LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
خب پس احتمالا Max Payne 3 هم با کانورت کردن به LT 2 رو LT 2 اجرا میشه . بعد یه سوال دیگه محمد جان داشبورد 2.0.1719.0 از رو دیسک بازی Sniper Elite V2 انجام دادید یا نه از اینترنت دانلود کردید و ریختید؟!

بازی را که خریدم اپدیت روی خوده بازی بود....

همون اول که بازی را اجرا میکنید ازتون سوال میکنه که برای اینکه بازی را اجرا کنید باید این اپدیت دشبورد نصب بشه که شما گزینه YES را میزنید بعد از یکبار ریست شدن دستگاه بازی براحتی اجرا میشه....

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دوستان یه سوال:
روزهای اولی که اولین بازیهای XGD3 اومدن(مثل Driver و GeOW3 ...) خیلی راحت با LT2 اجرا می شدن.می خواستم بدونم نوع رایت اونا چی بوده؟اگر 97 درصدی بوده باشه پس قاعدتاً باید بعد از آپدیت به LT3 از روی دیسک اجرا بشن.ولی نمیشن و دوباره باید برای LT3 پچ و رایت بشن.چرا؟

اون موقع هنوز حرفی از برزو شدن dae.bin نبود که بعد کسانی که به Xbox Live وصل شدن dae.bin کنسولشون بروز شد و این مشکلات پیش اومد همچنین بعد از اپدیت داشبورد 2.0.14699.0 و بروز شدن dae.bin بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو نمیشد از رو هارد بازی کرد

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

بازی را که خریدم اپدیت روی خوده بازی بود....

همون اول که بازی را اجرا میکنید ازتون سوال میکنه که برای اینکه بازی را اجرا کنید باید این اپدیت دشبورد نصب بشه که شما گزینه YES را میزنید بعد از یکبار ریتس شدن دستگاه بازی براحتی اجرا میشه....

من تو تمام سایت هایی که دیدم اپدیت داشبورد این بازی dae.bin هم بروز میکنه! ولی مثل اینکه شما مشکلی نداشتید از این نظر و کمی عجیبه!!!!!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
دوستان یه سوال:
روزهای اولی که اولین بازیهای XGD3 اومدن(مثل Driver و GeOW3 ...) خیلی راحت با LT2 اجرا می شدن.می خواستم بدونم نوع رایت اونا چی بوده؟اگر 97 درصدی بوده باشه پس قاعدتاً باید بعد از آپدیت به LT3 از روی دیسک اجرا بشن.ولی نمیشن و دوباره باید برای LT3 پچ و رایت بشن.چرا؟

دیسکهای 97 درصد برای LT3 نه کپی میشند و نه درست اجرا میشند....ولی برعکس بر روی LT2 هم کپی میشند و هم اجرا میشند....

بخاطر اینکه که الزامیه برای LT3 حتما دیسکهای برنر مکس 100 درصد استفاده کنید که هم روی هارد کپی میشند و هم قابلیت انلاین دارند....

علت هم نوع رایتی هست که بر روی دیسکها انجام شده و عیب LT3 هم همینه که حتما باید برنر مکس باشه تا بازی بدون دردسر اجرا بشه....

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

اون موقع هنوز حرفی از برزو شدن dae.bin نبود که بعد کسانی که به Xbox Live وصل شدن dae.bin کنسولشون بروز شد و این مشکلات پیش اومد همچنین بعد از اپدیت داشبورد 2.0.14699.0 و بروز شدن dae.bin بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو نمیشد از رو هارد بازی کرد

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

من تو تمام سایت هایی که دیدم اپدیت داشبورد این بازی dae.bin هم بروز میکنه! ولی مثل اینکه شما مشکلی نداشتید از این نظر و کمی عجیبه!!!!!

من دستگاهمو از امریکا سفارش دادم برام بیارن و خودم روی برد دستگاه هک LT2 را انجام دادم (بیرون ندادم).... شاید بخاطر این باشه که بر روی دستگاههای دیگه اینجوری جواب نداده....

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
علت هم نوع رایتی هست که بر روی دیسکها انجام شده و عیب LT3 هم همینه که حتما باید برنر مکس باشه تا بازی بدون دردسر اجرا بشه....

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

من دستگاهمو از امریکا سفارش دادم برام بیارن و خودم روی برد دستگاه هک LT2 را انجام دادم (بیرون ندادم).... شاید بخاطر این باشه که بر روی دستگاههای دیگه اینجوری جواب نداده....

حالا باز نمیدونم , من بعدش LT 3 ریختم . بقیه دوستان هم اگه میتونن امتحان کنن نتیجرو بگن

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین

هادی جان من با یه سرچ ساده تونستم افرادی رو پیدا کنم که بعد از آپدیت داشبورد به 14719 تونستن sniper Elite رو با LT2 اجرا کنن.البته هنوز مطمئن نیستم که با آپدیت خود بازی dae.bin رو هم به روز میکنه یا نه و اینکه باید حتما با استفاده از USB داشبورد جدید رو بریزیم.البته محمد جان میگن که با آپدیت داشبورد خود بازی هم تونستن اسنایپر رو اجرا کنن.اینجا رو یه نگاهی بندازین:

Sniper Elite V2 and XGD3 games working with Lt2.0 !!

در ضمن هادی اون موقع که خلیل این توضیحات رو داده بود آپدیت dae.bin و داشبورد 14699 فقط از طریق Live اجباری بود و روی دیسک ها نبود.البته اینطور که شواهد نشون میده بازیها با داشبورد جدید dae.bin رو به روز نمیکنن.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
هادی جان من با یه سرچ ساده تونستم افرادی رو پیدا کنم که بعد از آپدیت داشبورد به 14719 تونستن sniper Elite رو با LT2 اجرا کنن.البته هنوز مطمئن نیستم که با آپدیت خود بازی dae.bin رو هم به روز میکنه یا نه و اینکه باید حتما با استفاده از USB داشبورد جدید رو بریزیم.البته محمد جان میگن که با آپدیت داشبورد خود بازی هم تونستن اسنایپر رو اجرا کنن.اینجا رو یه نگاهی بندازین:

Sniper Elite V2 and XGD3 games working with Lt2.0 !!

در ضمن هادی اون موقع که خلیل این توضیحات رو داده بود آپدیت dae.bin و داشبورد 14699 فقط از طریق Live اجباری بود و روی دیسک ها نبود.البته اینطور که شواهد نشون میده بازیها با داشبورد جدید dae.bin رو به روز نمیکنن.

رامین جان
Sniper Elite V2 که براحتی با LT 2 اجرا میشه حتی اگه dae.bin هم بروز بشه بازیهای XGD 2 مشکلی در اجراشون پیش نمیاد

حالا بحث اصلی همون خط اخره که بازیهایی که حاوی داشبورد 2.0.14699.0 و 2.0.14719.0 هستن dae.bin هم بروز میکنن یا نه که من خیلی جاها دیدم نوشته بروز dae.bin هم بروز میکنن!

از طرفی هم الان تو سایت xbox360iso خوندم که کاربری گفته بود بازی Max Payne 3 رو با LT 2 اجرا کرده!

حالا دو صورت داره یا اینکه جاهایی که نوشتن بازیهایی که حاوی داشبورد 2.0.14699.0 و 2.0.14719.0 هستن dae.bin هم بروز میکنن اشتباهه! و یا اینکه در صورت داشتن داشبورد 14719 و اپدیت نکردن از رو دیسک بازی dae.bin هم بروز نمیشه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
حالا باز نمیدونم , من بعدش LT 3 ریختم . بقیه دوستان هم اگه میتونن امتحان کنن نتیجرو بگن

برای اینکه بهتون اثبات کنم که همچین چیزی شده اینم مدرک :

عکس اول مشخصات دشبورد 14719 و اطلاعات مربوط به اپدیت lt2 دستگاه هست :

12318847523757349349.jpg

عکس دوم تغیرات جدید بعد از اپدیت دشبورد به 14719 هست :

18676548430245359175.jpg

عکس سوم نشون میده که بازی فورزا 4 روی هارد نصب شده . نه از روی سی دی :

34264267094026304245.jpg

عکس اخر هم نشون میده که بازی فورزا 4 براحتی و بدون مشکل از روی هارد اجرا شده :

43763356248407187816.jpg

ایا هنوزم باور ندارید که اینکار برای من عملی شده؟

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
برای اینکه بهتون اثبات کنم که همچین چیزی شده اینم مدرک :

عکس اول مشخصات دشبورد 14719 و اطلاعات مربوط به اپدیت lt2 دستگاه هست :

عکس دوم تغیرات جدید بعد از اپدیت دشبورد به 14719 هست :

عکس سوم نشون میده که بازی فورزا 4 روی هارد نصب شده . نه از روی سی دی :
عکس اخر هم نشون میده که بازی فورزا 4 براحتی و بدون مشکل از روی هارد اجرا شده :

ایا هنوزم باور ندارید که اینکار برای من عملی شده؟

عزیز حرفتو قبول دارم . ولی واسه خودم جای تعجب بود چون بعضی جاها اطلاعاتی که داده بودن با هم تفاوت داشت

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
رامین جان
Sniper Elite V2 که براحتی با LT 2 اجرا میشه حتی اگه dae.bin هم بروز بشه بازیهای XGD 2 مشکلی در اجراشون پیش نمیاد

حالا بحث اصلی همون خط اخره که بازیهایی که حاوی داشبورد 2.0.14699.0 و 2.0.14719.0 هستن dae.bin هم بروز میکنن یا نه که من خیلی جاها دیدم نوشته بروز dae.bin هم بروز میکنن!

از طرفی هم الان تو سایت xbox360iso خوندم که کاربری گفته بود بازی Max payne 3 رو با LT 2 اجرا کرده!

حالا دو صورت داره یا اینکه جاهایی که نوشتن بازیهایی که حاوی داشبورد 2.0.14699.0 و 2.0.14719.0 هستن dae.bin هم بروز میکنن اشتباهه! و یا اینکه در صورت داشتن داشبورد 14719 و اپدیت نکردن از رو دیسک بازی dae.bin هم بروز نمیشه!

خب اگه dae.bin با Sniper به روز بشه،درسته که خودش اجرا میشه ولی بازیهای XGD3 که نباید اجرا بشن.محمد گفت که Forza 4 رو بدون تایتل آپدیت و از روی هارد با داشبوردی که روی Sniper بوده اجرا کرده.دروغ که نمیگه دیگه بنده خدا :D عکساشم که گذاشته.
البته یه احتمال دیگه هم هست که روی بازیهای XGD3 با داشبورد های جدید مثل Max Payne 3 ممکنه dae.bin هم باشه. که من بعید میدونم.تو فروم xbox360iso که گفتن تونستن بازی رو با LT2 اجرا کنن.
باید منتظر موند و دید میشه بالاخره MP3 رو برای LT2 پچ و اجرا کرد یا نه.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
خب اگه dae.bin با Sniper به روز بشه،درسته که خودش اجرا میشه ولی بازیهای XGD3 که نباید اجرا بشن.محمد گفت که Forza 4 رو بدون تایتل آپدیت و از روی هارد با داشبوردی که روی Sniper بوده اجرا کرده.دروغ که نمیگه دیگه بنده خدا :D عکساشم که گذاشته.
البته یه احتمال دیگه هم هست که روی بازیهای XGD3 با داشبورد های جدید مثل Max Payne 3 ممکنه dae.bin هم باشه. که من بعید میدونم.تو فروم xbox360iso که گفتن تونستن بازی رو با LT2 اجرا کنن.

اجرای بازی prototype 2 بر روی دشبورد 14719 پچ شده برای LT2 :

34381853311900624900.jpg

63889950144370399261.jpg

مکس پین 3 هم مطمئن باشید که ردخور نداره و بر روی LT2 جواب خواهد داد...

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204

اره حرف محمد رو قبول دارم . همون طور که گفتی تو فروم iso هم تعدادی گفتن که تونستن ولی باز در برخی سایت های مثل ایکس باکس pirate چیز دیگه ای نوشته شده ! محمد عزیز که امتحان کرده و Sniper elite v2 اپدیتشو انجام داده و مشکلی نداشته پس در این صورت Max Payne 3 هم باید رو LT 2 اجرا شه !!!

حالا نمیدونم فقط واسه محمد اینطور بوده یا نه برای همه اینطوره

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
فک کنم اینجوریه :

کسانی که از آفلاین داشبردو آپدیت کردن
میتونن XGD3ها رو اجرا کنن

و کسانی مثل من که از لایو آپدیت کردن نمیتون بازی کنن و باید التی 3 ریخته بشه...:((

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
اره حرف محمد رو قبول دارم . همون طور که گفتی تو فروم iso هم تعدادی گفتن که تونستن ولی باز در برخی سایت های مثل ایکس باکس pirate چیز دیگه ای نوشته شده ! محمد عزیز که امتحان کرده و Sniper elite v2 اپدیتشو انجام داده و مشکلی نداشته پس در این صورت Max Payne 3 هم باید رو LT 2 اجرا شه !!!

حالا نمیدونم فقط واسه محمد اینطور بوده یا نه برای همه اینطوره

مگه میشه واسه یکی اینطوری باشه واسه یکی نباشه؟:-/

فک کنم اینجوریه :

کسانی که از آفلاین داشبردو آپدیت کردن
میتونن XGD3ها رو اجرا کنن

و کسانی مثل من که از لایو آپدیت کردن نمیتون بازی کنن و باید التی 3 ریخته بشه...:((

درسته چون با آپدیت از لایو dae.bin هم به روز میشه و برای اجرای XGD3 ها حتماً باید LT3 داشته باشید.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,073
نام
M o h A M a d
مگه میشه واسه یکی اینطوری باشه واسه یکی نباشه؟:-/

.

تا تست نکنید به نتیجه نمیرسید....

اینم بگم که من ریسک اینکارو قبول کردم چون هنوز خیلی از بازیهای قدیمی LT2 رو دارم که دارم بازی میکنم و رو دستم مونده....

امکان داره به خاطر نوع هکی که بر روی برد دستگاه انجام شده باشه برای همه یکی نباشه.... که اینم برمیگرده به تست و قبول کردن ریسک کار برای اجرای بازیها.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
تا تست نکنید به نتیجه نمیرسید....

اینم بگم که من ریسک اینکارو قبول کردم چون هنوز خیلی از بازیهای قدیمی LT2 رو دارم که دارم بازی میکنم و رو دستم مونده....

امکان داره به خاطر نوع هکی که بر روی برد دستگاه انجام شده باشه برای همه یکی نباشه.... که اینم برمیگرده به تست و قبول کردن ریسک کار برای اجرای بازیها.

البته برای من ریسکی نداره چون اکثر XGD3 هایی که برای LT2 بودن رو تموم کردم و دیگه احتیاجی بهشون ندارم.پس اگه آپدیت هم کنم و بازیها اجرا نشن LT3 میریزم.
محمد جان اگه شما Max payne 3 رو اجرا کردی یه خبری بده.در ضمن فکر نمی کنم این جور مسائل به نوع هک ربطی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر