که twingo نوشته اول تاپیک نوشته EA.com کل dlc ها اونجا هست
قبل از اینکه کرک رو اجرا کنی برو تو optioon بازی تیک های online رو غیر فعال کن
من کل هر 19 تا dlc بازی رو نصب کردم دارم دوباره بازی می کنم، هیچ مشکلی ندارم

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
بچه ها من بخاطر DLC های این بازی رفتم نیخه PC شو ریدم .

حالا اگه میشه یک راهنمایی کلی بکنید بگین بعد اینکه بازی رو نصب کردم چییرو باید نصب بکنم بترتیب ؟:-/

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
بچه ها من بخاطر DLC های این بازی رفتم نیخه PC شو ریدم .

حالا اگه میشه یک راهنمایی کلی بکنید بگین بعد اینکه بازی رو نصب کردم چییرو باید نصب بکنم بترتیب ؟:-/

بعد از اینکه بازی رو نصب کردی dlc ها رو نصب کن ، بعد از نصب هر dlc کرک رو اجرا کن(یادت باشه کرک رو تو پوشه binaries بازی کپی کنی) یادت باشه به اینترنت وصل نباشی بعد تو آپشن بازی 2 تا تیک online بازی رو بر میداری اگه پیغام اکتیو نبودن رو نداد یعنی کار می کنن(اگه کرک رو نداری تو پست های صفحات قبل هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر