KooChooLoo for Xbox 360

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
بازیهای Community عموما اچیومنت ندارن!
درسته حق با ایشونه.

حسام جان خودشون گفتند که برای این بازی لیست آچیومنت توسط اون مرجع خاص طراحی و ارائه شده. حالا نمی دونم قضیه چی هستش
من ؟! فکر نکنم چنین حرفی زده باشم !!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من ؟! فکر نکنم چنین حرفی زده باشم !!!
بله حرف شما درست هستش ولی من یادم بود که یک جایی خوندم این رو. فریدون گفته بود و احتمال داره که حواسش نبوده و این حرف رو زده.

Spam و Trolling باهم، اونم دریک پست، ایول داری :D. این بازی رفته کامیونیتی XNA بعد تائید شده، بعد کمی Tuned شده، بعد براش آچیومنت گذاشتن، بعد قراره براه تو Xboxlive Marketplace بصورت مجازی فروخته بشه و شما این چنین انتظاری داری!. یه چیزی مختصری از فروش هر بازی گیر مهدی میاد اونم فقط خرج خریدن افکت و انها باید بشه برای عناوین بعدی.

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ببخشید یه سوال، الان شما یعنی اکانت پرمیوم توی XNAClub خریدین؟
بله.

پس کوچولو چی شد؟ :confused:
کی میاد؟
نکنه خدایی نکرده مشکلی پیش اومده؟
بله مشکلی به وجود اومده ...

امیدوارم به زودی حل بشه.

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
سلام دوستان

از اینکه تا امروز صبر کردید و به اینکه چرا هنوز به هیچ نتیجه نرسیده اعتراضی نکردید واقعا شرمنده شدم...
برای آخرین بار تلاش خودمون را کردیم ، نتیجش تا چند روز دیگه مشخص میشه ، خودم کاملا امیدوار نیستم ولی نا امید هم نشدم امیدوارم شما هم امیدتون را از دست نداده باشید و برای به نتیجه رسیدن این کار دعا کنید ( در این موقیعت از منم کاری جز دعا کردن بر نمیاد ) .
از همتون ممنونم ...

امیدوار باشید.
خدانگهدار

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
شما که کارت درسته و از ویدیوهای بازی بر میاد چیز جالبی باشه ولی این اوضاع وضعیت واقعی صنعت گیم ایران و جایگاه جهانیشو نشون میده.
یه بازی ساده (والبته خوب) قابل دانلود رو هزار جور دارن بالا پایین میکنن آخرهم هیچی معلوم نیست بعد یک سال (وشایدم بیشتر شده)!
روزی ده ها بازی سه بعدی روی کنسولا و PC عرضه میشه اونوقت ما موندیم توی یکیش!
کجای این دنیاییم معلوم نیست!
مملکت امام زمانی بشه و رهبرم شاه مردمم پشم اوضاع همینه

آخرین ویرایش:

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
و این است نتیجه ی تلاش ها و هزینهای صورت گرفته در طول این مدت :
Your current game titled KooChooLoo!!! was submitted previously as KooChooLoo! and was found to be an account from Iran. Even though it is currently being submitted from a Australian account the U.S. maintains a trade embargo on Iran, Microsoft may not sell or support, directly or indirectly, products or services to Iran. Microsoft cannot partner with a third party if we know or have reason to know that they might be sending our products to Iran. Current international discussions of increasing sanctions on Iran will have little impact to the existing comprehensive controls on Microsoft products to Iran. Therefore this account will remained banned and this game will not be approved. Thanks Stephanie

ممنون از همگی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر