Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دقيقا. مثلا توي يکي از سکانس ها من ديدم چمن داره ولي مثلا توي پارک يا قبرستون چمن نداشت:d
نه بابا.(تجربه ی شخصیم رومیگم)من در چاپتر هشت بودم در یک ماموریت چمن ها عین نسخه ی ps3بود!!بعد حوصله ام نکشید بازی کنم خاموش کردم یه ساعت دیگه روشن کردم دیدم چمناش درسته و هیچ عیبی نداره.فکر کنم قضیه ی gtaشده و راه چارش رایت روی یه دیسک مناسب و البته رایت کردن با سرعت بسیار کم هست.(چون اگه در gtaهم همین کارو کنید مشکل بد لود شدن ساختمونا درست میشه!!)
FaRd!Nجان شما هم مثل اینکه از دشمنای سرسخت xbox360ی ها!!!:d:d

آخرین ویرایش:
سلام دوستان بازی به جز اولین باری که میرید خونه جو چند تا دیگه از این کات سن ها یا ماموریت ها داره؟
اگه 1بار دیگه هم باشه بازیو ول میکنم

این مسله که اجسام بعد از خورد شدن و ریخته شدن روی زمین از بین میرن که طبیعی ناسلامتی کارت گرافیک XBOX مال ATI دیگه اما اگه تخریب نا با همون شدت انجام میشه که خیلی عالی!!!! البته از fps پایین تر XBOX نصبت به PC هم نمیشه چشم پوشی کرد....

من که اصلا خوشم نیومد از بازی خیلی خشک و بی روحه هرچی بازی rdr با حال و جذاب بود این بازی خسته کنندس.
متاسفم واسه سازنده هاش که بعد از 8 سال کار روی بازی همچین افتضاحی رو به خورد مردم دادن
اصلا میخوام برم ps3 بگیرم!!!!!
نه!خجالت نکگش...بگو یه قرنه دارن روش کار می کنند...چه جوری به نتیجه رسیدی بازیی که 2007 تایید شد 8 ساله دارن روش کار می کنن؟چون 2002 مافیا 1 اومده پس یعنی 8 ساله دارن کار می کنند؟در ضمن,این باز درک لازم داره و دقیقا منتقد های خارجی همینجوری مثل شما فکر کردند که مثل مثل RDR یه قمار خونه نداره بریم قمار کنیم.....بازی با gta فرق می کنه و اگر به امید gta خریدی اشتباه کردی...

نه!خجالت نکگش...بگو یه قرنه دارن روش کار می کنند...چه جوری به نتیجه رسیدی بازیی که 2007 تایید شد 8 ساله دارن روش کار می کنن؟چون 2002 مافیا 1 اومده پس یعنی 8 ساله دارن کار می کنند؟در ضمن,این باز درک لازم داره و دقیقا منتقد های خارجی همینجوری مثل شما فکر کردند که مثل مثل RDR یه قمار خونه نداره بریم قمار کنیم.....بازی با gta فرق می کنه و اگر به امید gta خریدی اشتباه کردی...
اول بازی نوشته 2010-2004 اگر دقت کرده باشید:دی
سال 2007 تایید شده به این معنی نیست که همون موقع شروع کردن به ساخت. Halo: Reach هم سال 2009 تایید شد، ولی از 2007 داشتند می ساختنش...

کم کم داره از گشتن توی این شهر مضخرف حالم بهم میخوره!برای هر ماموریت باید یکدور کامل شهر رو دور بزنی....
همینطوریش کردن بازی 10 ساعت طول میکشه دیگه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or