LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
اگه مكس پين3 پچ كردن نخواد همين نسخه رايت 97 درصدش رو بگيريم می شه رو LT 2.0 بازی كنيم؟
اگه پچ بخواد چطوری بايد تهيه اش كنيم، جایی هست اينترنتی بفروشه؟
بعد اين پاك كردن كش هارد چطوريه؟
عزیز تا کسی تست نکنه مشخص نیست
برای پچ کردن هم توی یکی از تاپیک ها پچ ال تی 3 به ال تی 2 هست
برای پاک کردن کش هم باید بری تو قسمت setting-storage--دکمه Y رو میزنی بعد clear cach رو بزن ولی طبق پست بالایی که دادم عمل کن مکس پینم صبر کن تا فردا یه تستی میزنم بهت میگم جیگر.

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
دوستان یه سوال:من چطوری میتونم بازی هام رو USB و دستگاهی که اپدیت LT3 روش نصبه بازی کنم؟ایا حتما باید بازی های برنر مکس رو نصب کنم تا با USB اجرا بشه یا راه دیگه ای هم هست؟

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دو تا راه بوده که بعضی از کاربران xbox360iso انجام دادن و Max Payne 3 براحتی اجرا شده واسه بعضی ها هم اجرا نشده (مشکلی پیش اومد پای من نیستا !!!!!!!!!)

روش اول:

داشبورد حال حاضر : 13599
فریمور : LT 2
به xbox Live وصل نشده و dae.bin بروز نشده

اپدیت داشبورد رو دانلود کنید و روی USB Flash بریزید بعد به کنسول بزنید و کنسولو خامش و روشن کنید و درخواست اپدیت میده و بعد اپدیت کنید . بعد اپدیت بازیهای XGD 3 که قبل اپدیت اجرا میشدن باید همه اجرا شن

حالا با برنامه XBC ایمیج رو برای LT 2 کانورت کنید

برای اینکه مطمئن بشید بازی برای LT 2 کانورت شده abgx360 رو باز کنید ایمیج رو انتخاب کنید در قسمت Auto Fix حتما Level رو روی Level 0 بذارید و بعد رو launch بزنید . در قسمت Topology Date باید این پیغام مواجه بشید:
The first 12 sectors of topology data are blank

با این روش فکر کنم بیشتر دوستان اشنا بودن

روش دوم:

داشبورد فعلی : 13599

اپدیت داشبورد رو دانلود کنید و روی USB Flash بریزید بعد به کنسول بزنید و کنسولو خامش و روشن کنید و درخواست اپدیت میده و بعد اپدیت کنید . بعد اپدیت بازیهای XGD 3 باید همه اجرا شن

این فایل رو دانلود کنید و انزیپ کنید . حالا یک فولدر بنام PPF-O-Matic 4.4.2 و یک فایل بنام xgd3.ppf دارید . به فولدر PPF-O-Matic 4.4.2 برید و بعد به Contents/Windows و PPF-O-Matic.exe رو اجرا کنید . حالا ایمیج و بعد فایل xgd3.ppf رو انتخاب کنید و روی apply بزنید .
برای اینکه مطمئن بشید بازی برای LT 2 کانورت شده abgx360 رو باز کنید ایمیج رو انتخاب کنید در قسمت Auto Fix حتما Level رو روی Level 0 بذارید و بعد رو launch بزنید . در قسمت Topology Date باید این پیغام مواجه بشید:
The first 12 sectors of topology data are blank!

و بعد بازی رو رایت بزنید باید اجرا شه
---------------------------------

این دو راه نتیجشون بظاهر یکیه ولی بعضیا از اولی استفاده کردن نتیجه گرفتن بعضیا از دومی !!!!!!!!بعد بعضی ها گفتن اپدت داشبورد 14719 رو از اینجا دانلود کنید!!!!!

من خودم LT 3 دارم و امتحان نکردم . فقط گفته میشه که مکس پین3 dae.bin رو بروز میکنه که نمیدونم تا چه حد صحت داره ولی اگه درست باشه و نتونستید بازی رو اجرا کنید ممکنه بازیهای XGD 3 و XGD2-A.P.2.5 براتون اجرا نشن که بعدش یا باید LT 3 بریزید و بازیها رو پچ کنید یا باید از تیتل اپدیت استفاده کنید .

و در اخر اگه نشد کاری که دوست عزیز xReza-360 در صفحه قبل پست 59 گفته هم انجام بدید ببینید چی میشه

در کل بعضی ها اینکارها رو انجام دادن و براشون اجرا شده (همچنین مشکلی پیش اومد پای من نیستا !!)

آخرین ویرایش:

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دوستان من درایو هیتاچی دارم و اخرین فریموری که براش اومده lt2 هست که فقط بازی برنر مکس اجرا میکنه حالا ایم مکس پین رو بزارم اپدیت کنم دیگه نمیتونم این بازیهای قفل جدید رو اجرا کنم؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دو تا راه بوده که بعضی از کاربران xbox360iso انجام دادن و Max Payne 3 براحتی اجرا شده واسه بعضی ها هم اجرا نشده (مشکلی پیش اومد پای من نیستا !!!!!!!!!)

روش اول:

داشبورد حال حاضر : 13599

اپدیت داشبورد رو دانلود کنید و روی USB Flash بریزید بعد به کنسول بزنید و کنسولو خامش و روشن کنید و درخواست اپدیت میده و بعد اپدیت کنید . بعد اپدیت بازیهای XGD 3 که قبل اپدیت اجرا میشدن باید همه اجرا شن

حالا با برنامه XBC ایمیج رو برای LT 2 کانورت کنید

The first 12 sectors of topology data are blank

با این روش فکر کنم بیشتر دوستان اشنا بودن

روش دوم:

داشبورد فعلی : 13599

اپدیت داشبورد رو دانلود کنید و روی USB Flash بریزید بعد به کنسول بزنید و کنسولو خامش و روشن کنید و درخواست اپدیت میده و بعد اپدیت کنید . بعد اپدیت بازیهای XGD 3 باید همه اجرا شن

این فایل رو دانلود کنید و انزیپ کنید . حالا یک فولدر بنام PPF-O-Matic 4.4.2 و یک فایل بنام xgd3.ppf دارید . به فولدر PPF-O-Matic 4.4.2 برید و بعد به Contents/Windows و PPF-O-Matic.exe رو اجرا کنید . حالا ایمیج و بعد فایل xgd3.ppf رو انتخاب کنید و روی apply بزنید .
The first 12 sectors of topology data are blank!

و بعد بازی رو رایت بزنید باید اجرا شه
---------------------------------

این دو راه نتیجشون بظاهر یکیه ولی بعضیا از اولی استفاده کردن نتیجه گرفتن بعضیا از دومی !!!!!!!!بعد بعضی ها گفتن اپدت داشبورد 14719 رو از اینجا دانلود کنید!!!!!

من خودم LT 3 دارم و امتحان نکردم . فقط گفته میشه که مکس پین3 dae.bin رو بروز میکنه که نمیدونم تا چه حد صحت داره ولی اگه درست باشه و نتونستید بازی رو اجرا کنید ممکنه بازیهای XGD 3 و XGD2-A.P.2.5 براتون اجرا نشن که بعدش یا باید LT 3 بریزید و بازیها رو پچ کنید یا باید از تیتل اپدیت استفاده کنید .

و در اخر اگه نشد کاری که دوست عزیز xReza-360 در صفحه قبل پست 59 گفته هم انجام بدید ببینید چی میشه

در کل بعضی ها اینکارها رو انجام دادن و براشون اجرا شده (همچنین مشکلی پیش اومد پای من نیستا !!)

یه راه دیگه هم میشه و توی xbox360iso یکی از کاربرا بهش جواب داده و تایید کرده که حتی بازی روی هارد هم کپی شده.

قبل از هر چیز دشبورد 14719 رو بوسیله فلش بگیرید و دستی روی کنسول نصب کنید تا کنسول ریست بشه و دوباره بیاد بالا...

از لینک زیر :

Xbox 360 Dashboard Update 2.0.14719.0 Download

بعدش به وسیله فایل Topology ایمیج بازی را پچ کنید که بوسیله همون برنامه xbox Backup Creator انحام میشه....

و در اخر برای اینکه مطمئن بشید بازی برای LT 2 پچ شده abgx360 رو باز کنید ایمیج رو انتخاب کنید در قسمت Auto Fix حتما Level رو روی Level 0 بذارید و بعد رو launch بزنید . در قسمت Topology Date باید این پیغام مواجه بشید: The first 12 sectors of topology data are blank

بعدش بوسیله برنامه CLONE CD با سرعت 4X بازی را بر روی یک دی وی دی خام رایت کنید...

mreza.ps

کاربر سایت
Dec 26, 2011
108
نام
رضا
دوستان من درایو هیتاچی دارم و اخرین فریموری که براش اومده lt2 هست که فقط بازی برنر مکس اجرا میکنه حالا ایم مکس پین رو بزارم اپدیت کنم دیگه نمیتونم این بازیهای قفل جدید رو اجرا کنم؟

درایو هیتاچی با LT2 میتونه اجرا کنه منتها بازی حتما نسخه برنر مکس باید باشه. فقط درایوت تعویضی نباشه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بازی های lt ,lt2 برای lt3 پچ میشن؟مثلا گیرز 3
کسی نیست جواب منو بده.خیلی وقت بود از xbox دور بودم بعد از lt اصلا با xbox کار نکردم نمیدونم.
الآن من بخوام اکثر بازی ها رو اجرا کنم به چی نیاز دارم؟مثلا همین max و گیرز 3 و ریج و ...

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان الان من رو لطفا قشنگ توجیه کنید:
یک ایکبساکس LT2 دارم.داشبرد 13599 دارم(اپدیت فیفا 12)...اخرین بازیم هم فیفا 12 بوده...الان می خوام مکس پین بازی کنم...چندراه دارم؟کدومش کم دردسر تره؟چه خطراتی در این راه پرمخاطره وجود داره؟

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
اقا من فکر کنم اگه data.bin اپدیت نشه یعنی داشبورد719 رو از طریق usb بریزیم بازیهای 97 درصد هم روی lt2 وهم روی lt3 اجرا بشه روی هارد چون lt2 و lt3 زیاد فرقی باهم ندارن برنر مکس برا وقتی هست که از طریق xbox live داشبورد اپدیت بشه کسی تا حالا تست کرده؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,766
نام
وحید
اقا من فکر کنم اگه data.bin اپدیت نشه یعنی داشبورد719 رو از طریق usb بریزیم بازیهای 97 درصد هم روی lt2 وهم روی lt3 اجرا بشه روی هارد چون lt2 و lt3 زیاد فرقی باهم ندارن برنر مکس برا وقتی هست که از طریق xbox live داشبورد اپدیت بشه کسی تا حالا تست کرده؟
97 درصدی ها هیچ ربطی به dae.bin ندارن من خودم تست کردم با اپدیت داشبورد جدید و یکی قبل ار این حتی اگه به لایو هم وصل نشده باشین دیسکای 97 درصد امکان نصب روی هارد رو ندارن و فقط میتونی از روی دیسک اجرا کنین کلا از داشبورد 13604 به بالا این مشکل ایجاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر