Marvel Universe

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بعد از فلش فک کنم بزرگترین اپیک فیل سال برسه به Marvels...!!!!
بزرگترین فیل سال همون The Marvels اه :D
----
اوضاع بیننده های Secret Invasion هم شدیدا خراب بوده و از امروز در حالی که حتی هنوز سریال تموم نشده سه قسمت اولش رو میارن روی Hulu.
Ms. Marvel هم که بدترین آمار کل سریال های مارول رو داره قراره کل قسمت هاش توی تلویزیون توی دو روز ماه آینده پخش بشه.

فکر کن سریال Nick Fury کبیر وقتی بیننده نداشته باشه دیگه چقدر اوضاع MCU خرابه.

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
بزرگترین فیل سال همون The Marvels اه :D
----
اوضاع بیننده های Secret Invasion هم شدیدا خراب بوده و از امروز در حالی که حتی هنوز سریال تموم نشده سه قسمت اولش رو میارن روی Hulu.
Ms. Marvel هم که بدترین آمار کل سریال های مارول رو داره قراره کل قسمت هاش توی تلویزیون توی دو روز ماه آینده پخش بشه.

فکر کن سریال Nick Fury کبیر وقتی بیننده نداشته باشه دیگه چقدر اوضاع MCU خرابه.
اوضاع بیننده های Secret Invasion که خراب بوده
اما خود سریال چطوره ؟
دیدم بعضی ها خیلی خیلی می کوبوننش
از اون طرف برخی خیلی تمجید می کنن و می گن بالاخره یه سریال درست و حسابی داده!!

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
سوال دارم از کمیک خون ها..
خب این بنظر شما بیشتر از یه اونجرز جدید با رهبران جدید، شبیه یکی از دنیای های موازی اونجرز نیست ؟
الان ما شاهد شخصیت هایی مشابه با شخصیت های قبلی اونجرز نیستیم ؟؟
الان کیت بیشاب با هاک آی چه فرقی داره ؟ «از نظر توانایی و اسلحه و ...»یا یسری دیگه از شخصیت ها
چرا شخصیت های جدید رونمایی نمی کنند ؟؟
مثلا نگهبانان کهکشان یا دکتر استرنج یا انت من، من تا قبل از فیلم هاشون نمی دونستم وجود خارجی دارن!! باز حالا شنگ چی به مراتب بهتر از دو تای دیگه شونه

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Thomas Haden بازیگر نقش Sandman گفته که صحبت هایی شنیده از این که Sam Raimi و Tobey Maguire دارن باهم برای Spider-Man 4 همکاری می کنن!
در صحبت دیگه هم گفته که نقش Sandman در No Way Home خیلی بیشتر بوده اما همش کات شده.

اوضاع بیننده های Secret Invasion که خراب بوده
اما خود سریال چطوره ؟
دیدم بعضی ها خیلی خیلی می کوبوننش
از اون طرف برخی خیلی تمجید می کنن و می گن بالاخره یه سریال درست و حسابی داده!!
ندیدم.
حقیقاتا من از MCU بریدم بس که مزخرف ساخت مارول. باید یه چیز آسی بیاد ببینمش.
ولی کسایی که دیدن می گن رو به خوبه ولی چیز عجیب غریبی نیست.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
نهههه بلو بیلتز DC قراره گند بزرگی بزنه!
رقابت سنگین مارول و دیسی دیدنیه. قبلن سر بهتر بودن رقابت می کردن ولی الان......
ولی نگران نباشید به زودی جمیز گان :x میاد و دی سی رو از این چاله بیرون می کشه .(بنظر من بهترین کارگردان فیلم های کمیک بوکیه به دلیل درک بالاش از کمیک ها و کارکتر ها)

در مورد guardians of the galaxy vol. 3 هم بگم بهترین فیلم چند سال اخیر ماروله واقعا زیبا و احساسی بود ولی فکر کنم فیلم نامشو تغییر دادن

اوایل یه شایعه هایی اومد که چند تاشون می میرن یکیش می گفتن که درکسه و یکی دیگشونم وقتی فیلمو دیدم فکر کنم استار لرد بود ولی هیچکدوم نمردن بعدش انگار فیلم مستقل استار لردم تایید شد. توی فیلم دلیل جداییشون رفتن افراد دنبال اهداف خودشون بود ولی حدس می زنم توی فیلم نامه اولیه مرگ این دو نفر بود
اگه او دو نفر می مردن یکی از احساسی ترین فیلم ها کمیک بوکی تاریخ می شد ولی فکر کنم دیزنی نذاشت و دید خیلی پول در میاره و دستور از بالا اومد ادامش بدن
اگه دقت کنید فیلم های guardians of the galaxy هر کدوم با توجه به شباهت ها تفاوت هایی هم داشتن
شماره یک یه توازنی میان شوخی هاش و داستان داشت و شماره دو که اکثرش که جک بود و شماره 3 هم تمرکزش روی داستان و روابط احساسی بین کارکتر ها بود و از همه کم تر شوخی داشت (اون قسمت ویژه کریسمسشم عالی بود)
و من عاشق این سری فیم های مارولم و به نظرم بهترین سریشه و هیچ وقتم افت نکرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر