KooChooLoo for Xbox 360

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از اول هم معلوم بود اینطوری میشه. اینهم نتیجه به قول خود اون یه نفر که ایران رو همه جا قبول دارن. :-"

در آخر باید از مهدی خان نهایت تشکر رو داشته باشم که اینهمه مدت زحمت کشیدن. تقصیر شما هم نیست که اینطوری شده تقصیر همون یه نفره. تا سایش بالای سر ما ایرانیاست وضعیت از این بهتر نخواهد شد.

هیچ وقت هم نا امید نشو چون ارزش کارت خیلی بالاست.

راستی نمیتونی با SONY صحبت کنی بیاد رو PSN ؟ اونا خودشونم آسیایی هستن شاید مشکلات MS رو نداشته باشه. خیلی از پروژه ها این شکلی از دست مایکرو پریدن. نمونش هم بازی زیبای FLOW که اول رفته بودن طرف MS اما ردشون کرده بود بعد رفتن طرف سونی و با استقبال روبرو شدن و مشهور هم شدن.

معمولا سونی از این طور چیزا استقبال میکنه. (هم میاد رو PSN هم برای PSP منتشر میشه دقیقا مثل FLOW)

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از اول هم معلوم بود اینطوری میشه. اینهم نتیجه به قول خود اون یه نفر که ایران رو همه جا قبول دارن. :-"

در آخر باید از مهدی خان نهایت تشکر رو داشته باشم که اینهمه مدت زحمت کشیدن. تقصیر شما هم نیست که اینطوری شده تقصیر همون یه نفره. تا سایش بالای سر ما ایرانیاست وضعیت از این بهتر نخواهد شد.

هیچ وقت هم نا امید نشو چون ارزش کارت خیلی بالاست.

راستی نمیتونی با SONY صحبت کنی بیاد رو PSN ؟ اونا خودشونم آسیایی هستن شاید مشکلات MS رو نداشته باشه. خیلی از پروژه ها این شکلی از دست مایکرو پریدن. نمونش هم بازی زیبای FLOW که اول رفته بودن طرف MS اما ردشون کرده بود بعد رفتن طرف سونی و با استقبال روبرو شدن و مشهور هم شدن.

معمولا سونی از این طور چیزا استقبال میکنه. (هم میاد رو PSN هم برای PSP منتشر میشه دقیقا مثل FLOW)
فردین ایشون فکر کنم بازیو با xna ساخته و احتمالا اگر با سونی بخواد توافق بکنه و اونا قبول کنن باید کارو از نو شروع کنه!
به هر حال مهدی جان برات آرزوی موفقیت دارم!

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ترجمه این نامه:

بازی فعلی شما با عنوان KooChooLoo! قبلا به عنوان KooChooLoo ارسال شده بود! و به یک حساب کاربری از ایران پیدا شد. حتی از آن است که در حال حاضر از یک حساب کاربری استرالیا آمریکا نگهداری که تجارت ایران تحریم کرده ارسال شده است ،مایکروسافت نمی تواند حامی مستقیم یا غیر مستقیم محصولات یا خدمات ایران باشد. مایکروسافت نمی تواند شریک با یک شخص ثالث و .. باشد وهمین دلیل محصولات ما به ایران عرضه نمی شود و.... بحث های جاری بین المللی باعث افزایش تحریم ها در ایران خواهد شد تاثیر کمی به کنترل جامع موجود در محصولات مایکروسافت را به ایران خواهد داشت. بنابراین از این حساب را ممنوع خواهد شد و واین بازی مورد تایید نخواهد بود.. تشکر استفانی

مهدی جان نا امید نشو و بابت زحماتی که کشیدی تشکر می کنم انشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشی.:rose:

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
اینم از امریکا که اینقدر سنگش رو به سینه می زنند بعضی ها!!
من اگه جات بودم از مایکروسافت:sick: و XNA متنفر می شدم:mad: و می رفتم سراغ OpenGl که همه رو ساپورت می کنه. خیلی هم راحت تره.
!!!
نمیشه اسمش رو عوض کرد و از طریق یه اکانت خارجی دوباره سعی کرد؟
بازی از طرف استرالیا ثبت شد ... ولی چون متوجه ارتباط شخص ثبت کننده با ایران شدند اینجور شد.

اگه من تو افغانستان یا عراق و یا یه کشور پرت آفریقایی بودم و یکی از استرالیا بازی را ثبت می کرد هیچ اتفاقی نمی افتاد. من نمی گم چرا تو ایرانم ولی می گم چرا باید کشورم به این وضع افتاده باشه . صادرات نرم افزار چیزیه که کمتر تو ایران انجام شده و اگه این بازی برای فروش قرار می گرفت یه نقطه استارت خوب برای یه درآمد جدید و مناسب در کشور بود ...

از دلگرمی همه ی دوستان ممنونم.

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
!!!
بازی از طرف استرالیا ثبت شد ... ولی چون متوجه ارتباط شخص ثبت کننده با ایران شدند اینجور شد.

اگه من تو افغانستان یا عراق و یا یه کشور پرت آفریقایی بودم و یکی از استرالیا بازی را ثبت می کرد هیچ اتفاقی نمی افتاد. من نمی گم چرا تو ایرانم ولی می گم چرا باید کشورم به این وضع افتاده باشه . صادرات نرم افزار چیزیه که کمتر تو ایران انجام شده و اگه این بازی برای فروش قرار می گرفت یه نقطه استارت خوب برای یه درآمد جدید و مناسب در کشور بود ...

از دلگرمی همه ی دوستان ممنونم.

تر و خشک باهم ميسوزه.... يعنی اين...

حيف شد...

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه متاسفم . به اميد روزي كه تا بگيم ايران رو سرشون بزارنمون ...
موفق باشي دادا ...

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
خب می تونی بازی رو روی پی سی منتشر کنی. منظورم اینه با پک و غیره به صورت رسمی.
اینم بگم به بقیه که کشور خودتون رو ول نکنید و طرف اونور رو بگیرید. اگه دقت کرده باشید این تحریم ها از زمان انقلاب هست و این یعنی اونا از ریشه با ایران اسلامی مخالفند. خاک تو سر من که اومدم طرف کشورم رو بگیرم اون وقت هم وطنی هام تحقیرم می کنند!! که چرا به امریکا بد گفتی!!:eek:
:(

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
وقتی یه ایرانی بازی ها رو دونه ای 1000 میگیره باید فکر پیشرفت خودش رو هم بکنه ...
100% هم حق با اون هاست ...

مطمئن باشید اگه قانون کپی رایت تو ایران جدی ( مثل کشور های دیگه ) بشه ، این مشکلات پیش نمیاد ( شاید دلتون نخواد اینطور بشه ولی برای پیشرفت اینچیزا نیازه ... )

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
مطمئن باشید اگه قانون کپی رایت تو ایران جدی ( مثل کشور های دیگه ) بشه ، این مشکلات پیش نمیاد
هیچ ربطی نداره ... مگه قراره بازی را تو ایران بفروشن که کپی رایت مهم باشه ؟!!!! دلیلش سیاسیه فقط.

خب می تونی بازی رو روی پی سی منتشر کنی. منظورم اینه با پک و غیره به صورت رسمی.
شما تاحالا دیدی یه بازی آرکید را بزارند رو سیدی بفروشند ؟!!!

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
شما تاحالا دیدی یه بازی آرکید را بزارند رو سیدی بفروشند ؟!!!
من پکی رو دیدم که اگه محتواش رو می دیدی، بازیه ی خودت رو با پک طلایی رو DVD ارجینال می زدی می دادی بیرون!! مهم اینه یکی دو قرون گیرت بیاد و بس!! حداقل زحماتت به هدر نره. فقط باید یه شرکت برای پخش پیدا کنی. قانون نرم افزاری تو ایران شیر تو شیره و باید تو هم از اون قانون پیروی کنی. دلت نباید به کسی که 1000 تومن می ده بازیت رو می گیری بسوزه. چون ارزشش خیلی بیشتر از اینهاست!! اگه حجمش کم شد یه چند تا تریلر و فایل های جانبی برای نصب(مثل DX و XNA Runtime و...) می زاری حجمش یه سی دی می شه. اگه پابلیشر پیدا نکردی به صورت اینترنتی می فروشی. خیلی ساده!!

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
مهم اینه یکی دو قرون گیرت بیاد و بس!!
این مهم هست اما نه با هر کاری..

حداقل زحماتت به هدر نره.
اینجوری زحمتام بیشتر به هدر میره.

اصلا بحث سره کاسبی و اینا نیست که ... لطفا این بحث بازی را بریز رو CD و ... را کنار بزارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر