Mass Effect 2 | PC

سلام
944906_99726_front.jpg

تا انتشار یکی از بهترین بازی ها این نسل دیگه چیزی نمونده این بازی قرار رسما در 26 ژانویه برابر با 6 بهمن همزمان با انتشار برای X360 برای Pc هم منتشر بشه با توجه به سابقه خیلی خوب Bioware و شماره یک این بازی در انتظار یک شاهکار کامل با داستان فوق العاده هستیم

آخرین ویرایش:

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
پست 405 یکی پاسخ بده :(
سلام
این عکسی که شما گزاشتین میگه یکی از فایلها صدمه دیده یا اینکه فضای خالی کافی برای کار وجود نداره
من به شخصه نسخه 4 dvd رو از خیابان ولی عصر تهران از یه دستفروش گرفتم (یعنی مال هیچ شرکتی نیست) و تمومش هم کردم از لحاظ سیو هم مشکلی نداشت و سیو میکرد

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام.
2 تا سوال دارم:
1-من یه ترینر برای این بازی دان کردم ولی وقتی همراه با بازی میارمش بالا بازی ارور dont send میده.چه کنم؟
2- نسخه 4 dvd با نسخه2dvd چه فرقی داره؟(من 2 دی وی دی شو دارم.)

یاحق

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
دوستان سلام.
2 تا سوال دارم:
1-من یه ترینر برای این بازی دان کردم ولی وقتی همراه با بازی میارمش بالا بازی ارور dont send میده.چه کنم؟

یاحق
احتمالا نسخه 2 dvd که شما داری dvdهاش 8 گیگی هستش
بهترین ترینر ها رو سایت cheathappens میزاره که باید صبر کنیم تا برای عموم هم بزاره چون الان پولیه چند وقت دیگه مجانیشو میزاره که همه استفاده کنن
من که ترینر درست حسابی برا این بازی ندیدم همشون یه مشکلی دارن

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
دوستان سلام.
2 تا سوال دارم:

یاحق

بهترین ترینر ها رو سایت cheathappens میزاره که باید صبر کنیم تا برای عموم هم بزاره چون الان پولیه چند وقت دیگه مجانیشو میزاره که همه استفاده کنن
سلام...
واسه ترينر بايد ببينيد كه ورژن بازي شما چند هست بعد ترينر رو پيدا كنيد...
واسه ورژن هم بريد جايي كه بازي رو نصب كردين و روي ايكون بازي كليك راست كنيد و propertis رو بزنيد و توي سربرگ ورژن نگاه كنيد... بعدش به سايت http://www.gamecopyworld.com بريد و بازيتون رو ژيدا كنيد و ترينر مطابق با بازي رو بگريد...
البته اين بازي اونقدرها هم سخت نيستا...اصلا نياز به ترينر نداره...:-"

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
نه بابا 4.7 گیگه!
راستی فهمیدم باید چی کار میکردم... باید میریختمش تو پوشه خود بازی!سوتی رو حال کردین؟
به هر حال... مال من 2 تا dvd 4.7. گیگه.

یا حق

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دقیق بلد نیستم تلفظ رو انجینر همچین چیزایی
خُب این کلاس فقط همین اسلحه هارو میتونه داشته باشه.ولی عوضش قدرتهایی داره که کلاسهای دیگه ندارن.
مثلا میتونه بعضی از وسایل الکترونیکی رو هک کنه و ازشون به عنوان سلاح استفاده کنه و ...
اگه دوست داری با اسلحه بیشتر کار کنی بهت پیشنهاد میکنم کلاس Soldier رو انتخاب کنی که از تمام اسلحه ها میتونه استفاده کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر