Marvel Universe

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
عجب چیزی بود این Spider-Man: Across the Spider-Verse! 😶
من با نسخه اولش به شدت حال کردم، در حدی که فکر نمی‌کردم بتونن بهتر از اون چیزی بسازن ولی این یکی حتی نسخه قبلی رو هم پشت سر گذاشت! واقعاً از نظر تکنیکی جزو قله‌های صنعت انیمیشن هست و داستانش هم به نظرم بهترین چیزی هست که تا حالا توی کل اسپایدرمن‌های سینمایی داشتیم. ترکیب اینا با موسیقی‌های محشر، صداپیشگی‌های عالی، ایستر اگ‌های بنیان‌فکن و... باعث شده یه معجون عجیب غریبی از آب دربیاد که نه‌تنها جزو بهترین انیمیشن‌های عمرم هست، بلکه راحت می‌ره توی Top 5 فیلم‌های کمیکی محبوبم، در کنار اینا:
X-Men 2
Spider-Man 2
The Dark Knight
Avengers: Infinity War
در حدی توی این انیمیشن ذوب شدم که گذاشتم ۲،۳ روز بگذره تا شاید از جَو دربیام، ولی اوضاع حتی بهتر از قبل شد و هرچی بیشتر می‌گذره، بیشتر باهاش حال می‌کنم! :D
گذشته از شخصیت‌پردازی‌های جالب، ویلین باحال و متفاوت که البته نصفه نیمه موند و رفت برای نسخه بعدی، داستان و اتفاقاتی که اصلاً برام قابل پیش‌بینی نبود و چیزهایی بامزه‌ای مثل حضور می‌دی پارکرِ نوزاد، اوج کار اون ۱۰ دقیقه تعقیب و گریز با صدها اسپایدرمن بود که جزو جذاب‌ترین صحنه‌های سینمایی عمرم محسوب می‌شه!

do.php

یعنی به قدری اون سکانس محشر بود که بعد از دیدن انیمیشن، دوباره برگشتم و یه بار دیگه هم اون تیکه رو دیدم و فرداش هم یه دور دیگه، در حالی که کلاً اهل این کارها نیستم. :D
شاید تنها بخش ناراحت‌کننده ماجرا رو بشه ناتموم موندن داستان دونست که البته اون هم از قبل مشخص بود و خودم رو براش آماده کرده بودم. امیدوارم نسخه سوم هم فوق‌العاده باشه تا یکی از بهترین تریلوژی‌های کمیکی تاریخ رو داشته باشیم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
s
عجب چیزی بود این Spider-Man: Across the Spider-Verse! 😶
من با نسخه اولش به شدت حال کردم، در حدی که فکر نمی‌کردم بتونن بهتر از اون چیزی بسازن ولی این یکی حتی نسخه قبلی رو هم پشت سر گذاشت! واقعاً از نظر تکنیکی جزو قله‌های صنعت انیمیشن هست و داستانش هم به نظرم بهترین چیزی هست که تا حالا توی کل اسپایدرمن‌های سینمایی داشتیم. ترکیب اینا با موسیقی‌های محشر، صداپیشگی‌های عالی، ایستر اگ‌های بنیان‌فکن و... باعث شده یه معجون عجیب غریبی از آب دربیاد که نه‌تنها جزو بهترین انیمیشن‌های عمرم هست، بلکه راحت می‌ره توی Top 5 فیلم‌های کمیکی محبوبم، در کنار اینا:
X-Men 2
Spider-Man 2
The Dark Knight
Avengers: Infinity War
در حدی توی این انیمیشن ذوب شدم که گذاشتم ۲،۳ روز بگذره تا شاید از جَو دربیام، ولی اوضاع حتی بهتر از قبل شد و هرچی بیشتر می‌گذره، بیشتر باهاش حال می‌کنم! :D
گذشته از شخصیت‌پردازی‌های جالب، ویلین باحال و متفاوت که البته نصفه نیمه موند و رفت برای نسخه بعدی، داستان و اتفاقاتی که اصلاً برام قابل پیش‌بینی نبود و چیزهایی بامزه‌ای مثل حضور می‌دی پارکرِ نوزاد، اوج کار اون ۱۰ دقیقه تعقیب و گریز با صدها اسپایدرمن بود که جزو جذاب‌ترین صحنه‌های سینمایی عمرم محسوب می‌شه!

do.php

یعنی به قدری اون سکانس محشر بود که بعد از دیدن انیمیشن، دوباره برگشتم و یه بار دیگه هم اون تیکه رو دیدم و فرداش هم یه دور دیگه، در حالی که کلاً اهل این کارها نیستم. :D
شاید تنها بخش ناراحت‌کننده ماجرا رو بشه ناتموم موندن داستان دونست که البته اون هم از قبل مشخص بود و خودم رو براش آماده کرده بودم. امیدوارم نسخه سوم هم فوق‌العاده باشه تا یکی از بهترین تریلوژی‌های کمیکی تاریخ رو داشته باشیم.
برای من جدا از این سکانس خفن .(کلا اون بخش فیلم فوق العاده بود ) سکانس یونیورس لگویی بود . واقعا باحال بود و حال و هوای لگو مووی رو داشت .امیدوارم فیل لورد و کریس میلر که از نویسنده های این فیلم بودن و خالق سری لگو مویی یک فیلم باحال و خلاقانه از این یونیورس بسازن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
s

برای من جدا از این سکانس خفن .(کلا اون بخش فیلم فوق العاده بود ) سکانس یونیورس لگویی بود . واقعا باحال بود و حال و هوای لگو مووی رو داشت .امیدوارم فیل لورد و کریس میلر که از نویسنده های این فیلم بودن و خالق سری لگو مویی یک فیلم باحال و خلاقانه از این یونیورس بسازن
آره اون سکانس هم فوق‌العاده بود! :D کلاً سراغ هر چیزی که رفتن، با کیفیت بالا ارائه دادن و این‌طوری نبوده که فقط سریع به هر تیکه‌ای یه سری بزنن و تمام.
------------
فکر کنم رکورد تماشای یه بخش از فیلم رو شکوندم، انقدر که اون صحنه‌ای که گفتم رو دیدم! :D یکی اون، یکی هم آخرین دقایق انیمیشن.

از جایی که سر و کله Spot نزدیک خونه مایلز پیدا می‌شه تا آخرش.
اون صحنه تم مخوفی داره که بیشتر به درد ژانر وحشت می‌خوره تا یه انیمیشن کودکانه. طراحی هنری اون سکانس واقعاً حیرت‌انگیزه و حالت آشفته و در عین حال قدرتمند Spot رو خیلی خوب با پرش‌های صدم ثانیه‌ای نشون می‌ده:

zxcxzc_79fh.jpg

خیلی منتظرم ببینم ماجرای این ویلین توی نسخه بعدی به کجا می‌رسه. مخصوصاً با توجه به چیزهایی که از آینده دیدیم و بعید نیست یه بلایی سر بعضی از Spider-Manهای مظلوم بیاره:

asdxcz_3lhb.jpg

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
229
نام
D23
وای خدا چقدر Across the Spider-Verse خوب بود 😍😍😍
یعنی دوست عزیزم Dinosaur تمام نکاتی که باید گفته می‌شد رو گفت و حرفای دل منو زد
فقط میتونم بگم اگه هنوز ندیدید بشدت ضرر کردید و از یکی از هنری ترین و خلاقانه ترین آثار چندین ساله خودتون رو محروم کردید
شدیداااا هایپم برا نسخه بعدی 😎
لعنتیا آخه چجوری میشه آرت یه انیمیشن اینقدر در لحظه متفاوت و در عین حال انقدر منسجم باشه ، چی ساختید 😘😍

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,394
نام
Majid
در کل مقایسه فیلم و بازی اشتباه هست بنظرم، چون هرکدوم بر اساس سبکشون ممکنه مسیر متفاوتی برن و هدفشون دو چیز متفاوت باشه.

اما حالا که شروع کردید یک آنپاپیولار بگم: :> :D

چند روز پیش guardians of the galaxy vol. 3 رو دیدم واقعا تو ذوقم خورد چون کلا این سری و شخصیتاشو خیلی دوس دارم.
غیر Rocket تقریبا هیچکدوم شخصیت پردازی خاصی روشون انجام نشده بود، داستان فیلم تو یک خط خلاصه میشد، ویلن در حد بوق، پیتر روی هم فک کنم کلا 4 خط لاین بیشتر نداشت :|
این سری به جو فانش معروفه اما یک مکالمه خنده دار نداشت برام و بعضی از دیالوگا بشدت کلیشه ای بود، خبری از اون رابطه باحال و دوس داشتنی بین Groot و Rocket نبود، طراحی لباسا و موجوداتشم که قشنگ منو یاد سیزنای قدیم Doctor Who مینداخت که چهار تا پلاستیک بهم چسبوندن :D
و بدتر از همه بنظر میومد کل فیلم انیمیشن باشه! یعنی همه چیزو با صفحه سبز و CGI پوشونده بودن که واقعا بیش از حد بود.

اما Marvel's Guardians of the Galaxy (بازیش) 8->
نه تنها داستان خیلی بهتری داشت بنظرم، بلکه به تک تک شخصیتا جداگونه پرداخت میشد یعنی کسی بدون ذره ای شناخت از شخصیتاش مینشست بازی میکرد آخرش با کلی اطلاعات از Lore و بک استوری شخصیتا ازش خارج میشد.
کلی مکالمه جذاب در طول بازی بین شخصیتا رد و بدل میشد که دوس داشتی فقط یک ساعت چرت و پرت گفتنای Peter و Rocket به هم رو گوش کنی :D که یک دهمش رو توی فیلم نداشتیم، عجب صداگذاریی هم داشت!
حاضرم جای فیلمش 4 بار دیگه بازیشو تموم کنم.

خلاصه بستگی داره چیو با چی مقایسه میکنی.
وگرنه منم میتونم بیام یک بازی داستان محور رو بزارم جلو شت ترین کار مارول بگم نگا چقد گیمینگ جلوتر از صنعت فیلم هست :-"

آخرین ویرایش:

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
چند روز پیش guardians of the galaxy vol. 3 رو دیدم واقعا تو ذوقم خورد چون کلا این سری و شخصیتاشو خیلی دوس دارم.
فیلم نامه رو انگار عوض کردن(دستور از بالا) قرار بود فیلم آخر باشه.
استار لورد و درکس انگار در فیلم نامه اولیه می مردن و مرگ این دو تا باعث از هم پاشیدن گروه می شه .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,725
نام
Ebrahim
طبق شایعات، قسمت پنجم Thor در دست ساخته!

خب تا اینجاش اوکیه، ولی میدونید مشکل چیه! مشکل اینه که دلقک معروف یعنی تایکا وایتیتی، کارگردانی رو در دست داره و گفته شده که شخصیت شرورش، خیلی گودرتمند‌تر از هلا هست! :D :|

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
طبق شایعات، قسمت پنجم Thor در دست ساخته!

خب تا اینجاش اوکیه، ولی میدونید مشکل چیه! مشکل اینه که دلقک معروف یعنی تایکا وایتیتی، کارگردانی رو در دست داره و گفته شده که شخصیت شرورش، خیلی گودرتمند‌تر از هلا هست! :D :|
یادمه فیلم قبلیش thor 4 دیزنی خیلی ازش حذف کرد ولی ککش نگزید و گفت همه جا چنین چیز هایی هست.(زک اسنایدر :D)
حذفیات دیزنی بدترینش Doctor Strange in the Multiverse of Madness بنده خیلی باهاش حال کردم و اون طراحی هیولا های سم ریمی خیلی زیبا بود ولی نقطه ضعف اصلی فیلم که انگار فیلم رو دور تنده کاملا درست بود ولی این فیلم از اول خیر سرش قرار بود R باشه و دیزنی این قدر از سر و تهش زد و و حذف کرد که فیلم شد pg -13 .یکی نیست بگه آخه مجبوری دیزنی وقتی نمی خوای R اکران کنی میدی R بسازن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر